Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 3 litry? Fíhá, to bych tedy nechtěl hrát na konzolích *7*
    • Tak kdyby jsi bral jako nemcour cca 70tis mesicne,tak ti to je uprr.Koukal jsem na dokument,jak cesky jezdej makat do nemecka,do marketu za 40 tacu mes.Tady ti daj par usmrkanech 19tis,protoze ti to vemou na danich a na cikany,a jeste okradou tvoji rodinu,ponevadz,aby stat dal tvi manzelce porodny,tak to posle do Nepalu!Mi jsme tak bohaty,ze muzem zivit nekoho prez pul zemekoule.Ma to byt jak ve svedsku!Tam ma prednost rodina a hlavne dite,a pak cigani a Nepal.Mila vlado!Jeste jednou me votravujte at nekam prispeju!Nasr.To je vase povinost se o vsecky postarat!At tem v nepalu pomuze cirkev.
    • Ja tyhle dlc nikdy nekupoval.Krom in famous first laight.
  • hahahah 3 litry za neco co dohraju za den? :o))) panove a damy zlatej Might and Magic VI apod. stary hry :p Za mene dostanu 10x vice a nebudu kvuli tomu muset mit kartu za 10k .
    • Civilization 4: complete - 199 korun, odehráno cca 700 hodin.. *1*
      • Presne tak jde i o znovuhratelnost atd. Takze za linearni tunel se platej tisice a za hru co vydrzi mesice par stovek :p A jeste na ni neni potreba super grafika a procak a clovek u ni musi i myslet. (nemyšleno zabiju protivnika zepredu nebo zezadu) :o)) u want some more? pay for DLC money money money :)
    • Chlapče věr mi za den to nedohraješ... (Pokud se nebavíme psychyké nemoci, že u toho strávíš 24hodin v kuse.)
      • netusim kde si vzal ze by to mela bejt psychicka nemoc. Pokud ho to bavi, at si 24 hodin hraje a pak jde spat, nevim co je na tom spatnyho. Dnesni streameri si tady bezne streamujou 30 hodin v kuse a absolutne nikdo nemuze rict ani prd.
        • O jakych 24hodinach ten pan mluvi. Kdyz si k tomu bude chtit sednout na vazno tak to dofrci v poho za 10 hodek stejne jako kazdou hru v tehle serii. Samozrejme pokud pak bude chtit vyzdimat vsechny panacky v gay sekci tak mu to zabere vic, samozrejme.
  • Jack1947
    2litry? když si vezmu The sims a Trainz sérii nebo i jiné hry to je za pakatel. *3*

    3na konzoli to se dá...
    • To pridej!Gtx 980 je drazsi..
      • Jack1947
        Nejsi tak trochu nemocný? *7* nehledě na to žee... takhle zhruba nebo více to bude stát i na konzoli.
    • Tohle jako hry brat nebudu.
  • Tohle jde mimo me,me zas na tuhle generaci bude stacit dobrej tunel,ktery ma 10 az 12 hodin a dobrej multak,jako the last of us, naky dobry zavody jako gt7,a ma vystarano,pak hry z bazose do 500kc.Jinak musim pochvalit vyvojare project cars,ze i na konzolich si muzu nastavovat naky efekty jak na pc.To bych uvital i u driveclubu,ponevadz nektery efekty jsou az prehnany,treba slunicko!Ponevadz ,kdyz clovek v multaku jede proti slunci,tak je to za trest!
    • si za chvili budu moct v nočních stealth misích zapnout sluníčko, protože je to lehčí, ne?
  • Mě ta cena zas tak přemrštěná nepříjde. Když si spočítám kolik mě stál EU4 a CK2 se všema DLC tak tahle částka mi přijde směšná.. *2*
  • Tak uvidíme jak dlouho jim to vydrží s cenama nových pc her, zvedají to jenom kvůli konzolím, si řeknou když to funguje u konzol tak proč ne na pc,ale na mne tohle teda neplatí hry v obchodech za 12-14 stovek haha...
  • schumicrast
    Doom 2 cena po půl roce vydání 2500,- Kč.
    • A PC na kterém jsi ho rozumně rozjel - 40 000 Kč. Jiná doba, jiné ceny
    • kubi-wan
      No... ale ta hra byla celá, že?
    • del0
      Těžko. Dooma 2 sem kupoval hned jak vyšel za 1900,-.
      • del0
        A přesto sem dostal mínusy od děcek, co v tý době ještě byly na houbách. Ach ten rage, když má někdo pravdu. *15*
  • JazzJackrabbit
    Film v kině stojí kolem 200 Kč, trvá to dvě hodiny, a když se na to chcete podívat znovu, musíte znovu zaplatit. Hra jako je Batman předpokládám nabídne desítky hodin zábavy a to nejen pasivní + hra už vám zůstane. I kdyby každé DLC přineslo jen další dvě hodiny, tak je to podle mě úplně normální cena. Záleží samozřejmě kolik jich bude.
    • To máš dobrý že řešíš jenom 2 věci v životě (kino a hry)
      • i kdyby opravdu resil jenom tyhle veci, tak by to znamenalo ze se bavi, a to je to co mas delat. Bohuzel to se ti spolecnost za kazdou cenu snazi znemoznit svoji diktaturou kdy mas vstavat, chodit do prace, apd. Takze clovek co dokaze z tohohle vyvaznout a resit jen to cim se bavi, to ma opravdu dobry, bez jakekoliv ironie ci sarkasmu.
      • JazzJackrabbit
        Ano, to, že jsem přirovnal hru k filmu znamená, že se ničím jiným nezabývám.
  • kubi-wan
    No... asi takhle: Bejvaly doby, kdy jsem si za KOMPLETNÍ hru zaplatil běžnou cenu!
    • ...ktora bola dva az trikrat vyssia nez teraz :)
  • Do půl roku to je někde ve slevě.
    • Do roka a do dne na ps plus. *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit