Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • kostejnesmrtelny
    To teda rozhodně nezaplatíme *5*
  • Poradna sleva to jisti *1*
  • hahahah 3 litry za neco co dohraju za den? :o))) panove a damy zlatej Might and Magic VI apod. stary hry :p Za mene dostanu 10x vice a nebudu kvuli tomu muset mit kartu za 10k .
    • Civilization 4: complete - 199 korun, odehráno cca 700 hodin.. *1*
      • Presne tak jde i o znovuhratelnost atd. Takze za linearni tunel se platej tisice a za hru co vydrzi mesice par stovek :p A jeste na ni neni potreba super grafika a procak a clovek u ni musi i myslet. (nemyšleno zabiju protivnika zepredu nebo zezadu) :o)) u want some more? pay for DLC money money money :)
    • Chlapče věr mi za den to nedohraješ... (Pokud se nebavíme psychyké nemoci, že u toho strávíš 24hodin v kuse.)
      • netusim kde si vzal ze by to mela bejt psychicka nemoc. Pokud ho to bavi, at si 24 hodin hraje a pak jde spat, nevim co je na tom spatnyho. Dnesni streameri si tady bezne streamujou 30 hodin v kuse a absolutne nikdo nemuze rict ani prd.
        • O jakych 24hodinach ten pan mluvi. Kdyz si k tomu bude chtit sednout na vazno tak to dofrci v poho za 10 hodek stejne jako kazdou hru v tehle serii. Samozrejme pokud pak bude chtit vyzdimat vsechny panacky v gay sekci tak mu to zabere vic, samozrejme.
  • 3 litry? Fíhá, to bych tedy nechtěl hrát na konzolích *7*
    • Tak kdyby jsi bral jako nemcour cca 70tis mesicne,tak ti to je uprr.Koukal jsem na dokument,jak cesky jezdej makat do nemecka,do marketu za 40 tacu mes.Tady ti daj par usmrkanech 19tis,protoze ti to vemou na danich a na cikany,a jeste okradou tvoji rodinu,ponevadz,aby stat dal tvi manzelce porodny,tak to posle do Nepalu!Mi jsme tak bohaty,ze muzem zivit nekoho prez pul zemekoule.Ma to byt jak ve svedsku!Tam ma prednost rodina a hlavne dite,a pak cigani a Nepal.Mila vlado!Jeste jednou me votravujte at nekam prispeju!Nasr.To je vase povinost se o vsecky postarat!At tem v nepalu pomuze cirkev.
    • Ja tyhle dlc nikdy nekupoval.Krom in famous first laight.
  • goty edice to jisti :) stejne kvuli destiny a zaklinacovi nebude cas *5*
  • Urcite si to pobezim koupit na steam kde ani nejsou schopni prevest dolary na eura *1*
    Kdyz budu chtit hrat multiplayer tak to koupim v rusku za par supu, a pokud budu stat jen o sp .......... *2*
    • netusim kde si vzal ze steam neni schopnej prevest dolary na eura. Bez si stezovat EU, mozna ti tam reknou jak to ve skutecnosti je (pokud to ovsem priznaji) a neblej tady takovyhle nesmysly.
      • Vysvetli mi to prosim ty, dovol mi nasat neco z tve moudrosti. Ale jestli nakupujes launchove hry na steamu tak si radsi dej facku a uz se vic neztrapnuj =)
  • Normální cena mi příjde za hru+předplatné dlc, co naplat, že je to teď vyživovaný obchodní model. Proč tu někteří lidé pláčou, že je to strašně drahé?
  • Mě ta cena zas tak přemrštěná nepříjde. Když si spočítám kolik mě stál EU4 a CK2 se všema DLC tak tahle částka mi přijde směšná.. *2*
  • to nekdo fakt da za jednu hru? ale co, iphony jdou taky nadracku...

    yarrrrr!
  • del0
    Na 20 hrách ten rozdíl udělá 10+ tisíc. A konzolista argumentuje, že PC za cenu konzole nezvládne to, co konzole a že všichni PC hráči jsou zloději. Pak jde a konzolový hry prodá do bazaru. Holt s*aní do úst může být taky uměním.
    • Rejsek
      Nikdo tu nikde neargumentuje, jenom jedno potapane jelitko se snazi rozvirit dalsi stupidni diskuzi v tehle jeste stupidnejsi zabomysi valce. Pokud bys byl nahodou az tak moc retardovany, tak tim jelitkem myslim tebe ;-)
      • del0
        "Nikdo tu nikde neargumentuje."

        Očividně si právě vylezl z lesa.

        "tak tim jelitkem myslim tebe"

        Až mi ukápla slza. Tvůj názor má pro mě velkou váhu.
        • Rejsek
          Ma, dokonce takovou, ze sis z nej udelal krasny rozbor a zaradil sis me, aby ses snaze srovnal s tim, ze si o tobe vice lidi mysli, ze jsi jelitko ;-)
          • del0
            Jakože bych strávil víc než pár vteřin přelouskáváním a přepisováním perel tvých moudrostí, když je tu copy&paste? Zajímavá domněnka. Škoda, že si jí zabil argumentem chytání se davu, tak typickým pro primitivy v internetových diskuzích.
            • Rejsek
              Ja nevim, jak jsi to udelal :-D Ale tak muzes mi treba jeste napsat, jak ses u toho tvaril, abych vedel vsechno, ty domenko ;-) Nemusis tu psat nic o argumentech, ty se pouzivaji v rozumne diskuzi a ja s tebou nediskutuju, vysmivam se ti ;-)
      • no ja viem, že the GGG to tu minule tvrdil, takže jelítok tu bude viac
        • del0
          Jak skáčou ty mínusy. *15* Rejsek bude asi též z rodiny GGG trotlíků.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit