Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • HELLER
    Včera jsem dostal beta key, tak to o víkendu otestuju a uvidíme, jak je to se zábavností :) podle videí to nevypadá vůbec zle ! Takový typ her já mám rád. Ještě to otestovat v praxi, těším se.
  • "2. hra má dobrou kvalitu a zábavné boje "

    co to trepes?
  • Lotro ti umozni ziskat ten obsah i free, ale je to casove hodne narocny. Defaultne mas pristupnou hlavni dejovou linku, ale samo nemuzes jit po ni, kdyz nejsi na prislusnym lv, kterej ziskat bud qstenim, nebo pobijenim mobu ... ale ziskavas za to pak body do marketu (typu zabijes 10 medvedu +5 zabijes 50 ... +5 zabijes 500 ... a samo, sada qstu stoji od nejakych 300 vejs. Netusim zda se takto da vydelat na veskery obsah.

    Pak je tu jeste startrek, kde se prozmenu sekundarni mena da obchodovat s ostatnima hracema (a nebo za prachy samo).
  • Hmm na ty jsem zapomněl, ale i kdyby ne tak bych je neuváděl, protože to jsou takové ty hry kde máš obsah zdarma jen ze začátku a čím dál se dostaneš tím méně toho můžeš dělat free... nebo alespoň DDO, Lotro jsem nezkoušel ale předpokládám že je to stejné vzhledem k tomu že mají stejného vydavatele.
  • A co Lotro nebo DDO?
  • V GW2 mě zklamalo taky to, že se ty skilly nedají zkombinovat(uděláš ohnivou zeď a šípy které jí proletí se zapálí), teda já jsem ještě nic takového v GW2 neviděl.
  • Shania
    Toho bych se moc nebal
    1. je to DnD hra, navíc zasazena do hodně populární části světa
    2. hra má dobrou kvalitu a zábavné boje
    3. je FTP (což bohužel dnes hrači chtějí)
    4. hráči můžou tvořit vlastní obsah v dobrem editoru - vlastni obsah v MMO, tohle je primo insane featura a zaručuje to neomezený přísun nového obsahu.
    5. DDO se na trhu drží i přes dost odlišný herní model, který navíc není moc přívětivý pro nového hráče, ale zase si tam dá šíleně vyblbnout.
  • Hmm taky jsem po prvním měsíci přestal hrát a teď se více méně vrátil skouknout co je nového.(když už jsem za to dal litr :/)

    Jinak se strašně těším až do evropy dorazí Blade and Soul ^^
  • No mě spíš překvapilo že se o něm jako f2p hře vůbec napsalo, protože to nebývá až takovým zvykem. Jinak perfect world své hry neruší takže i pokud nebude příliš úspěšná tak tu bude ještě pěkných pár let dostupná.
  • Shania
    Vsechny clasy pouzivaji vsechny skilly, jde o to, ze nektere se hodi jen do urcitych situaci, takze je nepouzivas neustale, coz v pripade neverwinteru neplati.
  • asi tak nejak
  • fizola
    Si zrobím reklamu, ale máš tam "čtenářskou recenzi" na f2p čo som tam napísal :P :P :P
  • Další titul, který za pár měsíců po spuštění zmizí v propadlišti dějin. *6*
  • No me bavilo v C9 pvp strasne moc hlavne 1v1 *1*
  • walltar
    Jo bohužel dneska už se moc na Sandboxy nehraje ... lidi potřebujou vodit za ručičku protože největší strach mají z toho, že by museli použít mozek. Ale tak lepší themepark na dva tři měsíce, než nic.
  • walltar
    Mě nejvíc vadí jejich vysvětlení tohohle systému ... animace vypadají líp, když se postava nehýbe. Což je podle mě tak slabé, až by z toho nešel ani čaj. Prostě pokonit celý combat systém jenom kvůli tomu, že neumím udělat pořádné animace je škoda. To se mě na gw2 líbilo .. byl sem pořád v pohybu, nestál na místě jak jouda.
  • walltar
    Jo .. v GW2 sem neměl problém, že by tam bylo jen 10skillů v GW2 byl problém, že sem používal 2skilly na boj a heal ... ty skilly na zbrani byli většinou k ničemu a utility zase byli spíš takové 1x na začátku boje a potm už ne.

    Jinak se mě líbí, že konečně používají tlačítka myši pro skilly a není tam autoatack. Obdobně bude řešené i TESO taky bude používat myš + 6skillů. 3 si člověk vybere podle zbraně co má, 2 podle classy a jeden bude ulti, která myslím funguje obdobně jako tady.
  • Ja hrám za eleho a používam teda všetky skilly :) A to ich mám 2x viac ako hocijaká iná classa :)
  • walltar
    Já už GW2 nehraju ... Sem to hrál první 2 měsíce a potom sem toho nechal. Hrál sem na Desolation.

    Vindictus sem nehrál a ani o něm moc neslyšel takže proto sem napsal, že GW2 bylo jedno z prvních takových MMO. Bylo to první takové MMO co jsem já hrál a ten combat mě potěšil. Já osobně teď čekám na TESO ... uvidíme jak se tam poperou s akčním combatem.
  • Čučí se na filmy, nevěřím že by to předskriptovali ^^

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit