Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • beta dohrána za všechny postavy na lvlu 13 a podarilo se mi odemknout i toho tajnýho bosse ktery je za skeleton kingem
    • Respect tajny boss, co to bylo zac ??? Ja mel Wich Doctor na 10., Wizarda taky na 10., Monka na 9. a Barbara na 4. mrzi me, ze jsem nezkusil Deamon Huntera. Prijemne prekvapil mnich od uvedení jeho videa jsem teprve dostával jasnejší obrysy stylu hry za toto povolani a velmi jsem se bavil jeho teleportačními udery a rychlostním bonusem, wichdoctor mi pripomínal Necromancera ze 2. dílu, ale v takovém Jihoamerickém Indiánském pojetí což beru jako příjemné oživení (ve 2. dílu afroamerický paladin, drobná paralela) a jinak dalo by se mluvit hodiny...Já dostal to co jsem očekával plus něco navíc, takže svoji předobjednávku určite stahovat nebudu a 15.5. je teď pro mně celkem dlouhá doba
      čekání na přinejmenším hru roku :-)
    • tak to ses frajer ja si sotva dohral witch huntera na 10 a barbara na 9 *1* *1* *1* *1*
    • Aky tajny boss ? O.o
      • Prece Troll, king of UMAD
  • Hanzales
    myš lze držet a přez penízky jen tedy proběhnout :)
  • řekněte mi tak mimoděk jednu věc: jaký má smysl to automatické sbírání zlata, když se po dropu stejně rozhází všude okolo, a vy musíte stejně kliknout na hromádku zlata, nebo blízko něho? U každé hromady z dopu je stejně kliknutí.
    Bavíme se o RPG, ne CoD, takže mi vadí zjednodušení za každou cenu. Lepší zjednodušení mohl být drop všech peněz v jedné hromadě.
    Když jsme u těch dropů, přijde Vám normální, že pižlám bose a z něj přímo na mě dropují ty nádoby zdraví (nevím, jak tomu říkáte) a já pro to doplnění nic nedělám? maximálně si megatakticky poodejdu?
    toto není rpg, to je Call of Duty: modern tristram. rpg má být o postavě, ale tu nemůžu moc ovlivnit.
    • jasny ono D2 byla extreme slozita hra, kterou clovek s iq nizsim nez 145 nebyl schopnej ani rozehrat...prijde ti normalni ze clovek vypije celej opasek 4x4 full rev lahvi behem 3 sekund???jestli tvuj nejvetsi problem s D3 je o sbirani penez, tak si magor, protoze o tom pises uz ponekolikaty.....

      kdyz si takovej frajer co vyvoji her tolik rozumi, je mi jasny proc na tom nedelas ty, ale nekdo jinej...
    • sory tohle je blabol, jednak neplati ze pro jednu hromadku jedno kliknutí protože stačí jen držet leve tlačítko a postava porad beží, proste kroužíš kolem tech hromádek a nemusíš klikat, dale ty nadoby se zdravím nevypadávají z bose ale z jeho minionu ktere vyvoláva. Už si nepamatuju jaký cooldown meli lahvičky v diablu 2 ale není to jedno jestli pít lahve, nebo mít lahve s cooldownem + orby doplnujicí zdraví?
      • Lahvicky v Diablu 2 cd nemely, to si nepamatujes? Ty asi nebudes fanousek, ale nova vlna, tak se nesnaz neco srovnavat, kdyz vis evidentne kulovy.
      • Ty lahve vypadávají z bossů/champů i během toho, co do nich mlátíš. A ne, jedno to není. Moje postava pořád ty kraviny sbírala když já to nechtěl (např. při plných HP).
        • ne, vypadavaji jen po zabití moba
          • Aha, takže jsem asi zabíjel něco neviditelného, po čem jsem vůbec neútočil, hm?
            • Jak jinak mám říct, že tam prostě nikdo jiný nebyl?

              http://www.diablowiki.net/Health_Globe#Boss_Battles

              "Boss monsters drop health orbs during the battle, generally at set percentages of their hit points."

              Stačí to tak? Nebo mám ještě hledat nějaké video? Ježiš, jak vy vůbec můžete tu hru posuzovat, když si nevšimnete takové základní featury...
            • vzhledem k tomu že je tam spousta mobu, tak jsi asi neco zabil a a ni si toho nevšim, mimochodem skeleton king vyvoláva skeletony ktere když zabiješ vypadnou z nich health orby
  • Nechapem co tu riesite, snad ste to chceli mat rovnake ako D2 iba v inom kabate? Ja som este zlu hru od Blizzard nehral. Verim im, ze niekto porozmyslal a nakoniec to budes super zabava, nepochybujem ani trosku. Demo bolo super, atmosfera super, ked to bude etse tazsie bude to vacisa zabava, ako posledny suboj s kostlivcom transformerom :) Mam taky pcoit ze 15.5. ma zacne skrabat v hrdle a budem PN...hehe
    • demo, kostlivec transformer *7*
    • ano, dobré principy ponechat a přidat něco nového by stačilo.
      evoluce, ne revoluce.
  • umim si predstavit ze by se nekdo mohl diablem i živit, ty predmety se budou predavat urcite za hodne penez.
    • myslím, že se tím živit nemůžeš, protože finance nejdou směnit zpět = musíš je použít pouze na věci od Blizzardu - snad jsem to pochopil z jejich prohlášení dobře. kdyby to tak nebylo, naši čínští kamarádi by se asi uklikali k smrti:-)
      • pochopil jsi to spatne, penize pujdou samozrejme vybrat...nicmene na nejake vydelavani zapomente...od toho tam budou cinsti vezni, co tam budou 16h denne farmit itemy a prodavat, takze ta cena tomu bude odpovidat = bude nizka
        • Nevim, zda je to potvrzena informace ale kazda kopie D3 by mela byt bez region locku, tzn muzes s ni hrat vsude.
          RMAH ale bude locknuty, podle tve polohy, tzn. cinani i kdyz koupi EU originalku by se nemeli dostat na EU RMAH. Jestli to bude podle IP a pujde to odrbat proxynou, nebo to bude jinak netusim, to jsem se nedocetl.
      • Penize jdou z battle.net penezky vymenit za skutecny.
        • pokud vim tak jsem neco nekde cetl o paypalu a z nej pripadne na cesky ucty
      • Jestli to chápu dobře, tak peníze který dostaneš za prodanej předmět si nemůžeš "vybrat"? Proč teda používání skutečných peněz? Aha už to chápu, peníze půjdou tam, ty už tam budeš mít jen čísla jako např. v bance (až na ten výběr) a vlastně peníze který sou "moje" patří blizzardu. To maj dobře vymyšlený....
    • blizzard dostane nobelovu cenu míru, protože to bdue největší příspěvek pro země třetího světa vůbec
  • celej víkend jsem hrál betu, dohráno na hard lvl 20 všechny postavy full epic gear, bylo to docela dobry hlavne atmosfera, hratelnost tezkej stereotyp. Do plny asi nejdu radši si zahraju Skirym.
    • Skyrim zacne nudit po 20ti minutach a ta grafika je k zbliti, dekuji nechci, diablo 4ever
      • asi mas pravdu a viš proč to tak je? kvuli first/third person pohledu, kdyz musíš nekam zajit tak tam musíš šlapat 10 min, je to vlastne simulator chození a prozkoumavani. Izometricke rpg umožnuje intenzivnejší zažitek, protože všechno je "blízko u sebe".
        No ale chtel bych nejake klasicke rpg v grafice jakou ma diablo 3.
    • Ty si v bete nebol ani nahodou. Len pre info Diablo 3 v bete ma len 13 lvl a konci zabitim skeletom Kinga.
      • ja jsem si to hacknul *7*
        • taky mi to prid heknout, dam ti 10 tisic
      • nekrm trolla...
  • Takze moj fazit je nasledovy. Je to velmi dobra hra. Jej jedinou slabinou je, ze hraci mnohokrat nepochopili par dolezitych veci, ktore mala hra ukazat hned na zaciatku. Predovsetkym, ze v neskorsej hre budu musiet fakt farmit predmety, pretoze oni samotne menia stat postavy. Ono nejde len o skili a menit ich podla potreby. Ide o to, ze v neskorsej hre bude fakt nutne menit si staty podla potreby. Inymi slovami ak potrebujete aby bola postava viac defenzivna, tak nafarmite na to predmety. Ak vam ide len o cisty dmg, tak musite nafarmit zase ine itemy. Toto je len priklad. A vedze ze ked prejdete na vysoku obtiaznost aspon co viem tak sa zapotite a zistite, ze menit stati za pomoci farmenia predmetov treba.

    Blizzard to mal v hre ukazat hned na zaciatku. Chapem, ze chcel aby to bolo na zaciatku lahsie, ale problem vacsiny hracov je, skusaju hru, hned sudia a co je horsie nic si o tom neprecitaju.
    • blizzard nechtel nic ukazat, jen otestovat servery, jo a mimochodem jake prekvapko ze v rpg budes farit predmety *3* btw stačí když to za tebe nafarmi nekdo jinej a ty si to mužes koupit za real prachy doufam že tahle možnost tam bude jak slibili
    • Jde o to, co bude potřeba farmit za předměty na nejvyšší obtížnost - všechny buildy v D2 více méně používaly totožné předměty +x to all skills a podobně, které ale bylo tak obtížné získat, že pro singleplayer charakter to bylo zbytečné byť jen zkoušet. Osobně jsem poprvé dohrál D2 až se synergiema a Paladinem s Blessed Hammer. - raritní předměty budou podle mě padat v D3 ještě méně, aby se uživil systém aukcí za reálné peníze.

      Co po mně bude D3 chtít? Přizpůsobovat skilly equipu? Je totiž více méně nereálné, aby byl equip a skilly přizpůsobovány situaci, i když už se asi nestane, co se běžně stávalo v D2, že byl boss imuní vůči všemu, kromě jednoho typu zranění, které ta konkrétní postava neměla k dispozici (pro Blessed Hammer paladina to byl třeba miniboss s imunitou proti magii a podobně).

      Beta D3 se mi hodně líbila a zatím nevidím jediný problém (snad jen grafika aspoň hráčovy postavy mohla být detailnější, abychom si všechny ty oblečené předměty mohli vychutnat). Příklon k důležitosti předmětů bude ale při omezeném vývoji postavy určitě nutný. Trochu škoda, ale na druhou stranu, pokud to bude vybalancováno až do nejvyšší obtížnosti, která bude doufám opravdu pekelně těžká, může to být ve výsledku ještě lepší, než skill tree v D2.
      • Jo jo, dodnes si pamatuji, jaká fuška byla zabíjet Fire immune bosíky s Fire druidem :-D Pokud byl náhodou i Immune Physical, tak jsem zdrhal :) A suverénně nejtežsí bitva pro mě byl Arreat Summit a Council members, kde měl každej z nich dvě imunity. Doufám pořád, že obtížnost na Hell/Inferno bude veliká, ale, že už se mi nebude stávat, že je nebudu moci zranit vůbec :)
      • jaky omezeny vyvoj postavy? mas tam 4 aktivní skupiny skillu z kterych kazda ma nevim kolik presne schopnosti a kazdou z tech schopnosti mužes upravovat mnozstvim run. To je hodne kombinací. Navíc beta vypadala tak, že každa abilita bude užitečna, že to nebude tak, že když postoupíš na vyšší level tak budeš používat nejaké silnejší kouzlo a to slabší prestanes používat.
        • svata pravda, ale oni to nepochopi...jak si nebudou moc po kazdym lvl kliknout a rozdelit 5 atributu, tak je to hroznz "call of duty"
        • Ano, to máš pravdu, ale silná profilace v D2 (ještě zesílená při přechodu na synergie) se tu nekoná. A neříkám, že je to špatně, to vůbec ne. Těším se na to opravdu hodně. Ale vývoj postavy tím samozřejmě omezen je a nahradilo ho, no řekněme "přizpůsobování" postavy, ať už situaci nebo itemům.
          • Diablo 2 jsem hodne hrál ale už si to moc nepamatuju, hrál jsem za necromancera a co si pamatuju byly tam specializace poisonmancer, bonemancer a summoner (bez možnosti to pak menit). Tohle máš na mysli?
            Protože neco takoveho bude i tady, treba wich doctor specializující se na tu foukací trubku. Jediný rozdíl je že velice rychle budeš moct svoji specializaci vymenit. Ale to na nejvyšším levelu tak často delat nebudeš protože zmenou specializace prijdeš o ten buff (ted nevim jak se jmenuje ale psalo se o nem ttady na tiscali).
            Cili specializace zustanou, jedina zmena je vetsi flexibilita. takhle to vidim ja
            • 2 corwin - jasne, ale tohle se dalo čekat. ja jsem hraval wowko tak vím že žádné rozhodnutí není nezvratné, muzes mit najednou dve specializace, kdykoliv to zmenit a kdykoliv navstivit trenera a cele to zmenit. Dalo se čekat že podobne to dají i sem a skutečne bych nechtel aby se skilly nedali prerozdelit jako v d2.
              ted jenom jde o to jestli skutečne chceš rozdelovat body a na zmenu specializace navstevovat nejake npc, nebo ti vyhovuje i tohle. Jinak Blizzard samotny rekl ze nechce aby hraci porad menili buildy, to nebylo jejich cilem.

              http://games.tiscali.cz/tema/diablo-iii-predstavi-novy-buff-pro-level-60-58883

              (tim chce blizz dosahnout aby se hrači sveho buildu drželi)

              Jaky vlyv to bude mit na znovuhratelnost a dobu po kterou te bude Diablo bavit nevim *4* uprime je mi to jedno když me to nebude bavit tak to vypnu
            • Myslím to jinak - postavy v D3 nebudou specializované, ale flexibilní. V D2 hlavně nešlo měnit rozložení skillů, takže od začátku do konce jsi hrál jeden build. Nekromancera jsem nikdy moc nehrál, ale u každé postavy šlo o to si dobře rozmyslet, do čeho budeš dávat body a toho se držet. Špatně rozložené skilly=nová postava. Nový build=nová postava. Atd... Ano, je to jako chválit hru za dlouhou herní dobu, protože je těžká a levely se musejí hodněkrát opakovat - u D2 člověk musel vyzkoušet snad desítky charakterů (nebo využít ověřené buildy, které se ale s každým patchem trochu měnily - nejvíce právě díky synergiím, tedy když některé skilly najednou dávaly bonusy do dalších skillů), a stejně si pak neoblíbil jen jeden - prostě jsi měl 5 Paladinů a každý byl jiný. Abych ti to vysvětlil na Nekromancerovi (ale toho moc neznám), tak jedna postava jela na Bone Spirit (nebo Bone Spear?), druhá na vyvolávání Golemů/Kostlivců a do toho si každá zvolila nějakou tu kletbu - třeba Iron Maiden, aby se nepřátelé sami zabíjeli o vyvolané kostlivce/golema.
              Tohle v D3 nehrozí - budeš mít jednoho univerzálního Witch Doctora, jednoho univerzálního Monka, jednu Sorcku,... a každá postava bude najednou schopná všeho a bude se moct přizpůsobovat tvé náladě, předmětům i nepřátelům. Opravdu mi ta hra s jedním charakterem od každého typu vydrží 12 let jako D2, které si občas pořád zahraju? Pochybuju, ale neříkám, že je to chyba - prostě je to čistě o hledání předmětů, které stejně v D2 bylo výborné.
  • Ke skillům, protože to tady ještě ne všichni pochopili:
    - můžete si najednou vybrat a používat i více skillů z jedné "skupiny", jen je potřeba zvolit v nastavení "Elective mode".
  • ja myslim ze 15/5 to tu zbori rekord, pac neverim, opravdu ne, ze servery prvnich 24 hodin pojedou ok....
    • teroristicky to mozu robit ako v starwars mmo-postupne zaplnanie
  • Jako blizzard mě nemohl před vydáním víc na...t. Nejenže sem měl problém to vůbec stáhnout a naistalovat, ale potom jsem se ani nepřihlásil... A abych bral fakt, že mi to házelo pořád jiný hlášky proč se nemůžu přihlásit, jako polehčující, to ať ode mě nikdo nečeká... pissed
    • stahnul, nainstaloval..v sobotu se logl s obtizema, ale v nedeli, jak to blizz otevrel a pustil dalsi hrace, jsem se logoval nekolikrat a bez problemu

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit