Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • asi podobne ako vystrelit zasobnik z utocnej pusky do hlavicky vojacika, kym nezhebne :D
  • must have
  • Priznam sa uplne som nepochopil v casoch ked AoE 1 aj 2 vysla, ich vleku popularitu. Osobne mi to prislo dost nevyvazne co sa tyka ras, resp. ich tam bolo zbitocne vela lebo zasa pri niektorych som mal pocit ze sa dane jednotky len inak volaju ale inak su to take iste.
    Ako fajn ze tento remake vychadza, aj ked 19e za remake 14 rokov starej hry a podla vsetkeho ani nie nejaky hutny len zdvyhnu rozlisenie na hd a mozno odladia par chyb, mi pride torchu moc. Smutne je skor ze vydavatelia kompletne rezignovali na strategie a radsej vydavaju remaky ako keby mali investovat cas do nejakej novej kvalitnej strategie.
    Mimochodom za co by som bol EA strasne vdacny keby spravili takyto remaster pre povodneho prveho Command and Conquer alebo keby vydali zdrojove kody.
  • No jeste kdyz hra od M$ stala klasicky 1999-2499 a to i nekolik let od uvedeni. Tak to 5kilo ted, to je skoro zadarmo *2*
  • Do toho jdu.
  • Veskoslav
    Číňani. Já ty jejich rychlopalní kuše miloval. Ale na turnajích stejně většina hrála kombinaci paladin+střelecké:)
  • Vidíš tam win live?
  • Hmm (grafik, programátor, web designer), mam Win 7 64 bit a nic mi netuhne a nepadá. Kde je asi chyba *7*
  • smejki
    Ani jedno. Stejně jako nejsou spásou dneška němé filmy na DVD. Nové technologie, nekompatibilní -> remake bez zásahů do mechanik a je to.
  • iMac mám kvůli svému povolání (grafik / kameraman / fotograf), protože na něm se tyto věci prostě dělají mnohem líp a nemusí mě nic trápit jako mojeho šéfa, který dělá tu samou práci ve Win7 a pořád se diví, proč mu všechno tuhne a padá *3*
  • smejki
    *8* Pokud to nebude mít GfWL, tak to chci. Ježiš, jak já to chci. Co si budem namlouvat, ve třinácti letech jsem si hry fakt nekupoval.
  • Paulcz
    Pamatuju kdy jsem to hrál v éře modemu přes Microsoftí portál s lidma s celýho světa a byla to naprostá bomba. Snad nebude současná multiplayerová komunita plná volů :)
  • osx?
  • Magister_Peditum
    Cobra je na konci traileru. *3*
  • Ve Frog Fractions :D
  • Nebuď taková cimprlína *3*
  • To máš tedy pravdu. Říká se, že čím horší mainstream, tím lepší underground a naopak, ale já dnes vážně nevím, kde se tato hranice nachází.
  • Takovéhle HD remaky 2D klasik s už tak úžasnou grafikou, ať vychází častěji!! Člověk pak nemusí shánět mnohdy komplikované mody pro vyšší rozlišení... Stronghold HD je luxusní, Space Colony HD se mi líbila, Tiberian Sun a Red Alert 2 hraju právě pro jejich podporu fullHD a AoE 2 si o to svou krásnou detailní grafikou přímo říká!! Miluju 2D strategie a tohle je jedna z nejlepších.
  • Magister_Peditum
    Jo, to byli Frankové. A byli děsně rychlí. *15*
  • Jo za byzantiky jsem vždycky chtěl hrát podle toho stromu.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit