Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Normální cena mi příjde za hru+předplatné dlc, co naplat, že je to teď vyživovaný obchodní model. Proč tu někteří lidé pláčou, že je to strašně drahé?
  • del0
    Tak teď určitě dostanu ban. Na základě brekotu děcka, které tu troluje každý druhý den už sto let. Trapáčku. *15*
  • Tak kdyby jsi bral jako nemcour cca 70tis mesicne,tak ti to je uprr.Koukal jsem na dokument,jak cesky jezdej makat do nemecka,do marketu za 40 tacu mes.Tady ti daj par usmrkanech 19tis,protoze ti to vemou na danich a na cikany,a jeste okradou tvoji rodinu,ponevadz,aby stat dal tvi manzelce porodny,tak to posle do Nepalu!Mi jsme tak bohaty,ze muzem zivit nekoho prez pul zemekoule.Ma to byt jak ve svedsku!Tam ma prednost rodina a hlavne dite,a pak cigani a Nepal.Mila vlado!Jeste jednou me votravujte at nekam prispeju!Nasr.To je vase povinost se o vsecky postarat!At tem v nepalu pomuze cirkev.
  • del0
    A přesto sem dostal mínusy od děcek, co v tý době ještě byly na houbách. Ach ten rage, když má někdo pravdu. *15*
  • Fyzika no!I mistr tesar se nekdy utne.Davam si facku!
  • Lv 426,uz blinka vetrelce.
  • To vis,to auto neco zere.
  • Luckiller
    Za takový těžký prachy, by si jeden pomyslel, že Rocksteady chce zafinancovat vlastního pouličního mstitele v pláštěnce *5*
  • Opět žádný ban pro pány del0 a LV426? Sem si začínal myslet že s novými cenzory přijde trochu spravedlnosti, ale je to jak za stara, PC jelita mohou blinkat co chtějí a banu se bát nemusí.
  • si za chvili budu moct v nočních stealth misích zapnout sluníčko, protože je to lehčí, ne?
  • To dřív dojde ke světovému míru...
  • Vysvetli mi to prosim ty, dovol mi nasat neco z tve moudrosti. Ale jestli nakupujes launchove hry na steamu tak si radsi dej facku a uz se vic neztrapnuj =)
  • Kozy
    To bude super až lidi pochopí že si DLC nemusí kupovat.
  • To uz je humus takove ceny her uz podle me prekracuji hranice .. Za takove 3 hry mate novou konzli .. Myslim ze hraci zejmena konzolovi by si meli zacit prestat močit na hlavu.Nereknu kdyz hra stoji litr, ale novinky uz nejsou daleko od dvou tisic . jeste chybi aby sony zakazalo prodej bazarovych her a moje PS4 leti z okna .. Na pc jsem si v zivote hru nekoupil .. Vse pres torrenty gratis .. Snad jen do battlefielda jsem investoval kvuli MP..
  • Je to sice mlácení prázdné slámy, ale DLC vznikají většinou tak, že se udělá hra a na závěr se oseká o pár misí, které se pak prodávají zvlášť. Tak na tohle vám milí vydavatelé zvysoka ѕeru.
  • O jakych 24hodinach ten pan mluvi. Kdyz si k tomu bude chtit sednout na vazno tak to dofrci v poho za 10 hodek stejne jako kazdou hru v tehle serii. Samozrejme pokud pak bude chtit vyzdimat vsechny panacky v gay sekci tak mu to zabere vic, samozrejme.
  • i kdyby opravdu resil jenom tyhle veci, tak by to znamenalo ze se bavi, a to je to co mas delat. Bohuzel to se ti spolecnost za kazdou cenu snazi znemoznit svoji diktaturou kdy mas vstavat, chodit do prace, apd. Takze clovek co dokaze z tohohle vyvaznout a resit jen to cim se bavi, to ma opravdu dobry, bez jakekoliv ironie ci sarkasmu.
  • Slyšel jsem, že např. u prodejců qBittorent a Transmission to bude k dostání zdarma hned v den vydání. Už mám předobjednáno.
  • netusim kde si vzal ze by to mela bejt psychicka nemoc. Pokud ho to bavi, at si 24 hodin hraje a pak jde spat, nevim co je na tom spatnyho. Dnesni streameri si tady bezne streamujou 30 hodin v kuse a absolutne nikdo nemuze rict ani prd.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit