Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • smejki
    Zklamání. Ze systému.
  • Tak podelim sa tiez o svoje nazory a trosku to i porovnam so starym diablom ktoreho so teda hraval tiez hojne.
    Musim na zaciatku povedat ze ma beta skutocne bavila,v podsate kratka ukazka hry ale bohate stacila a uz teraz viem ako to ma nasliapnute co sa tyka hratelnosti.

    Positiva 1. rozhodne ma velmo potesil ten treasure golbin,momente som si spomenul ako to tu uz niekto spomenul na golden axe,velmy dobra a sikovna zabavna vec zo starej skoly,jednoduche a pritom naozaj dobre,uvidime ako to bude ale na tazsich obtiaznostiach lebo pomerne lahko sa ho da zabit.
    2. velmy sa mi paci ze sa preslo zo zastaraleho systemu ktory bol v diable 2,niektory zarity ludia mozu namietat ale faktom ostava ze ostat pri bezduchom systeme ze vlozime pocet bodikov do roznych statov ako sila,intelect a pod.mne pride velmy nudne a vzdy to skonci pritom ze kazdy si to natuka tak aby to bolo najlepsie pre danu classu,sem tam bude mat lepsi gear viac vydrzi tak pojde do sily a da reset ktory teda neskor pridali do dvojky ale v podstate je to stara mechanika a som rad ze sa to zmenilo.Rozhodne teda system tych abilit a run je velmy fayn a rozhodne lepsie jak na starom diable co som si aj tak vsetko prastil do sily alebo vitality a whirwindu a tym to haslo to bolo cele,berserk bol na hell dost nebezpecny a frenzy tiez nebolo prave orechove,uz len ked porovnam diablo 3 betu a diablo 2 s datadiskom,musim povedat ze beta bola ovela pestrejsia na ability a system menenia taktiky boja ako v dvojke,a ked som si pozeral dalej ability a runy a kolko moznosti nam vznikne,kolko buildov a mechanik tak klobuk dole to sa nemoze zrovnavat zo starym ani nahodou
    3. potesil ma crafting,funguje sice pomerne jednoducho ale svoj ucel splna vyborne a dotvara dobry prvok pre hratelnost na itemy.
    4. zabavne killovanie bez debaty,uz teraz viem ze ma to killovanie minionov bude bavit ovela viac ako na starom a najlepsie ze bude treba aj pouzivat tie ability a runy a kombinovat a nie ze hura vsetko pobijem take easy to urcite nebude.

    Kritika 1. tu spomeniem napriklad aukciu,co sa tyka moznosti a filtrovania tak to vyzera fayn a dobre a nebude taky problem si tam najst svoj item aj ked tam bude x milion veci,ale co ma dostalo na bete je to ze tam bola zbran na ktoru som dal bid ked bola hodina niekto ma prebidoval ja som ho znova a potom 6 min pred koncom som uz ostal pre istotu pri pc,ako nahle prisla 1 min tak sme si to preberali a samozrejme si to na sekundy asi odsledoval lepsie a vyhral bid,toto je dost fail ale verim ze to uz mozno v plnej verzi bude opravene pripadne v nablizsich patchoch.Prial by som si aby ten kto tam dava svoj item na predaj zadal aj refresh time napr 1,5/3/6/12/24 hodin a ten kto kupuje by si pozrel refresh time podla ktoreho sa to znova refresne,inak je to cisto o tom kto potlaci last sekundu a to je blbost,a nie drazba :). 2. niesom sice absolutne na grafiku a design i ked mam radsej gothic design a nie kresleny ale pre mna je to vzdy na poslednom mieste a dolezite ako ma to bavi a jedno aka je grafika a styl ale aj tak mi neda,ked som to zapol login postava tak ako by som sa presunul 10 rokov dozadu snad co sa tyka polygonov a textur,ako keby ja robim hru teraz a urobim taku grafiku tak pohoda,ale ked beriem v uvahu kolko ma blizzard prachov a vidim tu grafiku tak je to skutocne divne,ako keby to robil naschval :),takze vlastne ani to nieje nejak kritika hry skor toho divneho pristupu :).
    Zaver-rozhodne si hru kupim a uz sa nemozem dockat jak za starych casu ked sa hraval diablo 2,taktiez na obtiaznost,naozaj prvy act normal bude tutorial ako blizzard povedat ale nechce sa mu robit normal tutorial zas ako to robi vacsina hier,a celkovo normal bude stavany na casual hracov a na take leharo.Na nightmare a hell sa uz zacne lamat chlieb a inferno bude naozaj pre hardcore ludi :).Nestaci len zazelat aby sa hra dalej riadne patchovala zlepsovala a verim ze o 3 roky to diablo bude o kus lepsie ako teraz.Niekto si povie je to len bezduche zabijanie nejakych virtualnych potvor stale dokola bez stipky nejakeho zmyslu a podstaty,najvacsim paradoxom ked vidim kolko ludi na diablo nadava ze ake primitivne ale cisla su cisla pani-ak predate tolko kusov a tolko zarobite a poviete ze to spravim aj ja alebo ze je to primitivna hra tak smelo do toho spravte taku hru a ste v baliku :D,sam programujem trocha hry a viem co to je robit taku hru a to robim len hry bez poriadnej grafiky v podstate,naprogramovat hento diablo so vsetkym,tak dovidenia,nechcel by som vidiet ten zdrojovy kod :D.Dalsim takym paradoxom je ze Mass effect ma hrozne bavil,krasny pribeh,emocie postav,charaktery,rozhodovania,velkolepost skutocne MASS,ale ze by som tu hru presiel 100x ako diabla ktory nema zdaleka take postavy take rozhodovanie,moznosti a vsetko ostatne nelaka ma to nejak hrat ten mass effect dookola ani nahodou,max este za zly charakter a ked tak raz za daku dobu si tu pustim. Ako to ten blizzard len robi kurna mu :)))
    • jenom k te aukci... ucel aukce neni o tom, ze si tam o 1 gold budete zvysovat cenu, ale o tom, ze ten druhy uzna ze uz tolik penez za to neda = podkud jste se tam pretlacovali, tak jsi mel dat o 100 - 1000 - 10000 goldu vic a ten druhy by to vzdal
      • chapem ta ale rozhodne by som to tak nenechal,predsa ak mas dajme tomu real drazbu a nieco sa predava za milion a ja mam aj 10 melonov a aj som ochotny tolko dat ale naco ked nemusim a staci dat aj 3 miliony a nikto mozno neda viac,proste normal drazba funguje donekonecna vzdy ked niekto da viac sa caka este a v tomto pripade v hre by sa to malo refresnut urcity time,ten time by nastavil predavajuci a kazdy by to videl to nastavenie,tak by to bolo urcite lepsie.Proste tam nebudes mat x milion goldov na rozhadzovanie ked nemusis dat viac tak nedas :).

        Ale vidis uz ked sme pri tych goldoch tak ma napadlo,ze cela hra je koncipovana na goldy aj aukcie aj vymena za ten real cash a podobne,opravy postav budu tiez pekne stat na vyssich obtiaznostiach.Uz v bete som tam videl nehorazne ceny itemov ako myslim velke cisla,neviem si predstavit tie naj op perfect itemy z inferna ze za ake sumy goldov sa budu predavat.Vidiet nejake miliardy,biliony je trosku blbe,hrozne velke cisla,keby aspon sa davaju skratky ako na falloute ze k-tisic,m-milion a podobne,ale uvidi sa teda no sam som zvedavy ako to premysleli a ako toto bude fungovat realne.

        Este tak spomeniem ked som hraval diablo2 ze v podstate ak vynechame uber tak najviac ale urcite najlepsi a teda najrychlejsi zarobok boli rychlo runy so sorckou s vysokym faster cast ratom a na nihlataka s prstenom na odolnost na tie jeho vybuchy,za kratky cas som vedel vyzbierat plno dest klucikov ktore ked som predaval tak zarabali neskutocne,samozrejme som chodil aj bossov,ale matematicky a najrychlejsi zarobok bol prave nihlatak a taktiez daval skvele charmy,raz mi dropol neskutocna necro charma ktora mala neskutocnu hodnotu.
        Samozrejme toto uz v diable 3 nebude a bude sa oplatit robit riadny run mozno aj vsetky acty v danej obtiaznosti a tak by to malo byt ale to uz tiez nikto neriesi ako sa trh zvrhol na diable na tak aby sa oplatilo chodit len urcitych bossov pripadne mini bossov,alebo ze cely Mephisto bol velky bug ak ste ho tam vzdy zasekli tak vam nic nerobil,to boli tiez mega faily a to taktiez nikto nespomenie.
        • V bete byly nehorazny cisla, protoze to nikdo nekupoval. Nebyl duvod. Az bude origo, tak lidi budou chtit gear na svoje low lvl chary a ty ceny spadnou.
          • otazka je, co s itemama pro nizke lvly, tim chci rict, ze pri obtiznosti na normal asi nebude duvod neco na aukci kupovat, protoze se to da bezpecne vymlatit s obyc itemama...taky ten craft jestli bude fungovat jako v bete, tak mi prijde, ze je dost OP. Sice stoji dost penez nez se zvedne skill, ale ty vyrobene predmety svou kvalitou dalece presahovaly magicke itemy co jsem nasel. Kazdopadne jsem zvedavy.
        • Miserius
          Takle jak popisujes nefunguje zadna aukce, mozna tak nekde v sklepe kdyz se prodava bedna munice pro mafii...
          • No ale neviem teda vam by sa to nezdalo lepsie,takto tam hodi niekto item,da prvy bid a potom tam nabehne niekto a poslednych 5 sec da o kustok vacsi bid a zobere,mne sa to rozhodne nepaci.Predavajuci by mal zadavat cas ako ma dlho trvat drazba jak na wowku-tam sa dalo pol dna,den,dva dni.Taktiez by ten predavajuci zadaval refresh time ak by niekto prebral stary bid ako som uz spomenul.

            Ako pride vam to zbitocne alebo blba a zbitocna mechanika?Predsa predavajuci predava item tak nech si on zada ako sa mu dlho ma predavat,samozrejme zas nie ze tyzden,dva a podobne tym padom pri tolkych itemoch co by tam ludia davali by ich tam bolo hrozne vela naraz ale tak na 2 dnoch nic zle nevidim.
  • Dostal mě treasure goblin, vzpomněl jsem si na Golden Axe :)
    • kostejnesmrtelny
      Taky mě to napadlo. Napůl jsem čekal, že vyhodí aspoň jednu flašku s manou. Bylo by to krásný mrknutí na ty zasloužilejší hráče *14*
    • Kdyz jsem ho potkla, tak me strasne mrzelo, ze ho nemuzu kopnout do prd3l3 :D
  • Delat na Diablu 3 tvurci COD, tak tuhle betu vydavaj za plnou verzi hehe
  • Vitekb
    Hm, tak jsem to prubnul a bylo to lepší než jsem čekal. Byla to celkem zábava. O to je větší škoda, že si to nikdy nezahraju. *9* Podporovat tenhle "vždy online" systém u hry, která by dobře mohla být singleplayerová vážně nebudu.
    • To je prístup!
      Keby bolo viac takých zásadových ľudí, tak by si možno tie herné spoločnosti nedovoľovali ku hráčom to čo dnes. *9*
      • no nevim no, zrovna blizz je myslim z tech slusnejsich, sice mi vadi, ze si d3 nezahraju treba na chalupe, kde net nemame, ale ma to sva pozitiva...jednak nebudu sedt u kompu a parit a hlavne si nedokazu predstavit, ze by mi tam padl nejaky super ultimatni unikat, ktery bych nasledne nemohl dat do aukce, pripadne sve multiplayerove postave ;] Takze vsechno zle je k necemu dobre.
        • To si nemyslím, podle mě to bude jako u Starcraft II. Pokud se jednou připojíš online, tak pak můžeš hrát offline, myslím za guest účet.
          Každopádně já si Diablo odpustím, nikdy mě nebavilo, jen tak pobíhat a klikat, bezduché :)
          • Miserius
            Kdyz to napises takle tak je to bezduche..ALE - CoD-pobihas a klikas, Skyrim-pobihas a klikas, Hledani min - klikas, ME3 - pobihas a klikas. Takle to proste nemuzes psat. Napr diablo 3 ma kupodivu slusnej pribeh, supr online funkce atd, wake up!
          • nebude
        • Ja si diablo 3 ospravedlňujem tiež tým, že blizzard je z tých slušnejších. *1*

          Ale celkovo mám na "always online" singleplayer negatívny názor. Ani si nechcem predstaviť hc inferno a výpadok pripojenia - zatiaľ čo postava bude desať sekúnd čakať kým sa odloguje z hry.
    • jestli to nebude nejaky zpusob jak se vyhnout pirateni, kdybys byl vyvojar, taky bys nechtel delat roky na nečem a pak by ti to nejaky nerd vyvesil na net
    • Mas muj obdiv. Rekl bych, ze nebude moc lidi, kteri si z rozumneho duvodu odeprou diablo.
      • a tech kteri si odeprou diablo 3 z hloupeho duvodu bude jeste mene
    • ježiš, ty jsi ale zásadový človíček
      • Vitekb
        Hm, zásadový doufám jsem, ale hlavně si sám nechci kazit budoucnost. Čím víc lidí bude podporovat tyhle pitomé systéme, tím snáze se budou prosazovat do dalších a dalších her. Takže mi jde o mou vlastní herní budoucnost.
        Víte jak je ten citát. "K vítězství DRM stačí, aby dobří hráči nedělali nic." *5*
  • pro ty co tu remcaji, ze beta byla moc lehka .... http://www.youtube.com/watch?v=IzhoGX_7uFY&feature=player_embedded#!
    • tyhle lidi si stěžují na jednoduchost herních principů, ne levelů. Tzn. autoheal, autom. lahve, žádná mana, není scroll of identify, v každém dungeonu portál, v každé lokaci townportal... z tohoto pohledu CoD
      • Všetko čo si vymenoval je buď zlepšenie, alebo to už tak bolo v predchádzajúcich dieloch. Všetko smeruje k tomu, aby gameplay bol čo najplynulejší a bez zbytočných prerušovaní.

        autoheal - absolútne item/skill based, môžeš ho používať ale nemusíš, samozrejme bol prítomný v dvojke
        autom. lahve - ak myslíš life orby, tak je to výborná featurka, odpadá nutnosť zásobiť sa obrovským množstvom potionov (plný inventár many pre kúzelníka v jednotke, full rejuv pre všetkých v dvojke) a tie s cooldownom dostávajú nový taktický rozmer.
        žiadna mana - rage, spirit, arcane power, hatred je všetko len "premenovaná" mana s trochu inou regeneráciou
        žiadny scroll of identify - konečne, potreba so sebou nosiť nezmyselný, lacný a priestor zaberajúci scroll/knihu, len preto, aby bol...
        portál v dungeonoch - všetky moderné hry to majú, nie preto, že ľudia sú hlúpi a nedokážu sa vrátiť k východu, ale preto, lebo backtracking je NUDA. Kto by sa dobrovoľne vracal po tých istých (už vyčistených) chodbách dungeonu, ak nemusí?
        town portal - vždy to tak v diable bolo, aj v titan queste alebo torchlighte
      • ano, autoheal ... nechci te nijak vystrasit, ale autoheal byl v kazdem diablu a rikalo se mu life regeneration a obvykle byl na kouzelnych vecech.

        Muj nejoblibenejsi: neni scroll of identify :) opravdu je nekdo vyrazne pouzival po tom, co kazdy misto v inventari bylo zaplneno charmy a Cain to identifikoval vechno najedou?
        • já to vím, protože jsem D2 hrál za paladina. k tomu jsem měl ale auru. teď nejsou ani aury, ani paladin, ani podobný charakter, jenom pseudo-rpd Cod.
          • Aha, takže mantra of healing v žiadnom prípade nie je podobná aure prayer, mantra of retribution v nie je podobná aure thorns, mantra of conviction nie je podobná aure ehm... conviction. Monk je teda vlastne úplne iný charakter ako paladin. Ani taký way of hundred fists vôbec nepripomína zeal, dashing strike nepripomína charge atď.

            *15* *15*

            Než tu vyplodíš taký nezmysel, aspoň si zisti ako to je v skutočnosti.
  • A přitom mi to píše, že servery ještě znovu nahodí...:-)
  • Dohrál jsem betu za Barbariana a jsem náramně spokojený. Krásná atmosféra, úžasné technické provedení a skvělá zábava. Nové skilly a interface mi nijak nepřekáží, naopak.
  • Tak to vypadá, že servery jsou dole...na furt?
    • jj. Nastalo. Povolene pre všetkých ludí to bolo len do dnes 19:00
      • mohli to testovat dele ja bych nenamítal *9*
        • No, dava to smysl. Pokud se chtěl blizzard přesvědčit, jak jim fungují servery, musel lidi donutit aby pospíchali a začali se připojovat v hojném počtu. Kdyby to otevřeli nadýl, někteří by otáleli a tím by se jim nápor na servery rozvolnil. Zpočátku to dost padalo, ale teď ke konci hra šlapala jak hodinky.
          • Jako hodinky s pingem 200-400ms, jiste US servery, ale taky neni nad to lagovat v singlu.
          • No "jak hodinky". Lognout se slo hned, ale hru to vytvorilo dycky tak napodesaty. Pak uz to jelo v klidu.
  • TEchnicke cisla:

    Blizz uvadza 300 000 ludi prihlasenych sucasne hned v prve minuty.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit