Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Mě ta cena zas tak přemrštěná nepříjde. Když si spočítám kolik mě stál EU4 a CK2 se všema DLC tak tahle částka mi přijde směšná.. *2*
  • To máš dobrý že řešíš jenom 2 věci v životě (kino a hry)
  • Tak uvidíme jak dlouho jim to vydrží s cenama nových pc her, zvedají to jenom kvůli konzolím, si řeknou když to funguje u konzol tak proč ne na pc,ale na mne tohle teda neplatí hry v obchodech za 12-14 stovek haha...
  • del0
    Těžko. Dooma 2 sem kupoval hned jak vyšel za 1900,-.
  • ...ktora bola dva az trikrat vyssia nez teraz :)
  • schumicrast
    Doom 2 cena po půl roce vydání 2500,- Kč.
  • JazzJackrabbit
    Film v kině stojí kolem 200 Kč, trvá to dvě hodiny, a když se na to chcete podívat znovu, musíte znovu zaplatit. Hra jako je Batman předpokládám nabídne desítky hodin zábavy a to nejen pasivní + hra už vám zůstane. I kdyby každé DLC přineslo jen další dvě hodiny, tak je to podle mě úplně normální cena. Záleží samozřejmě kolik jich bude.
  • ty jseš tady snad jedinej člověk v diskusích, co to má v hlavě v pořádku *4*
  • kubi-wan
    No... asi takhle: Bejvaly doby, kdy jsem si za KOMPLETNÍ hru zaplatil běžnou cenu!
  • Rejsek
    Ja nevim, jak jsi to udelal :-D Ale tak muzes mi treba jeste napsat, jak ses u toho tvaril, abych vedel vsechno, ty domenko ;-) Nemusis tu psat nic o argumentech, ty se pouzivaji v rozumne diskuzi a ja s tebou nediskutuju, vysmivam se ti ;-)
  • del0
    Jakože bych strávil víc než pár vteřin přelouskáváním a přepisováním perel tvých moudrostí, když je tu copy&paste? Zajímavá domněnka. Škoda, že si jí zabil argumentem chytání se davu, tak typickým pro primitivy v internetových diskuzích.
  • Do půl roku to je někde ve slevě.
  • Rejsek
    Ma, dokonce takovou, ze sis z nej udelal krasny rozbor a zaradil sis me, aby ses snaze srovnal s tim, ze si o tobe vice lidi mysli, ze jsi jelitko ;-)
  • del0
    Jak skáčou ty mínusy. *15* Rejsek bude asi též z rodiny GGG trotlíků.
  • del0
    "Nikdo tu nikde neargumentuje."

    Očividně si právě vylezl z lesa.

    "tak tim jelitkem myslim tebe"

    Až mi ukápla slza. Tvůj názor má pro mě velkou váhu.
  • navyše potom by si v lietadle musel piť vodu*11* , aby si ho mohol pilotovať
  • kostejnesmrtelny
    To teda rozhodně nezaplatíme *5*
  • no ja viem, že the GGG to tu minule tvrdil, takže jelítok tu bude viac
  • Vogon
    Pokud se vám to zdá drahé, tak to prostě nekupujte. Pokud na těch dlc pracují po dokončení hry(čti: Když některé části týmu už mají hotovo), tak je to naprosto v pořádku.
  • Vo vyspelych krajinach to ma upratovacka za 1 den...v nasich zaostalych oligarchiach za tyzden normalny zamestnanec

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit