Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Hele, já mám taky nejradši jedničku, ale třeba zrovna s tou alchymií mi to taky ze začátku vadilo, ale když do hry dáš přes 100 hodin, tak jsi rád, že nemusíš nic míchat ručně. Craftu a alchymii se stejně nevyhneš a každodenní míchání běžných lektvarů typu vlaštovka by podle mě jen zdržovalo.

    A pokud jde o sex a nahotu, tak tady na jednu stranu pracuje mocná (auto)cenzura, takže nahoty a sexu je míň, než v jedničce (která chytila velký hate od recnzentů-paniců jak je "nedospělá"). Na druhou stranu, aby si autoři "zachovali tvář", dali do hry jednu velmi brutální sexuální scénu a jednu trochu mírnější, ale pořád celkem drsnou. Takže vlk se nažral a koza (!) zůstala víceméně celá. Nahotinek je míň, ale hra pro děti to v žádném případě není.

    No a celková atmosféra - už to není poprvé, ale potřetí, tak už jsme trochu otupěli. Ale některé questy i ve trojce podle mého dosahují kvalit jedničky. Prostě je to pořád nejlepší příběhová RPG současnosti a pro mě o dost lepší, než druhý díl.
  • Je to tak. Ve hrách typu Zaklínač svět "žije" a "reaguje", pokud někdo napsal skript, že svět má "žít" a "reagovat" (pasák se vychloubá, jak si poradil se sirénami). V Elder Scrolls (Oblivion mi v tom přišel nejlepší) vytváří situace přímo AI tím, že se v enginu něco semele, umělá inteligence sama nějak řeší nějakou situaci. Tím v Elder Scrolls vznikají unikátní situace, které dodávají světu pocit, že doopravdy žije. Hodně lidí tuhle přednost Elder Scrolls přehlíží. Síla Zaklínače 3 je právě v těch předem definovaných zápletkách, rozhovorech, grafice atd., ale ne v tom, že by tam byl nějaký doopravdy živý svět. Mám nahráno 140 hodin a na nějaké zkoumání světa jsem dávno rezignoval - jsou to prostě jen otazníčky ve stylu Dragon Age nebo Ass Cred, kde je další truhla a v ní další zbytečný meč. Questy, rozhovory, atmosféra je ale pořád super, takže se těším i na datadisk.

    Čili Zaklínač 3 je super hra, ale pořád je to mnohem víc Baldur's Gate (autory předdefinovaný obsahú) než Elder Scrolls (sandbox/freeform.).
  • Podle nadpisu jsem se lekl že jde drahé o DLC poskytujcí nesmrtelnost
  • Na Skyrimu je super že máš možnost třeba nalákat draka na obry u kterých si zatím neskrtnes.To pak jen stojíš a kocháš se,říkáš si to jsem vás ochcal a teď se tlučte. :-)
  • jakubc
    Jakej sandbox proboha? Pleteš si pojmy, nikdy to sandbox být neměl.
  • jo na tohle jsou Elder Scrolls super, já teď nahrál Skyrim a měl jsem mod na takovej vystřelovací hák, kterym se můžeš přitáhnout kam chceš, po chvíli hraní se nad Whiterunem objevil drak a dali jsme si epickou bitku na střecháčh baráků, kdy jsem se přitahoval z jedný střechy na druhou, pálil lukem a uhejbal drakovym střelám, nakonec jsme sončili na střeše Jarlova paláce bitkou na blízko, taky věc co zažije těch 1% hráčů
  • Tak jasný je to první zaklínačský openworld,příště to bude lepší.Řeším to jen že slyším všude samej hejt,přitom je ta hra hodně dobrá.Samozřejmě v polštině
  • tak mohl jsem se za ten pult postavit a roznášet chlast, stejne jsem za to mohl ja :) Jasne ze to je trochu nedomyslene, ale sance ze se to nekomu stane je miziva, a presto si s tim ta hra nejak dokaze poradit. Byl to jen priklad, v TES jsem tehle věci zazil stovky. Witcher tohle proste nemá a jen se snazi tvarit se tak, a proto ten svet pusobi mrtve a nakonec se scvrkne v casualni obihani otazniku které se tvari ze mají na starost tu zivost. není nejmensi důvod se kamkoliv vracet, protože se tam proste uz nikdy nic dit nebude..otaznik je pryc..konec..jde se dal..generika největšího kalibru.
  • Tak jako jasně,jsou živější hry ale jak je to v tom oblivionu?To je hospoda bez hospodského ale npc to neřeší a dál si jedou svoje,posedavaj v hospodě a lemtaj chlast co jim nikdo nečepuje?To samé bylo už v Gothic 1 dodnes pro mě nej hra.
  • jasne, to je zivo jak v marnici. Ja ti napisu muj oblibenej priklad jak se ma chovat hra která reaguje na hrace a je ziva.
    TES 4 : Oblivion. Jsem v hospode v Imperial City a jen tak ze srandy se rozhodnu ze mecem srazim z pultu nejakou flasku, omylem tim mecem strejchnu hospodského, ten se naštve a jde rucne po me, jelikož ho nechci zabit tak uhybam a ten debill taky omylem baci nejakou zenskou co se tam pripletla, ta zacne rvat ze ji hospodskej napadnul a zacne volat straze. Ty za chvili vbehnou do hospody a jdou po hospodskym, tomu dojde ze je zle a vybiha na ulici a tam ho straze dobehnou a serezou. A od te doby je hospoda bez hospodského.
    hádejte kolika lidem z tisice se tohle stane, jednomu? kdepak witcher 3 se nechyta ani zabradli. Exceluje jinde, ale k tomu ten open world vůbec nepotreboval.
  • Svět Zaklínače 3 není mrtvej,jak tu kdosi pravil.Příklad:Jdu si takhle na Skelige kolem Arnbjornu a tam vidím pasáka ovcí jak brání stádo proti sirénám.Pomůžu mu,to se ví a on pak začne vykládat o tom jak jim to nandal.Ten svět žije,jen se stačí rozhlédnout.
  • myslis Whiterun? Mozna to nebude presne, ale myslim ze tam je celkem 55 npc, na tech zhruba 12 domu a jarlovu usedlost to je tak akorát. Mimochodem kolek znas NPC jmenem z Witchera..nikoho? A vis ze Jolanda občas chodi na namesti si sednout na lavicku a když si prisednes povi ti pribeh jak byla zamilovana do jednoho debila? No tak hlavne ze ma Skingrad stovky NPC co jsou jak ozivle mrtvoly bez duse. To je jiste ukázka zivouciho světa *7*
  • ja povazuju W3 za dobrou hru, celkem me to bavilo, ale proste nedomyslenosti a cela ubohost systemu hry je pro me natolik zasadni ze to na mojem osobním zebřičku na vic jak 8/10 není. To ze mam pripominky ještě neznamena ze si myslim ze to je kravina. Proste ta mnohaleta zkušenost Bethesdy s pojetim open worldu polakum chybi..ale třeba jednou..nekdy..
  • Ale ma, ved hlavne mesto ma 7 obyvatelov
  • pošlu ti PSN až ty mi pošleš xbox profile(Veska), kde jsi hrál Dark Souls *3*
  • Veskoslav
    Gratulace, už je to 11, mimochodem, můj FB tady už taky zvesela koloval, takže to můžeš zkusit znova. A chápu, moc rád se vyhýbáš odpovědi, který by z tebe udělala pokryteckého pitomce. Protože buď jsi hru hrál legálně a máš důkaz, což bude za hlupáka nebo hru nemáš a ani jsi nehrál, což budeš za hlupáka ty nebo jsi hru upirátil a hrál, což budeš znova za hlupáka:) Takže je 66% šance, že budeš za hlupáka. Vlastně ne, ty jsi sám tvrdil, že na pc hraje jenom hlupák, takže je jenom jedna možnost a to konzole, kde je jasný důkaz, že jsi hru hrál, takže šance, že nejsi hlupák a lhář je fakt naprosto minimální.
  • http://uniteddogs.com/en/dog/Veska
  • nebude to lepší, ani s Yennefer či Triss se nedá kecat, jsou jeden, dva dialogy, toď vše. Dokonce po skončení kampaně hlavní postavy zmizí. Interakce s postavami je v podstatě nulová.
  • Veskoslav
    No když jsme u toho, postneš sem svůj Steam/GoG/PSN aby jsi ukázal, jak jsi hrál zmíněné hry? Moc rád se oháníš, že ostatní danou hru nehráli, tak se pochlub, jak jsi to hrál ty. Protože si myslím, že jsi nehrál nic, jenom blbě kecáš. Jako obvykle. A nebo jsi ten hnusný pirát, co tak strašně moc rád kritizuješ, že je pc scéna pirátský odpad?

    A pamatuješ, jak jsi ve své omezenosti psal, ať se lidé nevyjadřují k něčemu, co je nebaví viz. diskuze Dark soul série? Drž se toho a neotravuj u diskuzí o Zaklínači nebo nechtěl po lidech něco, co sám zvesela nedodržuješ.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit