Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Vo vyspelych krajinach to ma upratovacka za 1 den...v nasich zaostalych oligarchiach za tyzden normalny zamestnanec
  • Vogon
    Pokud se vám to zdá drahé, tak to prostě nekupujte. Pokud na těch dlc pracují po dokončení hry(čti: Když některé části týmu už mají hotovo), tak je to naprosto v pořádku.
    • ty jseš tady snad jedinej člověk v diskusích, co to má v hlavě v pořádku *4*
  • Rejsek
    Batman me moc nebere. Je to totiz nechutne bohatej parchant v hi-tech obleku a taky moc nemusim netopyry, bo prenasi nemoce. Radeji hraju za nadprirozene hrdiny, protoze se s nimi clovek vic szije. Je totiz pravdepodobnejsi, ze me kousne pavouk, nebo me radiace vytuni do zelena, nez ze se ze me stane miliardar :-P
    • navyše potom by si v lietadle musel piť vodu*11* , aby si ho mohol pilotovať
  • Do půl roku to je někde ve slevě.
    • Do roka a do dne na ps plus. *1*
  • Slyšel jsem, že např. u prodejců qBittorent a Transmission to bude k dostání zdarma hned v den vydání. Už mám předobjednáno.
  • Je to sice mlácení prázdné slámy, ale DLC vznikají většinou tak, že se udělá hra a na závěr se oseká o pár misí, které se pak prodávají zvlášť. Tak na tohle vám milí vydavatelé zvysoka ѕeru.
  • Luckiller
    Za takový těžký prachy, by si jeden pomyslel, že Rocksteady chce zafinancovat vlastního pouličního mstitele v pláštěnce *5*
    • To vis,to auto neco zere.
  • kubi-wan
    No... asi takhle: Bejvaly doby, kdy jsem si za KOMPLETNÍ hru zaplatil běžnou cenu!
    • ...ktora bola dva az trikrat vyssia nez teraz :)
  • Tak uvidíme jak dlouho jim to vydrží s cenama nových pc her, zvedají to jenom kvůli konzolím, si řeknou když to funguje u konzol tak proč ne na pc,ale na mne tohle teda neplatí hry v obchodech za 12-14 stovek haha...
  • Kozy
    To bude super až lidi pochopí že si DLC nemusí kupovat.
    • To dřív dojde ke světovému míru...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit