Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ono teraz vlastne robiť remake tej hry je pre nich trosku zbytocne, ked staci upravit povodnu verziu na HD, cize remasterovat, mierne vylepsit, pretoze hra sa da v pohode dnes hrat na sucasnom hardware, remake cize uplne prerobenie hry s uplne vylepsenou upravenou grafikou ja neviem aj pre buduce 4K monitory atd. by pripadal skor do uvahy, trebarz ja neviem po nejakych 10 rokoch na nejake 25 vyrocie hry, kde by uz tato HD verzia nebola vhodna na hradware, ktory bude v tom case, ze uz by bolo vsetko velmi malicke a bolo by dobre vsetko pozvacsovat nanovo nakreslit s kajsou grafikou este. *3*
  • nekromant33
    Lidi si to koupí určitě, co udělám já je, že počkám tři/čtyři měsíce po vydání na summer sale kde je hodně velká šance že to bude za takovejch 10éček a s radostí jim je tam hodím.
  • Pozri to je ako s piesňou/skladbou, remasterovaná pieseň/skladba je vlastne to isté, ako originál (nie je to žiadna nová nahrávka) len upravia kvalitu, ty už píšeš o remake, keby to bol remake, tak to prekopú od základu.
  • Robotron3
    To se snad ani nedá považovat za remasterovanou verzi. To vzali jen originál a někde tam v kódu přepsali, aby to zobrazovalo na 16:9 a běželo ve vyšších rozlišeních + to ostatní. Práce tak na týden pro jednoho člověka? Je fakt, že chtít 20€ jen za lehce vylepšenou původní hru, je trochu přes čáru. Ale pokud to lidi i tak koupí, tak proč by dali nižší cenu, že jo...
  • Kein
    Monkové by ho mohli oživit :D
  • Mě sice AoE tolik nebavil jako třeba RA 1 a 2 nebo Warcraft 1 a 2, ale je super zase vidět strategii ve 2D kabátě, místo pro mě málo přehledných dnešních 3D strategií. Jupííí :)
  • Toto ani nie je remake, ale HD verzia, čiže Remasterovaná verzia držiaca sa originálu.
  • Rhulad
    Osobně tohle nepovažuji za remake. Remake by měl odpovídat roku 2013 ve všech aspektech. Tohle je mírně modovaná hra stejně jako Baldur's Gate. Ano obě to jsou výborné hry, ale nemám potřebu v této době zírat na hry 15 let staré, když už je mám několikrát projeté. Povedený Remake? Assault on Dark Athena - přepracovaná grafika + obsah navíc.
  • Jeee timhle si mi pripomnel stary casy ztraveny u hry, diky za to intro :-)
  • Nevim no 20 ecek, za 15 lety remake, kdys vynikajici hry ? To ku*va ani omylem. Tady se zase nekdo chce nechutne nabalit.
  • God-of-War
    Ty se divis? Budu v pohode az 15 Brezna;)
  • Stejne by ho v bitevni vrave akorat trefil sip do ksichtu a akorat bys to pak cely loadoval :D
  • Ešte raz adresa Captain CLAW už funkčná v predošlej nemá čo robiť tento znak ;

    http://goo.gl/rrTFI
  • KeanuX
    Jak já jsem v AoE II miloval to Intro
    http://www.youtube.com/watch?v=_rS_n3JVTPE *4*
  • Ešte keby tak vyšla HD verzia legendárnej hry Captain CLAW od firmi Monolith z roku 1997, tak by som bol šťastný, predstavujem si Captain CLAW HD Edition

    http://forum.doupe.zive.cz/viewtopic.php?f=504&t=1181619&sid=911b114425049b1d8a0333cd28c50d2b
  • Super správa, časom cena isto klesne, alebo budú akcie, inak pôvodná originál hra Age Of Empires II + datadisk funguje aj na Windows 8, ale vítam tento krok, že sa nezabudlo na legendárnu hru, no chcelo by to i HD verziu prvého dielu.

    Aj Age Of Empires I + datadisk funguje bezproblémov na Windows 8.

    Kto má Windows 7 a chce hrať originál AoE II + datadisk, tak pomôže (AOE II TC W7 color FIX), aby nebli farbi, dá sa stiahnuť tu:
    http://www.ulozto.own.cz/files/cb93a74cfe1691dbd7e343d1dfbdcaba.zip
    Prípadne iný patch, je ich viac.
  • Už jsem četl hodně nadávek na Steam, ale tohle je fakt hodně mimo *1*
  • Kein
    Teď trošku utopie, možná hodna posměchu, ale kdyby do hry zakomponovali i geroje podobně jak tomu je, ve Warcraft III bylo by to cool, v AoE mi vždycky chyběl nějaký vůdce, který by vedl mou armu z paladinů, ti byli vždycky jen v kampaňi no a kdyby měl každý národ jednu speciální jednotku... *5*
  • Takže 19€ a dostanu za to možnost FullHD. *15* Kam na ty ceny chodí, nejdřív DOOM 3 BFG edice a teď tohle. *7*
  • Se divím, že Tě tankujů nějaké mínusy... *7*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit