Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Veskoslav
    Stěžuj si na Sony, že má předražené hry. Jo 8,5 euro a 19 euro, to už je hodně znát.
  • jakubc
    Je to naopak, od určitého levelu už (při rozumném rozvoji postavy) nebudeš mít prakticky problém, i kdybys ho předtím měl - těžší už to prostě nebude.

    Jednička je unikátní, ale trojka je alespoň výrazně lepší než dvojka. *3*
  • Tak, jelikož jsem 3jku sotva začal, nějaký pátek mi potrvá, než začnu nad rozšířením uvažovat :), ale asi do něj později půjdu, přeci jen myslím, že ta hra má co nabídnout. Shani zase rád uvidím, byla to moje "favoritka" v jedničce, oproti "otřepané" Triss :).

    Jinak trojku jsem rozehrál rovnou na "Pochod smrti" po přečtení názorů na netu a hra je občas alespoň ze začátku příjemě obtížná, i když i na lvl 4 dávám skupiny potvor a banditů do lvl 9 ... 10tky "s lebkou" už jsou silnější a potvorám lvl 11+ už se zatím raději vyhýbám. Jsem s volbou obtížnosti zatím spokojen :), alespoň mě to nutí používat pořádně zaklínačský arzenál :). Doufám, že si časem enzačnu nadávat, že jsem měl dát nižší :D.
  • Zrovna jsem taky trojku rozehrál na PS4, po tom co jsem se konečně dokopal k tomu na PC odehrát jedničku a dvojku (abych mohl pěkně pokračovat podle voleb které jsem vykonal).

    Zatím se nemůžu zbavit dojmu, že jednička byla alespoň příběhově a hlavně atmosférou zatím nejlepší, ale nemohu trojku ještě moc soudit, jsem teprve po prologu na začátku Velenu. Jinak samozřejmě trojka vypadá krásně, volný průzkum velkých lokací má také něco do sebe a jsou celkem hezky udělané různé vyšetřovací mise a přípravy na lov atp :).

    Boj bych řekl je zpracovaný zase o fous lépe, ale co mě moc netěší je přepracování alchymie. Tam si myslím byla jednička nejlepší. S možností pít lektvary kdykoliv, jen míchat při meditaci (to je ve 3 stejné), ale vadí mi že udělali recepty které mají striktní složení nevázané na alchymistické esence (jako bylo Rubedo, Ether atd. ... žlutá, modrá, zelená ... atp.). A k tomu, že se vyrobí lektvar jednou a pak se nabíjí Alkoheistem nebo jak se to jmenuje. To se im nelíbí vůbec. Hlavně proč na výrobu lektvaru je potřeba nějaký konkrétní alkohol, bylo hezčí, když bylo alkoholů dostupných větší množství (bylo to jednoduše uvěřitelnější, a občas to šlo využít i pro nějaký sidequest, kdy někdo měl rád jen určité pití :) ) a na míchání záleželo jen na kvalitě (obsahu alkoholu) .... proč třebas na ten Alkoheist je potřeba jen citronová vodka + třešňový likér to mi vážně hlava nebere :D.

    A od jedničky mi také ve 2 i 3 chybí ta živelnost světa .... každou chvíli se motat ulicema po pijatice s Marigoldem a Zoltánem, nebo vzhled bytostí "jak je magie stvořila" ... nahé nymfy, nebo bruxy atp ... v tom dělá 2 a 3 stále větší a větší ústupky. V jedničce to vše působilo tak přorozeně, syrově a mělo to své kouzlo, i přes starší grafiku,
  • Keyz
    Borci.

    Pořádné DLC za směšnou cenu na GOGu. Vypadá to opět dobře a uvěřitelně. Těším se.
  • Hm takže ti co nesouhlasí, si asi myslí že GoG distribuuje hry i pro PS4. Koukám tady to je asi jenom pro jak se říká " PC master race".
  • Still
    Tak si nemáš kupovat konzoli *2*
  • tak trailery umi pomalu jako v EA, o tom zadna, je jen skoda ze zaklinac 3 byl tak trochu nuda v určitých aspektech, anevim jestli tohle prodluzovani pomuze.
  • GoG mi je na PS4 k ničemu.
  • Adrianek
    si řikám, ta Triss je nějak divně hnusná, pořádně zaostřim a říkám si "už asi potřebuju brejle" *1*
  • Veskoslav
    Chápu haha, že jsi zapšklý starý plešatý fotr, co si neustále šahá na koule a sežral moudrost světa, ale mohl by jsi jít hnít někam do pekla?
  • tak pro puberťáky určitě
  • mám, ale o grafice to fakt neni.....navíc když tu všichni vřískaji blahem, tak na sebe v diskuzi někdo musí vzít úděl opozice. U Witchera s chutí a bez předstírání :)
  • Asharak
    Až bude v recenzích místo "OMFG super husto kruto drsně velý svět s milionem questů zábava na 5000000 let 11/10 would fap again" nějaký rozumnější opak, možná potom zatím si bohužel musíme zvykat :)
    Teda, ještě je tu Vávra který slibuje trochu prázdnější svět, pokud to vyjde tak větší bude znamenat určitě lepší.
  • Veskoslav
    Ale scéna je to luxusní *1*
  • božinku to je zase barevné, když poník vysere duhu
  • Ristoro
    Nemáš na to stroj, co :(.
  • Boha jeho, zas ten Polskej, přehypovanej, lacinej šmejd.....po 10 hodinách to letělo z disku.
    Nikdy mě přehypovanej AAA titul nezklamal víc než tohle a Watch Dogs (u WD jsem alespoň nebyl tak blbej a ani jsem to nekupoval)
  • My, co jsme se v základní hře rozhodli pro obě buchty a nakonec jsme nedostali nic, bereme za vděk vším. *1*
  • Still
    Třeba bude alternativní skin *14* *5*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit