Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ne..Skyrim rozhodne mrtvy svet nemá..zkus si to poradne zahrat.
  • Veskoslav
    A obvyklá squadra. Drizz, flash a haha. Neustálá potřeba pod každým článkem o Z3 neustále vysvětlovat, jaká je to nudná hra, jednoduchá, jak se měli na to vykašlat atd. Prostě se smiřte už konečně s tím, že jste naprostá menšina cca 10%, které hra zklamala. Fakt to nemusíte neustále znova a znova sdělovat, obzvlášť Drizz, ten je v tom až chorobně posedlý.
  • chápu, že Witchera hraje každá opice, ale čárky ve větách by byly fajn, pak bych tvoje kydy aspoń mohl rozluštit :)
  • tak se uklidnuješ dítě mé?
  • A co hůř ty ještě to co si napsal předtím považuješ za argument. *8*
  • Hochu az herne vyspejes tak pochopíš, ted se tak maximalne muzes ohánět internetovyma traparnama jako je tenhle tag na urovni prvoka.
  • To že seš na internetovým fóru a hledáš tu argumenty jen dále ukazuje, že tvůj mentální stav není úplně v pořádku. *7*
  • Veskoslav
    No jelikož u mužů končí puberta smrtí, tak jo, klidně mi říkej puberťáku. Ono rozdíl mezi dítětem a mužem je pouze v tom, kolik stojí jejich hračky. Možná ti to jednou dojde.
  • Veskoslav
    Ve prospěch Skyrimu? Mrtvý svět, který je bez módu naprosto nudná záležitost?
  • vskutku silný proti argument. Narazil jsem na mistra diskuzí. Jaj
  • A hele mentálův ještě retardovanější brácha. *2*
  • Škoda že tu nejsou tagy, tenhle by na tebe seděl - http://s24.postimg.org/4nqw8giud/bethestard.png
  • dyť je to úplně na stejno, jenom dvojka je na dark prostě těžší hra než Witcher 3 na pochod smrti, proto může být pro někoho větší výzva, čili je to pro něho i lepší
  • Vypadá to, že jsem zasáhl choloustivé místo puberťáku *15*
  • To že považuješ souboje ze dvojky za lepší jen dokazuje jakej seš mentál. *7*
  • KO23L souhlas. Osobně Zaklínače 3 nepovažuji ani za Zaklínače a není pro mě hra z toho universa, kdyby tam nebyly charaktery, tak bych to považoval za nějaké generické fantasy pro herní universa na zakázku. Ztratiloto to jiskru a feeling Zaklínačského světa...
  • Rozdil mezi Zaklinacem 3 a Skyrimem jsou svetelne roky..ve prospěch Skyrimu. Polaci se měli na nejaky open world uplne vykaslat, protože to neumi a drzet se mantinelu co si urcily v prvním a druhem dile, to jim slo fajn.
  • jednička 9/10
    dvojka 8.5/10
    trojka 8/10

    jednička měla rozhodně nejlepší atmosféru, dvojka měla nejlepší souboje a znovuhratelnost (2 paralelní linie), trojka je prostě Skyrim
  • ono od uricte chvile je celkem jedno skoro všechno, jen ta narativni část to tahne kupředu. Jinak rozvoj postavy, predmety, a celej systém hry je na urovni matersky skolky.
  • Veskoslav
    Zpracování lektvarů je mnohem lepší. Člověk pak nemusí lítat jak blázen pro X surovin a věčně lektvary nemá. A na to, že je ve hře téměř 30 druhů lektvarů a při té ceně surovin, kolik stojí, tak kdyby jsi měl na každý sbírat, tak nebudeš dělat nic jiného.

    A co se týče měst a světa, moc si to růžově maluješ u 1. dílu. Nedávno jsem dojel 1. díl a Wyzima působí hodně mrtvě oproti městům v Z3 a svět jako takový, představa, že potkáš to, co potkávám v Z3, no při hodně štěstí tak 1/10. Říkáš, že jsi teprve ve Velenu a to jsi moc měst a prostředí nemohl potkat, tak fakt nevím, proč to srovnáváš, co se týče života ve světě. Z1 byla skvělá hra, ale co se týče života v okolí, tak to byla docela prázdná hra.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit