Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
 • - není tam LAN podpora, tím mne odradili, ale kdyby byla sleva alespoň 50% možná bych do toho šel. Kdyby tam byla podpora LAN, tak bych to rozhodně koupil, škoda.
 • Pokud zvažujete koupi hry, přidejte se do Steam skupiny AoE2 HD [CZ/SK].
  Můžete se pak lépe domlouvat na hry s ostatními hráči.

  http://steamcommunity.com/groups/AgeOfEmpires2HDCZSK
 • How do you turn this on?
  atd, taky si pamatuju většinu dodnes dokonce i z Aoe1 :D no fog, reveal map :D
 • davidBray
  díky za vyčerpávající odpověď :)
 • Tak tohle mě doslova vyrazilo dech. AoE II. je moje nejoblíbenější hra a myslím si, že když vychází remake, tak se obnoví multy scéna. Kdysi jsem to chtěl hrát, ale na to jsem potřeboval veřejnou IP a tu jsem neměl. By byl dá se říct můj splněný herní sen :D. Každopádně je to drahý, takže si počkám na slevu. Rád bych se dozvěděl jak se bude hrát multy, jestli bude nějakej server či něco takového. Starý časy klanových bitek, turnaje a tak :) hned bych se přidal.
 • jenze oni tam nic nevylepsili jen nastavili zobrazeni pro 1920x1080 textury jsou furt stejny
 • Walldstein
  Mě to ještě drží co tobě?
 • Walldstein
  Fuuuj...14 let starou legendu opravit, přidat HD a znovu jí prodat sice za 1/4 původní ceny (i s datadiskem obojí na starých CD), ale znovu prodat mi přijde jako hnůj a drzost nejvyšího kalibru. Sice tu teď nadávám, ale asi do toho půjdu protože přece je to AoE II *1* nicméně to nemění nic na faktu, že je to hnůj..
 • vodca si bol predsa ty, ako hrac, riadil si svoju armadu.
 • Tak to sme dvaja, ja dufam ze sa CLAW objavi na GOGU, potom by som ho bral hned aj ja, ale tiez by sa mi pacilo keby ho prerobili cize remake, ja hrajem teraz CLAWA pod Windows 8 funguje a dokoca funguje aj na 64-Bit.

  Mrkni tuna, ak by si si ho chcel dnes zahrat pod novsim OS:
  http://goo.gl/rrTFI
 • Sice je to nejlepší RTS všech dob, legenda všech legend(jejíž sláva byla zakopána odpadem v podobě Age of Empires III...), ale přesto, po těch letech chtít za hru s přepnutým rozlišením 20éček, to je přehnaný, to je snad aj pro tu hru urážka takhle to rejžovat. Stejně tak je to pojeb na dlouholetý fandy.
 • pokud vím, tak tam každej národ měl speciální jednotku-v hradu, třeba germáni moje oblíbený Teutonský a Elitní Teutonský rytíře

  No a hrdinové holt patřili do historických kampaní. Richard Lví Srdce, Saladin, Rudovous, jo jo, to byly časy *14*
 • souhlas age mam hodne rad dohral sem vsechny tri dily vcetne datadisku ale nakej poradnej bijec hrdina me tam vzdycky chybel :)
 • a jsou tam atomovky :)
 • GlaDOS
  Ani nevíš, jak bych HD Clawa bral. Když jsem měl ještě Pentium 2, tak jsem ho hrál spolu s Jazzem 2 každou chvíli. Nejvíc mě dávaly zabrat souboje s bossy. Před pár roky jsem si sehnal DVD verzi a zjistil, že jsou tam dokonce moc pěkná animovaná videa. Kdyby se objevil na GoGu, hned bych si ho tam legalizoval.
 • Škoda, že to neni i pro MAC, za to bych i těch 20 eur dal :(
 • Koupit to bude asi taková "blbost" jako koupid BG:EE (no dobře, o dost větší, ještě protože je to M$ a neumí optimalizovat svoje hry na své systémy, nebo spíš naopak) *6* Teda alespoň v den vydání, takže počkat na slevy a pak klidně, byť už jen k vůli steam mp.
 • No, já jsem s tím zatím žádný problém neměl. Četl jsem, že když si koupíš hru v zahraničí (třeba v tom Rusku) a i si ji v zahraničí přidáš do své Steam knihovny, tak se může stát, že po návratu domů ti to napíše nějakou hlášku a nepůjde spustit. Také jsem četl, že u některých specifických her existují edice pro různé regiony (např. vím o Sturmoviku, http://www.steamprices.com/eu2/search?sturmovik , existuje americká a evropská verze, které asi v opačných regionech nebudou fungovat). Ale u naprosté většiny her je jedna edice pro celou planetu.

  To jestli má Rusko odlišnou edici od ČR (příp. zda se vůbec v Rusku prodává) se dá například zjistit tak, že si otevřeš ruský Steam obchod ( http://store.steampowered.com/?cc=ru ), vyhledáš si hru a podíváš se, jaké má číslo v adresním řádku (např. u onoho Sturmoviku má americká verze http://store.steampowered.com/app/63950/ číslo 63950 zatímco evropská má 63970, což jsou 2 odlišné verze). Když ti pošle ten prodejce hru jako gift a aktivuješ si ji v ČR, tak je to bez problému. Aspoň se všemi hrami, které jsem takto zatím koupil (asi 5, naposledy Natural Selection 2 v zimě), žádný problém nebyl. NS2 jsem si dokonce aktivoval v Číně a v ČR mi stejně bez problému jede.

  Mám dojem, že by to i mělo být v souladu s pravidly Steamu, maximálně by z toho mohl mít oplétačky ten prodejce, ale plno z nich už existuje několik let, takže to asi je vskutku v pořádku. K čemu by nakonec potom bylo obchodování na Steamu.

  Nějací obchodníci se snad například dají najít tady:
  http://www.steamtrades.com/forum/search/russia
 • Take jsem si zavzpominal a jak krasne modely vojaky na tehdejsi dobu a vlastne i dnes vypadaji porad dobre, nj zlata era 2D je pryc.
 • Inquisitor
  Co jsme se toho po lanu napařily. A hlavně kolik let nám to vydrželo :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit