Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Takže 19€ a dostanu za to možnost FullHD. *15* Kam na ty ceny chodí, nejdřív DOOM 3 BFG edice a teď tohle. *7*
  • HD jak blazen *1* *1* *1*
  • pro me je to vydirani ze chcou 19 eur za takouvou blbost ze HD a blablabla toto svede kde jaky modder za den ano samozrejmne ze si hru nemusim kupovat a podobne techle komentaru me usetrete ale je to pravda a nerikam ze hra je blbost bavi me myslim jen to upraveni te hry
  • Moje první strategie..a těch LANek. Teď mám fakt radost. Škoda že mě teď čeká maturita :D
  • Takovéhle HD remaky 2D klasik s už tak úžasnou grafikou, ať vychází častěji!! Člověk pak nemusí shánět mnohdy komplikované mody pro vyšší rozlišení... Stronghold HD je luxusní, Space Colony HD se mi líbila, Tiberian Sun a Red Alert 2 hraju právě pro jejich podporu fullHD a AoE 2 si o to svou krásnou detailní grafikou přímo říká!! Miluju 2D strategie a tohle je jedna z nejlepších.
  • Kr.Pa
    Stronghold HD 6 USD
    AoE2 HD 20 EU
    logické ...
    • sleepless
      Jen připomínám, že součástí je i datáč! Tím cenu neobhajuju, přijde mi přestřelená minimálně o pět éček, ale když to člověk nebude chtít hned v den vydání, tak ji brzy dostane v nějaké té slevě za polovic a mín. A myslím, že se s tím dnes i počítá - u všech her, nových i starých. HC Fandové dají plnou palbu v den vydání, normální člověk chvilku posečká a má to levněji. Takže, no big deal.
      • Cypri
        Naprostej souhlas, těch 10-15E jsem za to ochotnej jednou dát, tohle je už lehce přestřelený.
        Hlavně pokud to tam lidi začnou hrát pořádně zase tak to bude pecka.
    • Keen
      Tak hlavní rozdíl bude v přidání Steamworks a přepracování multiplayeru. To přece jen, předpokládám, vyžadovalo trochu větší zásahy do kódu než pouhé přidání textur v lepším rozlišení/znásobení počtu jednotek.
      • Kr.Pa
        Jake prepracovani multiplayeru ? Hra uz v te dobe jenĺa pod TCP/IP ne na IPX. A steamworks je blbost pro lenochy, kteri si na netu nechteji samy hledat mody/mapy a pak je kopirovat do vhodnych slozek hry...
        • smejki
          pleteš si steamworks a steam workshop. Nebo spíš vy oba.
    • Robotron3
      Microsoft... Když vyšla AOE, tak se taky prodávala za nějakou uplně nehoráznou cenu u nás. Ne že by to v tý době pálenek někoho zajímalo :)
  • 20 ecek je opravdu hodne. Pro mnoho lidi to je ale akceptovatelna cena. Ja sam si to treba koupim, pokud to bude na steamu, az po sleve. Kdyz to srovnam ale treba s novym Tomb Raiderem, ktery stoji na steamu 50 euro a za dva vecery to mate dohrane, tak to zase tak silena cena neni a kdyz vas to bude bavit mate na tydny o zabavu postarano.
    • Jedno z řešení je najít si na Steamu nějakého ruského překupníka (s dobrými referencemi), který hru koupí za rubly (momentálně vyjdou AoE na nějakých 8 EUR) a pak ji jako Gift převede. I s provizí se člověk vejde max. do 10 EUR. Sám jsem již takto pár her koupil. Např. onen Tomb Raider v Rusku vyjde jen na 15 EUR, což je vcelku znatelný rozdíl.
      • davidBray
        četl jsem něco o regionálních zámcích. Že ruské verze jinde nejedou. Napiš mi o tom něco. Zkušenosti a tak. Dík
        • No, já jsem s tím zatím žádný problém neměl. Četl jsem, že když si koupíš hru v zahraničí (třeba v tom Rusku) a i si ji v zahraničí přidáš do své Steam knihovny, tak se může stát, že po návratu domů ti to napíše nějakou hlášku a nepůjde spustit. Také jsem četl, že u některých specifických her existují edice pro různé regiony (např. vím o Sturmoviku, http://www.steamprices.com/eu2/search?sturmovik , existuje americká a evropská verze, které asi v opačných regionech nebudou fungovat). Ale u naprosté většiny her je jedna edice pro celou planetu.

          To jestli má Rusko odlišnou edici od ČR (příp. zda se vůbec v Rusku prodává) se dá například zjistit tak, že si otevřeš ruský Steam obchod ( http://store.steampowered.com/?cc=ru ), vyhledáš si hru a podíváš se, jaké má číslo v adresním řádku (např. u onoho Sturmoviku má americká verze http://store.steampowered.com/app/63950/ číslo 63950 zatímco evropská má 63970, což jsou 2 odlišné verze). Když ti pošle ten prodejce hru jako gift a aktivuješ si ji v ČR, tak je to bez problému. Aspoň se všemi hrami, které jsem takto zatím koupil (asi 5, naposledy Natural Selection 2 v zimě), žádný problém nebyl. NS2 jsem si dokonce aktivoval v Číně a v ČR mi stejně bez problému jede.

          Mám dojem, že by to i mělo být v souladu s pravidly Steamu, maximálně by z toho mohl mít oplétačky ten prodejce, ale plno z nich už existuje několik let, takže to asi je vskutku v pořádku. K čemu by nakonec potom bylo obchodování na Steamu.

          Nějací obchodníci se snad například dají najít tady:
          http://www.steamtrades.com/forum/search/russia
          • davidBray
            díky za vyčerpávající odpověď :)
  • Myslím, že Forgotten Empires - http://www.forgottenempires.net má dobře našlápnuto - doladěné AI, nové civilizace a technologie a raději dám 20 Euro jim, než Steamu :-D
  • Nevim no 20 ecek, za 15 lety remake, kdys vynikajici hry ? To ku*va ani omylem. Tady se zase nekdo chce nechutne nabalit.
  • Zrovna nedávno jsem nainstaloval neoficiální datadisk Forgotten Empires a jak vidím, asi jsem ušetřil 19 eur *1*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit