Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Krescz
    tohle Dota 2 potrebuje jako sul...a hlavne by to chtelo filtr i na azbuku *6*
    • a na češtinu!!!
    • Veskoslav
      Pokud hráč na servru, kde je preferovaná angličtina používá jiný jazyk, můžeš ho nahlásit za zneužití komunikace. Nesmíš ale mít vyhledávání právě na ruských servrech a mít preferovaný jazyk angličtina. Většinou se bere západní Evropa a USA.
      • Krescz
        presne tak to mam nastavene a stale se mi tam objevuji rusove...reportuji jak se da, ale jak se rika v rusku: NAS MNOGO *10*
        • me se tam objevují zase češi taky je jich moc
        • Jack1947
          Já taky hraji s jinak mluvícími občany ve SMITE (přestože mám nastaveno Europe) ale co no... nic není dokonalé jen občas ta komunikace... pokud nějaká vůbec je je tak nějak nulová.
  • axell1990
    No a já měl za to, že tribunal docela fungoval a hlavně nevyžadoval žádnou práci od vývojářů.
    • Ristoro
      Tribunal fungoval, když za něj byly IPčka, hráči měli alespoň motivaci, zadarmo to dělá málokdo.
      • axell1990
        No i tak znam pár lidí co mají tři účty aby mohli vůbec hrát ^^
  • Lotr
    Hra co mi zakazuje jí vypnout :D už jsem viděl vše
    Jednou se dočkáme dne kdy budou hráči Moba her připojeni ke svým počítačům kabely které jim budou dávat rány při každém porušení pravidel. A smrtící ránu když budou podvádět.

    Děcka berou tyhle hry až příliš vážně
    • Veskoslav
      Víš, že hru hraje dalších 9 lidí? Takže ano, když ji zapneš a následně opustíš, tak to pokurvíš dalším 9 lidem, protože málokdy se stane, že by tým vyhrál 4 vs 5 pokud hra hraje déle. Pokud nemáš čas, tak hrej Domination nebo ARAM v Lolku a ne klasickou mapu. Ale nesnáším lidi, co zapnou hru, nedostanou FS nebo začnou psát noob, když si pikneš pro ně nevyhovujícího hrdinu a odpojí se ze hry. Když hráčů jako ty v těchto hrách bude naprosté minimum, tak to bude naprosto ideální.
      • Jack1947
        Nevím DOTA,LOL a tak ale ve SMITE jsme vyhráli 4v5 a přesto že jsme prohrávali pořádně snad mínus 100bodů... důležitej je myslím aspon jeden Carry kdo drží hru pak se to dá né že ne.
        • Ale jo to se dá, ale logicky je to nevýhoda jak svina. Já rozumím tomu že se stane něco nenadálýho nebo něco co neovlivním, třeba že mi padne net.
    • no je potřeba si uvědomit, že to není jen hra, ale i e-sport...
      • Lotr
        Ne je to jen hra.
        E-sport je jen výmluva děcek které si tak omlouvají že tráví dny u počítače hraním.
        Uvědomme si že sport je už z definice pohybová aktivita.

        Ale dobře. Budeme žít v infantilním světě kde se sportem už nazývá vše. 99,9% hráčů Moba her nejsou sportovci.
        Pokud si tak někdo omlouvá že je naprostý kr*tén a neumí se ovládat. Díky kterému musí vývojáři vymýšlet složité systémy jak vštípit dětem které tyto hry hrají základy slušného chování. To není sportovec ale obyčejný kr*tén kterého jeho rodiče nezvládají a nebo podělali jeho výchovu.

        To že si občas kopnu do míče ze mě nedělá fotbalistu. To že si občas zahraje kr*tén Mobu z něj nedělá sportovce.
        • takže v konečnom dôsledku sa ukázalo, že decko si ty. Doteraz som žil v tom, že sú napríklad takzvané motor ŠPORTY (sedieť v kokpite je asi ťažká pohybová aktivita), že sa dá ŠPORTOVO rybárčiť, že sa dá ŠPORTOVO hrať šach, dokonca Bridge je ŠPORT (to je zapísané na wiki, určite si si to musel všimnúť keď si čítal definíciu športu). Takže meleš od veci, len toľko som chcel.
          • Btw2, rybaření? Sedět celej den v -20 stupních? Měl si někdy na prutu velkou rybu? Ti garantuju, že ty tvoje zeschlé ručičky z e-sportu by ti upadly po 5 minutách...
          • Šachy a bridge je hra a ne sport. Že to zařadil Olympijský svaz mezi disciplíny z toho sport nedělá. To by pak mohl být sport i koukání na TV. Občas to chce tošku používat svůj vlastní mozek a nežít jen ve wiki realitě.
            • Btw, profi závodění je fyzicky i psychicky náročné.
          • no, sedět v kokpitu závodního vozu/člunu/letadla je fyzicky docela náročné (i když to na první pohled vypadá jako nesmysl)

            dej si hodinku motokár a garantuju ti, že pokud nejsi zvyklý, druhý den se ti bude špatně hýbat :)
          • Tak poprvé necituj wikipediu ako zdroj informacií. Neznamená,že keď je tam niečo napísané tak to je 100% pravda! Za druhé šport, ako aj veľa ďalších slov má pôvod v latinčine (se) deportare. V anglo-francúzštine sa objavuje v 14. storočí v tvare disport. Neskôr bola prijatá jeho skrátená forma sport. Išlo o značenie príjemne stráveného volného času, rozptýlenie od vážnych povinností, veselé zábavy, hry. Je jasné, že v tomto období to boli hlavne fyzické aktivity, a to sa potom prenieslo aj do 20. storočia. Áno dnes šport vnímame ako niečo úzko späté s fyzickou aktivitou, btw to že jazdci F1 sedia za volantom neznamená, že nemajú žiadnu fyzickú prípravu. Mnohí sa napr. pripravujú v posilňovni, trénujú hlavne svaly chrbta.
            Druhá oblasť cez ktorú dnes definujeme šport, je nejaká organizácia. Proste rebríčky, zápasy, turnaje, atdˇ. A kvôli tomu sa mnohé kartové hry, ale napr. aj e-sport označujú vlastne za šport. Má to tak byť alebo nemá? To už nech každý uváži sám
            • Jack1947
              Má.
          • Lotr
            Aha takže každý řidič je sportovec. WOW díky.

            Ne vážně. Ty skutečně chceš porovnávat závodníka dejme tomu F1 s hráčem Moby?
            A jen tak mezi námi. Až budeš dělat řidičák tak tě určitě čeká překvapení.
            A mimochodem deskové hry¨a sport....záleží na definici. Ale například Kasparov označení sportovce odmítal. Nezlob se ale dám na názor představitele té hry než na tvůj sporťáku
            • Takže když se rozběhnu, abych stihl autobus, tak je to teda sport?
            • Je zvláštní, že je dáváno takový důraz na slovo "sport". V základu je to hra, ale týmová hra. A když jsou tak oblibené přirovnání.. Tak fotbal můžeme také nazvat týmovou hrou. V ní pokud se domluvíš na zápase 5 proti 5 a uprostřed jim řekneš, že tě to s ními nebaví a jdeš domů, tak jim logicky pokazíš hru, která je bavila. To samé se stane zde, ať je to pohybová aktivita, sport, hra nebo cokoliv jiného. (; U toho fotbalu si těch 9 lidí jednoduše řekne, že už tě nikdy nepozvou.. Tady leavneš vícekrát a tresty se stupňují. Pokud nekazíš hru ostatním nepřetržítě, ale jen občas se stane, že musíš odejít, tak se nic neděje. Ale v pořádku chápu, že důvod reagovat na diskuzi je hlavně projevit svojí nespokojenost a trochu si ulevit. (; Nuže.. přeju hodně úspěchů s tvým přístupem. :o)
    • Asharak
      Děcka berou všechno až příliž vážně, jako ostatní věkové kategorie. Záleží na charakteru. *7*
  • Jack1947
    No jo, to slýchávám ve SMITE pořád *15* "feeding" "i will report you f*cking noob" "report that f*cker" "stay in base" tedy ale že bych měl být a ještě nevlastní vinou ( lagy, delay nemůžu nic dělat- tak prohráváme) banován to se mi zdá docela špatné. Protože report funguje už jsem měl ban na 4dny za match griefing. Pokud jsem nahlášen cca každou 2-3hru takto je super.

    Koukám ale že LOL je na tom mnohem hůř... takže nakonec ve SMITE v poho. Pár dětí se vykřičí a jede se dál. *5*

    Leaveři jsou možná ještě horší než feedeři, když odejdou 2 a už se nevrátí je to na p*ču. Páč pak se to většinou rovná prohraný zápas (zbytečně) i když se vrátí většinou pozdě.
    • No si myslím, že v LoL môžu rovno zabanovať 60% hráčov za vulgárnosť. A čo sa týka SMITE. Som zistil, že najviac vulgárnych hráčov a takejto spodiny sa vyskytuje v móde Conquest, tak som tento mód prestal hrávať, ani predtým ma veľmi nebavil. V aréne a assaulte sa zriedka stretnem s nadávkami a podobnými vecami.
      • Jack1947
        Ale jo, právěže nehraju Conquest a ve SMITE to schytávám každou chvíly. *15* Zase naopak věci typu... please stay in the base and uninstal game go play solitaire naopak pobaví... nebo dude youre so feeder atp... sranda no.

        Jinak lagy/delay lag spikes atp... nejsem sám a officiální forum je toho plné např. sdi stěžují hráči že to začlo až po několika updatech a mají pravdu.

        Kdyby sis chtěl s někým zahrát... kdo moc nenadává tak můžeš muj nick je KRUGED.
        (to platí i pro ostatní... ).
  • Je pěkné že se tato firma zajímá, takový Blizzard se nezajímá o nic co znechucuje především HC hráčům jejich zakoupený produkt, Diablo 3. Úmyslné zabíjení hráčů, lagy, disconnect = nezájem snad jen s jednou výjimkou, nesmí se na ofic. fóru dělat seznamy takových problematických hráčů *7*
    • Všichni hráči, kteří hrají HC, vědí, do čeho jdou. Že i přesto se najdou volové, kteří to rozjedou a pak bulí při ztrátě postavy, jak je to nespravedlivé, to je jejich problém, nikoli Blizzardu.
      • Tento pohled na věc slušně řečeno hloupý a lze aplikovat na vše s tím, že si vlastně všichni můžeme za všechno sami a nikdo nemá co "brečet"

        Mimochodem, podle tété logiky hráči této hry taky věděli do čeho jdou a přes to tato firma se snaží problémy řešit a to jde vlastně o maličkosti viz nadávky vs. ztráta postavy. Této firmě evidentně na zákaznících záleží.
      • Všichni očividně ne, já osobně neměl tušení že takový fenomén v té hře vůbec existuje a spousta dalších také ne soudě dle toho že vlezou do pasti i když jde snadno odhalit, jen to chce vědět, že to v té hře vůbec existuje.
    • Veskoslav
      Jak se úmyslně zabíjí hráči v Diablu III? To by měl zajímalo.
      • Připraví se past v podobě velkého množství monster třeba u waypointu, u vchodu atd. a nic netušící příchozí tam vleze. Někdy se na zem ještě rozháže hodně předmětů, asi aby bylo těžké rychle lokalizovat waypoint na zemi. Buď to hráč nezvládne a nebo, a to je horší, nastanou obrovské lagy a trhání, takže i kdyby někdo hravě situaci zvládl za normálního chodu, což se dá, nejde se v tom prakticky orientovat a cokoliv dělat.
      • Asharak
        HC disconnect a DDOS útoky lemple. *2* Na druhou stranu by se toho jistě zneužívalo (restore a pod. když nechtě chcípneš svou vinou že) takže to má dvě stránky problému -_-
        • Veskoslav
          No za skoro 3 roky hraní se mi to nestalo, ale tak když to říkáš, tak věřím no:)
          • Asharak
            Kungen k vůli tomu přestal týden streamovat když se připravoval(i) na datáč https://www.youtube.com/watch?v=R1TuFCahRcQ
      • Jack1947
        Nebavit se o Diablo3 s Veskou to je Fanboy pozor. *12*
        • Nebavit se v diskuzích s Jackem, to je id*ot. *1*
  • Veskoslav
    Tak to za chvíli bude hrát tak 1/3 hráčů a Poláci už asi hrát nebudou vůbec:) Včera jsem zkoušel ten event s superboty a tolik nadávek od dvou hráčů, co tam padlo, no ti by to měli asi hned zablokované. A nadávaním nemyslím ks, noob a podobné srandy, co děcka rádi používaj.
  • Aha takze okopiruji naprosto defunkcni system z dota 2.bravo
    • Veskoslav
      Defunkční? Gratuluji, vymyslel jsi nové slovo. Mimochodem report v Dotě patří mezi nejlépe kontrolované a hodnocené v rámci podobných reportů. Protože každá hra je posuzováná zpětně a i důvody reportu si lze snadno a rychle ověřit. Zato u LoL máš sice 50 druhů, jak někoho napráskat, ale spíše to vypadá, že to tam slouží na vyřizování účtů.
      • Najde se ve tvém portfoliu alespoň jedna hra, kterou tak slepě nebráníš na fóru? *1*
        • Nenajde, vzdy musi jit proti proudu protoze to je preci v dnesni dobe cool :) uz ten jeho blabol ze se neco v dote posuzuje zpetne je vymysl nejvyssiho kalibru. vsechno dela bot, proto je to spatne.
          ale nechme ho v jeho malem svete, i takovy maji na svete misto.
          • Veskoslav
            Dělá to bot? Ano, proto z asi 10 nahlášení, bylo schváleny jenom 4. Takže to není o tom, že to reportneš jenom tak a pak se to automaticky vykoná, když hodí report více jak 50% účastníků hry. Mimochodem doporučuji si přečíst, jak funguje report v Dotě a v LoL. Docela diametrálně se liší. A když víš, že to dělá bot, můžeš mi říct, podle jakého algoritmu vyhodnocuje report? Protože podle počtu nahlášení to není. Bot pouze třídí hlášení (denně cca 500 000) a vyhodnocuje je, která jdou k dalšímu posouzení. Zajímalo by mě totiž, jak bot pozná úmyslný feeding, nadávky či zneužití schopností bez toho, aniž by se na to kdokoliv podíval. Naopak Riot funguje na kvantitativním nahlášení a proto je v Lolku skoro 20 krát více "úspěšných" reportů bez ohledu na to, jestli ano nebo ne. Neříkám, že vyhodnocení nemá na starost systém. Ale bot systém dělá pořád jednu a tu samou věc bez ohledu na to, co se ve hře vyskytlo. Záleží pouze na tom, kolik lidí danou osobu nahlásí a pak to systém následně schválí. U Lolka je pouze jedna fáze schvalování. U Doty jsou dvě fáze.A to je ten zásadní rozdíl. Takže ano Dota má systém hlášení lépe chránění proti zneužití než LoL. Smiř se s tím.

            P.S: V malém světě asi žiješ ty, když máš potřebu vymýšlet zhovadilá neexistující slova:)
            • Jack1947
              O neadekvátním chování by zde Veskoslav mohl psát slohy... doufám že jeho (nejen jeho i moje klidně) si někdo pečlivě zálohuje. (komenty mám na mysli).
            • Vulgarni chovani je pouze znamka nizkeho intelektu, nikoho tim neponizis krome sebe. O mute system jsem se zajimal celkem hodne kdyz byl zaveden a pokud je mi znamo tak sis ocividne popletl lol s dotou. doporucuji navstivit fora a cist nez si cucat cisla z prstu, ikdyz to vypada cool a spousta lidi tomu dava prednost nez skutecnym faktum.

              Kazdopadne se ridim pravidlem ze diskutovat s lidmi na internetu je to stejne jako paraolympiada, ikdyz clovek vyhraje tak je porad retardovany, preji Ti krasny zbytek dne.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit