Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • CoD jsem nehrál ani jeden díl, takže nevím proč by to měla být hra pro mě. další z her co mají vyjít mám v plánu hrát až Tides of Numenera, nic jiného mě zatím nezaujalo, abych se rozhodl tomu věnovat svůj čas.
  • Nebreč chlapečku, za chvíli ti vyjde CoD BO3, to je hra přesně pro tebe *7* *12*
  • Bezne se me v zaklinaci stava ze potkam treba topivce jak se mlati s harpyjema, nebo topivce co prohani zoldaky a jejich kemp je pak prazdny a muzu ho vyrabovat stejne tak treba sem bojoval na skellige s obrem a k obrovi se pridali harpyje...jasny nezije to jak na vesnickych hodech, ale taky to mrtve urco neni, a hody by se tam snad ani nehodili...
  • v té hře nefunguje skoro nic, krom toho že má obří svět. Je to akční hra s osekanými, zakrnělými a nefunkčními RPG prvky. Nefunguje příběh, nefungují vedlejší questy, nefunguje tam logika, nefunguje tam inventář (to haraburdí co po světě můžete sbírat a které se vám hromadí v inventáři je zcela k ničemu, na největší obtížnost jsem nikdy nepotřeboval nic jiného než zaklínačské vybavení). Jsou tam trapné závody na koních, ještě trapnější hledání barevných fleků v trávě (kdo toto vymyslel???) ...

    Přechod od menšího RPG s několika izolovanýma lokacema k velkému sandbox světu se CD Projektu nezdařil. Bohužel prodeje Witchera 3 je nejspíš utvrdí v tom, že to je správná cesta, takže Cyberpunk 2077 bude ještě větší v tom špatném slova smyslu. *13*
  • OT: lol redardovan*j je zakázaný, ale retardovaný projde. *15*

    Dobrá práce Games!
  • Zato Drizzt se vůbec nemění a je pořád stejně retardovaný. *9*
  • a ještě dodám, že bych zjednodušil RPG systém. Perky absolutně nefungují + je nelogické se učit něco, co Geralt uměl v půli dvojky, takže bych dal jen čisílka, která by se odrážela v mečí, v defense znamení, v dps znamení, v obraně mečem apod. Alchymii bych kompletně odědil od znamení a meče a řešil bych ji inviduálně tak, aby ji každý využíval nezávisle na meči a znamení. Dle mého RPG systém ve W3 nefunguje.
  • A chudáček hipsteráček Drizzt přece nebude hrát něco, co hraje větší počet lidí a co je komerční...
  • hra je dobrá, ale má spousty chyb a v několika aspektech i selhává(combat), vyváženost hry(začátek poměrné tuhý, konec terminátor i na pochod smrti), utahaný příběh i konec, který graduje tak nějak nikam a o postavy absolutně nemáte strach, spíše naopak fandíte jim smrt. Ale celkově fajn hra, která měla být ale daleko komornější, temnější a hlavně menší.
  • No, tak buďme trošku nohama na zemi, dobrou hrou ano, ale super hrou ne. *1*
  • z CD Projektu se pomalu ale jistě nové EA. Z malého studia, které dělalo kvalitní hry, se stalo velké studio (vlastní GOG), kvalita her šla dolů a vsadím se, že jejich další produkce bude čím dál víc cílená na masy a na komerci. Jediné co je na nich zatím sympatické je že nedávají DRM, ale je otázka času než začnou.
  • Jenže hypu, který je zakončen super hrou.
  • A ve Skyrimu místo otazníčků máš 155 generickej dungeon se 1589 zombákem kterýho musím sejmout takže to je v konečným důsledku to samé jako ty otazníčky.

    O té AI se pěkně čte na fórech, ale nikdy sem ji v praxi neviděl, vždy mi připadalo, že panáci maj 2-3 místa kde maj stát a tam vždy stojej jako v jiných hrách a koneckonců když v Oblivionu dostanu quest něco ukrást a dokázat tak svoji cenu nad ostatními zloději tak to je stejně celé dopředu předskriptované a jeden zloděj (ten největší č*rák) vždy skončí těsně před ukradením toho dotyčného předmětu a pokud jste náhodou naprosto retardovaní a neseberete ten předmět před ním, tak vás stejně potom vždy iracionálně napadne, protože se přece nesmí stát aby ten quest nedej bože někdo nesplnil.

    Takže děláte tu s flashem TESu pěknou reklamu, ale měli byste si vyndat z p*dele Todovo pér* anebo si dát vedle jména tenhle tag - http://s24.postimg.org/4nqw8giud/bethestard.png ať všichni víme na čem jsme. *6*
  • Pecka na to se třesu už dlouho. Krásně si tím datadiskem okořením NG+ *5*
  • Dyť celá hra je postavena na hypu *4* To byla nejagresivnější kampaň, co jsem zažil. To překonalo Watch Dogs několikanásobně. Ti budou hypovat ještě dva roky...
  • Nic ve zlém, ale toho hypu už je příliš.. pochopím to před vydáním hry, že se musí tlačit reklama horem spodem, ale teď?
  • Ruku na srdce lidičky. Kdyby tam nebyly známe charaktery, poznali by jste, že se jedná o svět Zaklínače. Já osobně bych to dle traileru tipoval na Dragon Age.
  • A kcemu tam ty kytky sou? K hovnu, jako vsechno. Jednicka byla daleko nejlepsi ze vsech tri, dohral sem vsechny,
  • Ono hlavne nema smysl obihat ani ty otazniky. Ve 100% pripadu tam totiz najdes jeden z z cca 5ti eventu, a bednu s odpadky. Specielne na ostrovech je to porad totez. Na kazdym rohu ti sice vypadne novej mec nebo nova zbroj, ale ty uz stejne mas lepsi, tak k cemu to je ...

    Jako bonus je to cely zcela mimo lore - jdes neco zabijet a nevis co, takze se na to ani nemuzes pripravit. Co to je zjistis nejdriv az si to doho seknes, coz je trapas.
  • Sr_Lobo
    No ja prave vetril ze to dopadne prusserem tak sem to radsi hral dvakrat abych si uzil alternatuvy u vsech questu vcetne tech milostnejch:)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit