Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • je to rejpnuti, ale atari st uz je 16bitovy pocitac...
  • Paulcz
    Ale jo chce to zkusit a určitě to má větší ponteciál než jít do dementní fabriky za pár šestáků, na odpolední a ještě k tomu, když je venku 30+C :P
    • ucho
      njn, ale vše má své pro a proti. ono odpracovat si ve fabrice pár hodin a mít padla a zbytek dne klid je něco jinýho, než 20 hodin denně něco řešit doma :)
      • Paulcz
        Otázka jestli to musíš řešit 20 hodin denně, workoholismus není zrovna nejlepší způsob jak podnikat. Je jasný, že tomu věnuješ více času než 8 hodin a padla, ale zase ten život je o něčem jiném. Pokud pak člověk vydělá pár peněz tak jsou zítřky světlejší. Kdybys v nějaký firmě vymyslel perpetuum mobile tak z toho budeš mít možná tak pochvalu před nastoupenou jednotkou, ale další den tam zase budeš dělat stejnýho ocasa :) Všude kde jsem pracoval postupem času dělníkům nakládali víc a víc za stejnou nebo i paradoxně menší mzdu a to už pak není o tom přijdu domů s čistou hlavou, ale: "FFFFFUUUUUU... jdu si na dvě hoďky lehnout.." :)
        • ucho
          no to si taky někdy říkám, že bych nemusel pracovat 20 hodin denně, ale když je potřeba něco udělat, najdou se i dny, kdy pracuju 24 hodin denně (ale těm se snažím vyhýbat :D) a samozřejmě to prokládám čtením games.cz :D
      • Vidíš, já jako zdravotní "sestra" mám z každýho něco, měl jsem jít raději na stavárnu
  • ruthan
    Recyklace Levelu a prodavani jedne veci, za cenu dvou.. Zaplatim si na za Level a tady sleduju reklamy. To bych blil..
    • Ja si level nekoupil a tak jsem rad ze si to muzu precist alespon tady. Dik
    • frag.ment
      Musím říct, že pro mně je novej Level až nečekaně dobrej.. Je tam spostu článků, které na netu nejsou a nebo které na netu nevyhledávám, ale do časopisu mi sedí. Recenze sice trošku chudší (nemyslím počtem, ale obsahově), ale dobrý. Jak jsme tu rozjeli debatu o čtení na WC, tak já si zase čtu hlavně ve vaně, kde relaxuju klidně přes hodinu, tablet bych se tam neodvážil vzít (hrozí utopení) a sem zvědavej na nové číslo. Jen je otázka, jak dlouho redakci vydrží nadšení..
      • ucho
        redakci nadšení vydrží s vysokými prodejními čísly. pokud tohle bude klesat, opadne i nadšení.
        • mirekdusinojc
          Spíš bych řekl, že nadšení by mohlo vydržet s pozitivními ohlasy, protože se preci jen Level posouvá trochu od mainstreamu (v rámci dogmatu o formě herního časopisu) a to se na poklesu prodeje ze začátku asi nějak projeví. Hlavně jde o to, aby se Level nedostal do červených čísel a jeho příprava nebyla prodělečná. Každopádně věřím, že tahle ztráta nebude tak markantní a hlavně to, co je pro velké vydavatelství už prodělečné vůbec nemusí platit pro malý nezávislý týmu nadšenců.
    • GlaDOS
      ? Mám takový pocit, že tě nikdo nenutí článek číst 2x. Kdo má Level, má přečteno. Kdo ne, může si přečíst zajímavý článek a to mu bude jedno, odkud je.
      • level mam lezet tady na polici, ale jeste jsem nerozdelal obal. takze jsem si to precetl tady ; )
  • Určitě ho kontaktujte a hlavně tedy i Kubu kontaktujte, to bude vtipný *1* Bude tu flame pod článkem, kde je řečeno, že se dva lidi v týmu neshodli. Herní Blesk z toho bude. Herní Bartošová - kdo co přesně kdy řekl a udělal. Jak to měl udělat a proč to měl udělat a jak došli prachy *15*. A vy to budete celé šéfovat. Možná má každý z nich ale na práci užitečnější věci *3*
    • Patří do debaty níže, sorry *3*
  • Jestli sem budou kopírovat články z placeného Levelu, tak už ho nemusím kupovat. :/
    • ucho
      myslím, že vykopírování jednoho článku a upozornění na to, odkud je, se říká reklama...

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit