Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • walltar
    Nevím, jak řekli, že při každém útoku se musí člověk zastavit tak sem totálně ztratil zájem. Ale tak GW2 byla jedna z prvních her s akčním bojem takže bych řekl, že se to bude nějakou dobu vyvíjet a zlepšovat.
  • To nevim proc me C9 docela bavilo, sice bylo ze zacatku trochu těžší do hry proniknout, ale po počáteční fázi má solidní příběh zajímavě udělanné mise, dungeony a velmi zábavný dynamický gameplay.(aspoň za swordmastera kterého jsem hrál). Jedinné co se mi fakt nelíbilo bylo pvp.
  • Shania
    Combat je tak o tridu lepsi nez v GW2, což je co už říct.
  • walltar
    Hmm tak tady sem čekal těžkej P2W model ... celkem překvapili s tím, že půjde všechno získat hraním. Ale te herní systém mě naopak moc nenadchnul takže já si asi počkán s dalším MMO na konec roku.
  • Shania
    Hra je naprosto super, hodně jsem přemýšlel, jestli dát 1500 za founders pack a nakonec jsem byl velmi mile překvapený kvalitou hry. Není to sice úplná náhrada za DDO, ale i tak to vypadá s Wildstarem na MMO roku.
  • C9 bych durazne nedoporucoval. Prisernost.
  • Je spousta skvělých f2p stačí je jen umět najít, z poslední doby Tera a secret world jsou ted jiz plně f2p. Delší dobu už nám běhá Vindictus. C9 , Raiderz ... a spoustu dalších
  • Stačí se registrovat na webu perfect world.

    https://register.perfectworld.com/nw_splash
  • Snad to nebude takovej AOE fest, jak to vypada.
  • dobry den
    kde je mozne ziskat beta key?
    dekuji za odpoved
  • fizola
    Žeby konečne ozajstné f2p? Tak to by bolo vážne super
  • BoB.2
    To je pravda.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit