Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • KeanuX
    Jak já jsem v AoE II miloval to Intro
    http://www.youtube.com/watch?v=_rS_n3JVTPE *4*
    • Jeee timhle si mi pripomnel stary casy ztraveny u hry, diky za to intro :-)
  • Sice je to nejlepší RTS všech dob, legenda všech legend(jejíž sláva byla zakopána odpadem v podobě Age of Empires III...), ale přesto, po těch letech chtít za hru s přepnutým rozlišením 20éček, to je přehnaný, to je snad aj pro tu hru urážka takhle to rejžovat. Stejně tak je to pojeb na dlouholetý fandy.
  • Podle me do dokonalosti vyvedene pokracovani AoE je pomerne opomijene Rise of Nations - podporuje nadstandartni rozliseni, bezi v poho na win 7, umoznuje hrat za imperial age, system generalu atd, i kdyz sem u AoE stravil desitky hodin tak RoN u me vede a i tenhle remake AoE je porad pod urovni RoN
    • souhlas, komplexita RoN prevysuje AoE... navic i proto neumoznuje takovy basecamp
      • a jsou tam atomovky :)
    • smejki
      Rise of Nations byly silně nevyvážené, co si tak pamatuju. Ale je fakt, že netuším, jestli to náhodou neopravili v patchích.
      • sleepless
        Opravili + datadisk to ještě vylepšil.
        • smejki
          \o/
    • sleepless
      Rise of Nations > Age of Empires, Empire Earth (a vlastne i posledni CIVky...)
  • Kein
    Must have!
  • Teď mě ještě napadlo že to je jediná hra ze který si pamatuju cheaty, tak doufám že bude i Cobra v HD.
    • Magister_Peditum
      Cobra je na konci traileru. *3*
      • How do you turn this on?
        atd, taky si pamatuju většinu dodnes dokonce i z Aoe1 :D no fog, reveal map :D
  • alleluja....uz abych mel po skole a mohl se takovejm hram zas zacit venovat....to bylo desitek hodin, co na tom clovek prosedel.... jedina vada - neslo pendlovat s lukostrelci.po hradbach a normalne je prekonavat, jako ve strongholdu
  • U me byly vzdycky Age az na tretim miste Blizzardimi strategiemi a C&C, ale parba to byla i tak hodne slusna :)
  • http://www.megahry.eu/age-of-empires-collectors/ Ta hra nepotrebuje HD..
  • U agu jsem strávil takly mnoho času a jsou to vážně pěkné vzpomínky ale 20 Éček je fakt moc. To radši počkám na slevu
  • Koupit to bude asi taková "blbost" jako koupid BG:EE (no dobře, o dost větší, ještě protože je to M$ a neumí optimalizovat svoje hry na své systémy, nebo spíš naopak) *6* Teda alespoň v den vydání, takže počkat na slevy a pak klidně, byť už jen k vůli steam mp.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit