Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Já chtěl jen sdílet svůj názor, přišlo mi to krásné *4* . Danielle Steelovou neznám.
  • Alucard
    průměr.
  • Uz jste se konecne dohodli jestli je ten zaklinac dobra hra nebo ne?
  • Vážně jděte do hajzlu s tím fanboystvím, to se nedá číst takový sraačky. Tohle si běžte psát na Zing a podobná bravíčka, ale sraačky o tom že to má lepší děj než knihy, jsou fakt ultimátní sraačky. Chápu že je vám 14 a máte radí stupidní sladké opery, ale kurrva to se vážně nedá číst doprdele práce. Se mi otvírá nůž v kapse...
  • "apříklad moment, kdy se , je tak nádherně zachycený, že se na to nechytá ani většina filmů a mě tedy dovedl k pár slzám"

    Jo taky jsem natahoval, že ta kravka přežila. To bylo tak dojemné. Danielle Steelova by se mohla učit *15*
  • *15* *15* *15* co přesně dotáhla? Dyť to má naprosto trisní příběh o hovně. Myslíš příběh o 6é hodinách, kde hledáš Ciri a pak zabíjíš Saurony pardon Divoký hon a pak tam prásknou proroctví o Bíle zimě a konec. Genialní, tleskejme *15*
  • Je smutné, kolik je zde nepřejících lidí. CDProjekt se dokázal od relativně malé a neznámé hry (W1) dopracovat až k AAA titulu, který podle mě nemá obdoby. Skutečně ani nevím, jak svoje pocity tady písmem zachytit - například moment, kdy se Geralt setká s Ciri , je tak nádherně zachycený, že se na to nechytá ani většina filmů a mě tedy dovedl k pár slzám. Hra to rozhodně není dokonalá, například v momentě, kdy hledáte Ciri a kvůli tomu musíte najít Marigolda, kvůli čemuž musíte najít Zku***syna hra docela ztrácí setrvačnost, ovšem jakkoliv to není objektivně možné, tak pokud sundám všechny nostalgické brýle, které mi zatemňují úsudek, stejně musím Zaklínače 3 prohlásit za nejlepší hru, co jsem kdy hrál.
  • Podla mna to nieje trolling a tiez s nim suhlasim, zase nerobme zo Sapkowskeho nejakeho velkeho majstra slova, zato tato hra je dotiahnuta do absolutnej dokonalosti.
  • Princ.Jablon
    Jestli "přiklonění se k mainstreamu" (jak tu někteří pláčí) znamená přehlednější inventář (je přehlednější, po tom bordelu z dvojky, i když tunu zbytečnýho smetí nosíte furt), víc přátelštější bojovej systém (v dvojce snad horší než v jedničce, z toho jsem naprosto šílel jak neohrabaný a stupidní to bylo) tak jsem pro, otevřenej svět se povedl a oproti Skyrimu to vypadá, že je to fakt svět a né generovaná (ač hezká) nuda, o trapňoučkých (?) detailech nemluvim, v roce 2015 konečně někoho napadlo, že se stromy ve větru a bouřce ohýbaj, Geralt si "nadhodí" pochvu při zásunu meče a podobný nesmysly, pláč nad tim, že se job na zabití příšery sebranej na vývěsce stočí do "zabí příšeru a zkasíruj" snad ani nemá cenu komentovat, holt né každý zabití potulných ghůlů se stočí k záchraně galaxie a princezny, ve finále mám největší problémy s obtížností, která na začátku byla tak akorát ale se zvyšujícím se levelem se z Geralta stává superman

    EDIT: nikdy jsem nezaznamenal, že by CD projekt tvrdil, že bude Witcher 3 sandbox...to si někdo plete sandbox a open world
  • " musím konstatovat, že to je to nejlepší co zatím udělali a, že perfektně vycházejí z přiběhu, který Sapkowski v knihách napsal...

    V mnoha ohledech bych dokonce řekl, že herní Zaklínáč knihy i překonává... Tak a teď se pokakejte třeba až za ušima :D"

    *15* *15* *15* *15* Super trolling bro
  • to je zase sbírka ufňukanejch loserů, který se nedokážou smířit s tím, že se někomu něco povedlo a lidem se to líbí...

    pro info četl jsem všechny knížky a povídky o zaklínači, několikrát dohrál obě předchozí hry a po dohrání třetího dílu, musím konstatovat, že to je to nejlepší co zatím udělali a, že perfektně vycházejí z přiběhu, který Sapkowski v knihách napsal...

    V mnoha ohledech bych dokonce řekl, že herní Zaklínáč knihy i překonává... Tak a teď se pokakejte třeba až za ušima :D
  • Hra dělaná pro většinu hráčů, upozadila atmosféru Sapkowsého světa a další artibuty jeho světa, aby se poklonila mainstreamu. Tomu by se vážně nemělo tleskat pánové a dámy.
  • prosím tebe. Vše jsou to samostastně spustitelné DLC. Teda např. Last of Us tvl. To je dlc jak vyšité. Když jsem u datadisků a RPG, tak Procitnutí na Prameny je typický datadisk pro RPG. navazauje na konec hry a dává hráčí kolem 30 hodin zábavy. Diablo navazuje na konec hry, StarCraft navazuje.
  • Veskoslav
    Špatný výrobce? Jasně 90% lidí si to nemyslí, CD projekt vyhrál, co mohl, ale jo, je to špatný výrobek. Mimochodem, je vidět, že naprosto netušíš, co je to hipster. Protože ten rozhodně může mít krátké vlasy a nekouřit trávu, to jenom tak na okraj. Pleteš si hipík a hipster... *7*
  • já nejsem žádný hipísák, vlasy mám krátké a trávu nekouřím. A ty myslíš že je morální dělat reklamu špatnému výrobku? *8*
  • Veskoslav
    Na to jsi přišel proboha jak, že datadisk musí navazovat na konec hry? *7* Datadisk je rozšíření původní hry. Ať už samostatně spustitelné či s původní hrou. Nebo na co navazuje takový DoW II Retribution? Nebo můj oblíbený Far Cry 3: Blood dragon? Company of Heroes 2: Ardennes Assault? The Last of Us: Left Behind? Shadowrun: Dragonfall? Crusader Kings II: The Old Gods? Prosím, fakt mi definuj to, že datadisku navazuje vždy na konec....
  • tohle není datadisk ani náhodou. Datadisk vždy navazuje na konec hry, to je pouze DLC.
  • Veskoslav
    Vždyť vychází DLC proboha....Chápu, že IQ bude jako u hipsterky hysterky Drizzla, ale nevidím důvod, proč týden před vydáním nepřipomenou vydání. U EA/Ubisoftu se píše o kdejaké kravině. Toto je plnohodnotný datadisk k Zaklínači 3....Nejspíš si ani nečetl článek, což by nebylo vůbec nic překvapivého.

    A hype? Od oznámení 7.4.2015 až do dnešního dne zde bylo šílené 3 články, jak dekadentní a strašné. A teď si dáme konkurenci: AC: S má 16 článků, CoD BO III má 13, Rise of the Tomb Raider má 12 článků a dalo by se pokračovat. Mimochodem klasický Zaklínač 3 má 119 článk+53 videí, GTA V má 122+21 staré konzole a nová generace má 25+7. Tolik k tomu "hype".
  • není zač, díky za lajky *14*
  • A my ti ďakujeme, že nám to pod každou diskusiou o RPG oznámiš a vysvetlíš nám aký máme mať vkus. Takže všetci trikrát veľké dík pre Drizzt.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit