Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Lukyz
    Slovíčkaříš *3*
  • davidBray
    četl jsem něco o regionálních zámcích. Že ruské verze jinde nejedou. Napiš mi o tom něco. Zkušenosti a tak. Dík
  • granis
    Je to smutné, že namiesto toho, aby boli tvorené nové hry na úrovni, žmýkajú sa peniaze na remakoch. Ja proti nim nič nemám, práve naopak, ale žiadať 20 € za 15 rokov starú hru s vylepšenými textúrami je proste zločin.
  • Tohle všechno + nový civilizace už přineslo nové DLC od fandů jménem Forgotten Empires, které je úplně zdarma, takže pokud kvůli něčemu koupím ty HD AoE, tak kvůli obnovení Multiplayer komunity, která mi přijde že na voobly už upadá - kolem 500 lidí
  • God-of-War
    Spis nezajimas ty me..asi tak.
  • Pro me mile rani prekvapeni vubec jsem nevedel ze se neco takoveho chysta. Kazdopadne koupeno a uz se tesim ;) Nejlepsi strategie vsech dob, teda podle meho vkusu.
  • U agu jsem strávil takly mnoho času a jsou to vážně pěkné vzpomínky ale 20 Éček je fakt moc. To radši počkám na slevu
  • Argument hodný pomocnej školy, vieš?
  • Tak u teto strategie jsem vydrzel hrat spoustu hodin a byla to ma prvni strategie na tehdy mem prvnim PC, ktere jsem si za tezke penize koupil :) Dodnes povazuji AoE II za jednu z nej strategii vubec. Ale kdyz koukam na to videjko, tak krome nostalgickych vzpominek neni nic co by me nutilo si tohle opet zahrat. To ze tam udelaji tzv. hd rozliseni pro dnesni pc sestavy a hodi to za 20 euro na Steam, je jen dalsi fakt, ze uz nevi jak oskubat lidi. Proste AoE II u me zustane uz jen ve vzpominkach.
  • souhlas, komplexita RoN prevysuje AoE... navic i proto neumoznuje takovy basecamp
  • tvuj plejstejšn nikoho totiž nezajímá
  • tak pokud desítky hodin tak to tě to asi moc nebavilo...
  • Jestli to vyjde jen na steamu, ktery dela z pc konzoli, tak smula.
  • Cypri
    Naprostej souhlas, těch 10-15E jsem za to ochotnej jednou dát, tohle je už lehce přestřelený.
    Hlavně pokud to tam lidi začnou hrát pořádně zase tak to bude pecka.
  • U must be grave digger ! *7*
  • Timbr hafandá !!! Safra co my se jich napařili ... to už je 14 let ? No dal bych znovu , ale proč vlastně HD edici ? .... aby se přikutálkely žluťáčky :) No HD grafiku jim fakt neskousnu , co asi ještě vylepší ?
  • Kein
    Must have!
  • Jedno z řešení je najít si na Steamu nějakého ruského překupníka (s dobrými referencemi), který hru koupí za rubly (momentálně vyjdou AoE na nějakých 8 EUR) a pak ji jako Gift převede. I s provizí se člověk vejde max. do 10 EUR. Sám jsem již takto pár her koupil. Např. onen Tomb Raider v Rusku vyjde jen na 15 EUR, což je vcelku znatelný rozdíl.
  • U me byly vzdycky Age az na tretim miste Blizzardimi strategiemi a C&C, ale parba to byla i tak hodne slusna :)
  • smejki
    \o/

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit