Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • To uz je humus takove ceny her uz podle me prekracuji hranice .. Za takove 3 hry mate novou konzli .. Myslim ze hraci zejmena konzolovi by si meli zacit prestat močit na hlavu.Nereknu kdyz hra stoji litr, ale novinky uz nejsou daleko od dvou tisic . jeste chybi aby sony zakazalo prodej bazarovych her a moje PS4 leti z okna .. Na pc jsem si v zivote hru nekoupil .. Vse pres torrenty gratis .. Snad jen do battlefielda jsem investoval kvuli MP..
  • Tohle jde mimo me,me zas na tuhle generaci bude stacit dobrej tunel,ktery ma 10 az 12 hodin a dobrej multak,jako the last of us, naky dobry zavody jako gt7,a ma vystarano,pak hry z bazose do 500kc.Jinak musim pochvalit vyvojare project cars,ze i na konzolich si muzu nastavovat naky efekty jak na pc.To bych uvital i u driveclubu,ponevadz nektery efekty jsou az prehnany,treba slunicko!Ponevadz ,kdyz clovek v multaku jede proti slunci,tak je to za trest!
    • si za chvili budu moct v nočních stealth misích zapnout sluníčko, protože je to lehčí, ne?
  • Jack1947
    2litry? když si vezmu The sims a Trainz sérii nebo i jiné hry to je za pakatel. *3*

    3na konzoli to se dá...
    • To pridej!Gtx 980 je drazsi..
      • Jack1947
        Nejsi tak trochu nemocný? *7* nehledě na to žee... takhle zhruba nebo více to bude stát i na konzoli.
    • Tohle jako hry brat nebudu.
  • Ted jsem byl na nejmenovanem webu doupe *1* Tam vyfakli zaklinace3,ze za takovi prachy to na ultra hrat nikdo nebude!To sami batman,a gta 5 vypada hur jak watch dogs,dropuje to i na sestavach za 30tis,hnusnejsi dest,a fizika taktez horsi jak v watch dogs.
    • Fyzika no!I mistr tesar se nekdy utne.Davam si facku!
    • fizika *1* *2*
  • Opět žádný ban pro pány del0 a LV426? Sem si začínal myslet že s novými cenzory přijde trochu spravedlnosti, ale je to jak za stara, PC jelita mohou blinkat co chtějí a banu se bát nemusí.
    • del0
      Tak teď určitě dostanu ban. Na základě brekotu děcka, které tu troluje každý druhý den už sto let. Trapáčku. *15*
    • Lv 426,uz blinka vetrelce.
  • JazzJackrabbit
    Film v kině stojí kolem 200 Kč, trvá to dvě hodiny, a když se na to chcete podívat znovu, musíte znovu zaplatit. Hra jako je Batman předpokládám nabídne desítky hodin zábavy a to nejen pasivní + hra už vám zůstane. I kdyby každé DLC přineslo jen další dvě hodiny, tak je to podle mě úplně normální cena. Záleží samozřejmě kolik jich bude.
    • To máš dobrý že řešíš jenom 2 věci v životě (kino a hry)
      • i kdyby opravdu resil jenom tyhle veci, tak by to znamenalo ze se bavi, a to je to co mas delat. Bohuzel to se ti spolecnost za kazdou cenu snazi znemoznit svoji diktaturou kdy mas vstavat, chodit do prace, apd. Takze clovek co dokaze z tohohle vyvaznout a resit jen to cim se bavi, to ma opravdu dobry, bez jakekoliv ironie ci sarkasmu.
      • JazzJackrabbit
        Ano, to, že jsem přirovnal hru k filmu znamená, že se ničím jiným nezabývám.
  • schumicrast
    Doom 2 cena po půl roce vydání 2500,- Kč.
    • A PC na kterém jsi ho rozumně rozjel - 40 000 Kč. Jiná doba, jiné ceny
    • kubi-wan
      No... ale ta hra byla celá, že?
    • del0
      Těžko. Dooma 2 sem kupoval hned jak vyšel za 1900,-.
      • del0
        A přesto sem dostal mínusy od děcek, co v tý době ještě byly na houbách. Ach ten rage, když má někdo pravdu. *15*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit