Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ještě dodám, k té "živosti" světa, docla mne začíná štvát, že ve trojce je strašně málo NPC s kterýma se dá konverzovat ... ale děsivě, ve vesnicích většinou krom questerů a krčmáře, kováře ... s nikým. Nedá se s nikým poklábosit, zeptat se na cestu, informace o okolí atd ... Třebas teď mne dostávalo, když jsem dojel do Vranohradu a na horní nádvoří je zavřená brána a ty 2 strážný co před ní stojí Geralta ani nezastaví aby mu řekli, že tam nemůže, nebo co potřebuje aby tam mohl nebo cokoliv ...
  • máš problémy s chápaním psaného textu nebo proč reaguješ jako idioot?
  • Veskoslav
    Co kecáš? Ty jsi podle mě nehrál ani Skyrim, ani Zaklínače 3. Skyrim má většinu misí právě silně koridorových, kdy nemáš možnost jakékoliv volby, tvé činy nemají absolutně žádný vliv na tvé okolí a i vypsaná odměna na tvou hlavu je naprosto k ničemu.
  • nad n vždy čárka psáti se bude
  • Největší burn. +1 s hvězdičkou :DD
  • zahraj si to raději *3* rozhodně nemusíš chodit po vyznačené trase *3*
  • jsem rad ze si rozumíme..
  • Veskoslav
    Jasně, za to Skyrim a plnění misí není vůbec koridor, vůbec jasně daná trasa, kterou musíš jít, aby jsi úkol splnit, tam máš spletité bludiště a tisíce možností postupu. Počkat, nemáš....
  • "Nový Metal Gear jasně ukázal, že i repetativní mise můžou být vlastně šíleně nerepetativní"

    Nejretardovanější věta co jsem dneska četl, gratuluji.
  • neumíš číst? jasně jsem napsal, že nemusíš sledovat jako otrok červené stopy a pachy a můžeš si tam doběhnout jakýmkoliv způsobem, pokud ve Witcherovi nesleduješ stopy, tak se ti ten script většinou dál nespustí, proto je plnění questů ve W3 koridorovka, která nemá se sandboxem níc společného. JE TO FALEŠNÝ SANDBOX!
  • Tak já sbírám kytky a suroviny pořád a všechny, každý kytky mam kolem 30+ kusů neustále, v jedničce a dvojce jsem nidky neměl problém, že by mi suroviny chyběly, naopak, jsem jich měl tolik, že jsem jich 2/3 vůbec nevyužil. Ve trojce je navíc těch bylinek všude daleko víc než v 1 a 2 a nejsou pak skoro k užitku, což bych řekl je škoda.

    Jinak já jsem vůbec nemluvil o "životě ve světě", ale o atmosféře hry. Myslím, že komornější uzavřená prostředí vždycky udělají lepší atmosféru, než se dá udělat v "open worldu", už jen tím že si "zážitek" vždycky rozmělňuješ okolníma činnostma a poflakováním se :).

    a růžově si nic nemaluju,protože jsem ty 2 hry (1 a 2) hrál teď, hned za sebou, během posledního měsíce :), takže o žádným zkreslení vlivem času a nostalgie nemůže být řeč.
  • potkal jsi NPC co cosi mrmla o Sheogoratove holi? Potkal jsi bezhlavého jezdce? narazil jsi na karavany trestancu? na orka co bojuje s presilou savlozunejch kocek? na tulaka co nasel draci vejce? videl jsi kolonie mravencu na parezu stromu? chytil jsi straku co nese prsten? zavedla te liska k pokladu? zazil jsi upira co napada koho vidi? souboje odpadlých kouzelniku? a asi dalších 9999 udalosti co se ve svete Skyrimu dejou?..jak rikam mel by sis to poradne zahrat.
  • Veskoslav
    Prosím, popiš mi tu daleko větší svobodu questů ve Skyrimu. Strašně rád se směji, fakt že jo.
  • Nemám rád Skyrim ani Witchera 3, ale co Skyrimu nemůžu upřít je daleko větší svoboda při plnění questů. Witcher je mizerně na level-desingován, questy jsou v podstatě koridory v lese, kde hledáš červené stopy, pak samozřejmě další omezení jsou přesně stanovené levely pro questy, což zase nabourává hratelnost a pak spousty questů plníš nadlevelovanej.

    Nový Metal Gear jasně ukázal, že i repetativní mise můžou být vlastně šíleně nerepetativní, jelikož svoboda jak to budeš dělat, je jen pouze na tobě.
  • Když chceš kydat do pravopisu, tak si aspoň pamatuj, že nad n se nepíše čárka, ale háček metále. *6*

    A jdi už spát, večerníček už musel skončit i v mentální léčebně.
  • Veskoslav
    Ono je to zrovna od tebe dost úsměvné, když tečeš u Dark Soul. Jinak s tebou nemá smysl jakkoliv ztrácet čas, tolikrát jsi ukázal, že jsi prostě hlupák, co je o krapet chytřejší jak Jack.
  • Veskoslav
    Nemá mrtvý svět? Ale prosím tě, mrtvý je až dost. Sem tam rozmístěná pevnost, příroda králík, liška a medvěd, aby se neřeklo, občas přeběhne los. Velká města či pevnosti jsou pak totální výsměch, co se týče života. Tak prosím tě, neříkej něco o žijícím světě. Skyrim je dobrá hra, ale rozhodně živý svět nemá.
  • o co ti jde? Jako fandá ságy a prvníh dílu snad můžu napsat, že Witcher 3 je generické, hloupé fantasy pro pubertáky, obsahově je to dosplělé pouze sexem a nadávkami, nulový přesah hry.
  • Ajéje já zapomněl že ty seš ten s tou krizí středního věku.

    Promiňte mladý pane a nebojte čeká vás ještě spoustu naplňujících životních zážitků než umřete. *9* .......Kappa
  • Veskoslav
    Ne. Jenom jsi zase klikfest orgáč. Což není nic neobvyklého u tvých "argumentů" dospěláku.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit