Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • *jako ty
  • nooby jak to tam beztak nikdo nepotrebuje :D radsi di na cod xD
  • ne ma pravdu.
  • To akacko je z Left4Dead 2
  • aha... tak proto to cely vypada jako 10 let stara hra... aby to bylo CSko... tak nevim proc to delaj jako novou hru a nenazvou to radsi HD pack ... inovace asi nikomu nic nerika... *5*
  • Pro mě jasná koupě a vaše keci mam v pi..
  • To už by nebylo csko ty gumo .
  • Hairy_Ass
    Je to lepší než z prvních videí, ale stále nevidím důvod, proč bych měl vyměnit cs 1.6 nebo source za tohle.
  • To je des... oni snad strelbu z miridel odmitaj nejak z principu nebo co... *7*
  • Odulin
    Heh, tak tohle je jedna z mála her, kde se za dlouhý roky neděje snad žádná jiná změna než grafiky a zvuků. Asi to je důkaz toho, že ta hra je tak skvěle nadesignovaná, že žádná změna není potřeba:D
  • tady se ale neřeší singl, pro mě je BF3 nejlepší multiplayer FPS světa, singl stojí za prd a nevyrovná se starejm kouskum ale to neni nic nového
  • RavenHolm
    Hlasuji pro druhou možnost:)
  • DarkHawk
    Vylodění v Normandii v prvním Medalu to je nezapomenutelné. A plno dalších scén to samé i Call of Duty. Nové BF3 muže mít grafiku jakou chce, ale stejně to je koridorovka s mačkáním tlačítek a příběh asi takový, že ti to hned po dohraní vyšumí z hlavy a hned na to zapomeneš. A nezjímá mě takové, že to je hlavně o multiplayeru v Dice vypustily launch trailer, který vypdal dobře a slibovali nabušenou kampaň, ale opak je pravdou. A ty mi tady něco budeš říkat. Prostě klasické výroky fanboyu nebo novodobých hráču, kteří nezažili dobu kdy se opravdu dělali kvalitní hry.
  • Nevim jestli se mam smát nebo brečet. "no jinak vypada to jako 1.6 takze nic moc" Doporučil bych návštěvu očního lékaře, protože srovnávat toto http://oldgame.cz/uploads/counter-strike-1.6-screenshot.jpg a tohle http://www.gameshadow.com/patches/counterstrikego/images/trailer_medium.jpg a říct že je to stejný, je oční vada, nebo debilita. *7*
  • tak to vypada ze cs1.6 a q3(q4/live) z trunu kralu fps jeste hodne dlouho nebudou sesazeni minimalne co se do hratelnosti (= zabavnosti) tyce... skoda ze ten pro mod nedopadl :( zkousel sem to a je to kupodivu(konecne) velice dobre hratelny source.
  • vladne tak leda ve tvych snech chlapce, pak ses probudil a ruka v nocniku :P
  • farrao
    CS: Source 4EVER! *14*
  • lol to co je ? counter-strike source source ? vyzera to priserne, ale tak co uz v dnesnej dobe. preco nespravit aj z cska konzolovu tupotu ? hlavne ze sa to bude predavat
  • Vyzera to jak z roku Pana. V dnesnej dobe uz sa s tym mohli pohrat trosku viac. BF 3 vladne.
  • Zkus je objektivně porovnat s jakoukoli dnešní střílečkou (Grafika, zvuky, prezentace, hratelnost, životnost) a pak mel pantem.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit