Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pořád se mi to nechce rozjet error 315300 vůbec nevím co stym budu dělat poradit někdo?
  • přidám se se svým subketivním názorem (pro omezené - jako že to není trolling) z dohrané bety

    První otřes je systém klient server, který bude určitě strašně blbnout i po 15.5 a mám k němu nedůvěru. Zkušenosti z MP FPS atd. Druhy otres je mnozstvi ustupku, kdy hraje je snad cilena na americany hrajici jednou rukou a druhou zerouci hambac. Tesil jsem se na klasicke milovane prvky rozsirene novymi napady - nebude nic.
    Grafika me nesedi, ale jde si na to zvyknout. Efekty jsou skvele, ale u nekterych jsem videl chyby. Naprosto mi chybi atmosfera, ktera byla u Diabla vzdy paradni. Hudba snad vubec nepritomna, uvodni hnus. Chybi mi rozdeleni bodu do vlastnosti postavy. Chybi mi spousta veci, ktere byly kvuli zjedniduseni odstraneny a nahrady se mi nelibi.
    Stare Diablo je vyzva, strach, trpelivost, vztek. Zde si projdu lokaci, vyboucham ji, nepotrebuji lahvicky, a na konci kazde lokace je teleport, abych se nemusel vracet (!). Gold sbiram prejitim, vsude miliony Vadi mi, ze penize sbiram prechazenim (!). Chybi mi scroll of identify apod., nakup a pouzivani lahvicek, vetsi slozitost lokaci... tak bych mohl pokracovat.

    Je to stale velice zabavne a da se u toho travit cas. Pokud si ale uvedomim, jak dlouho to trvalo a vzpomenu si na sve pocity u D2, nepresvedcuje me to a nekoupim. Prumerna hra, ktera nema tu spravnou "chemii" a moment prekvapeni jako predchozi Diabla, avsak uspech je jisty diky jmenu a vyrobci.

    A kdyz se mi pri spousteni zobrazila hlaska There is no cow level, neco ve me umrelo a bylo mi smutno. Dejte mi datadisk a patch na vyssi rozliseni, tohle nechci
    • jinak system klient server, nevidim v tom zadnej problem...uz mi to padlo pri hre, chyba serveru, ale veci a vsechno zustalo tak jak to bylo, takze na pohodu podle me, o to prece de...to ze bude muset clovek jit nakou lokaci znova, to dela zamerne aniz by mu to padalo...susi
    • prej vyzva, strach, studenej pot, 150 tep atd. ...asi pred mesicem sem hral dably na gauci v leze na laptopu a druhou rukou korl jointa...lahvicky pil mysi a skily prepinal scrollwheelem...jestli ti vadi to sbirani penez, tak di za chocholouskem...jak psal ten typ neni ti pomoci
      • ...protože kliknout na zlato je lepší gameplay, než implementace property +globe/gold pickup radius na itemech.... *1*
        • jooo nejlepsi bude az se to bude hrat samo
          • nejlepší bude netrolovat
            • To jo no, dělám to. Reaguju na tvé posty o hovně. Já hlupák. Dostal si mě...
            • Aha, tebe to nebere, ale delas to *3*
            • Aha. To je ta stará dobrá hra na policajty a zlodějě (čti: trolly a fanboye). Promiň, ale já už sem ve věku, kdy mě tohle nebere.
            • Tak si povime az se nebude fanboyovat
    • ale tak porty byly i ve dvojce
    • filias
      V podstatě jsem nějaké zjednodušení čekal, ale pravda že ne v takovéto míře. Přijde mi to jako vysokorozpočtové Torchlight v horši grafice a optimalizované pro dnešní konzole a jejich typické uživatele.
      Ale hlavní problém je že to přehnali s betatestem. Rybka na tohle téma napsal krásnou úvahu - originální složitou mapu a mechanismy osekávají a osekávají až jim z toho zbudou dva koridory s křižovatkou uprostřed kde se to vše mydlí. A takhle postupovali i s Diablem.
      • "Rybka na tohle téma napsal krásnou úvahu - originální složitou mapu a mechanismy osekávají"...'

        Tenhle citát na D3 nanašroubuješ, protože výraz "originální složitá mapa" a Diablo 2 dohromady opravdu nejde. Mám dojem, jako kdyby tady dost lidí nikdy nehrálo Diablo 2. A nebo ho hrálo až nezdravě moc....

        Fakta:
        Diablo 3 má mnohem promakanější layout map než Diablo 2..
        Diablo 3 má mnohem promakanější mechaniku hry než Diablo 2.

        /thread
        /trolls
      • nvm, ty dungy se jim ale povedly, sou dlouhy, nekolikapatrovy, nepride mi ze by byli nak zjednoduseny...
    • Jestli ti tak vadí teleporty na konci dungů a sbírání peněz přecházením, tak žiješ v nostalgii a není ti pomoci.
      • Tjn, nostalgie je mocná věc...
  • měl sem error 3006, ale dalo se to vyřešit tim, že člověk se musí neustále za sebou pokoušet přihlašovat, ještě v pohodě chybka, nároky jsou nízké, všechno šlape, jak má, akorát. DOcela mě to to bavilo, ikdžy je to fakt hodně jednoduché, možné by to chtělo ještě interaktivnější prostředí, sem zvědavej na celou hru...
    • no nvm jestli je to tak jednoduchy...se sokereskou sem mel v MP co delat, kdyz sem tam behal sam s barbem,tak ani nahodou, treba se to casem obrati...kazdopadne sem zvedavej na ty co tad breci jak je to jednoduchy, az pudou insane, jestli se tam vubec dostanou...d2 na normal naz sem se dostal k hrabence bylo taky "hodne jednoduchy"
      • Ne Insane, ale Inferno... Jinak ale máš samozřejmě pravdu. Ti co si stěžují na obtížnost buď nikdy D2 nehráli, anebo si už nepamatují jak obtížný normal byl. Ta hra takhle fungovala i předtím... Samořejmě pokud bude i Hell obtížnost velmi jednoduchý, tak pak můžou něco říkat, ale zatím doufám, že se tak nestane :)
  • sorry, to mala byt odpoved dole na Kockopsa
  • diablo je hloupost pro omezence, tohle je žanr kterym kdysi každy hráč na urovni pohrdal pro jeho tupost a tohl eneni pokus o flame
    • "tohle neni pokus o flame"

      Chlape, ještě, že si to napsal. Já už myslel že je. *7*
    • Jo, nic moc...ta beta, ale hrál jsem horší
    • 2/10 za tohl eneni pokus o flame
      almost got me *1*
  • Apofisko
    Mega pecka bomba ... KUPUJEM :)
  • x
  • Tak sme to s kamosem projeli(monk+wh)a luxusne si to uzili.Jede to v pohode i na starsich compech,cele se to krasne hybe a pekne vypada+ super hudba a zvuk.Fakt se mi to libilo a realne uvazuji o koupi
    • jasny, tady zase breci tuny tech ceskejch trueschool hardcore oldschool big-heart progamers...je to dobra hra a v multaku se clovek vyradi az az, a to nepocitam to pvp s arenkama, to bude taky parada...
      • A tuny codkařů si pochvalujou jak je to úžasná hra, když z ní všechno ořezali *12*
        • Podľa mňa to mali zjednodušiť ešte viac, stále je dosť ľudí, ktorí si nevedia namapovať skilly. *15*
          • To me mrzi, nebyl jsi to nahodou ty, kdo tvrdil ze "vubec nemam pravdu" protoze jsem rekl ze ta grafarna v tom malym PC od alienware je notebookova? Ale pointa byla v necem uplne jinym?
            Jestli jo tak je mi lito, nemas pravdu, tvuj nick zacina na "l".
            • Ad hominem. Tecka.
            • Že niekto nedokáže pochopiť rozdiel medzi nvidiou gtx560, 560se, 560ti a 560 448core, to chápem. Veď na tom je zčasti založený ich marketing.

              Ale keď niekto nedokáže rozlíšiť notebookovú grafiku od desktopovej, pričom notebookové grafiky aj amd aj nvidie sú označené "veľkým tlačeným M", to je už na pováženie.

              Hlavne ak na základe svojich mylných dojmov vyvodzuje mylné závery ako "ho ho, za 20k postavím 3 krát výkonnejší počítač, čo na tom, že nemám ani páru o grafických kartách, prečítam si niečo na it fóre a potom to budem všade spamovať, pár krát spomeniem shadery alebo core a budem cool." To bola tá tvoja "pointa". *15*

              Ale chápem kam smeruješ, označenia by mali byť jednoduchšie, aby aj takíto hardwaroví "guru" mali možnosť správne sa rozhodnúť pri výbere grafickej karty. Očividne jedno "veľké tlačené M" nestačí.
    • ikdyz je to Beta tak jsme narazili pouze na jedine zabugovane misto
  • Kedže mám už 2 týždne zaplatenu zalohu na Originalku bol som velmo zvedavy čo ma čaká a nemie. Pouspešnej innštalácii a par hodinách hrania som musel hru rýchlo odinštalovat... treba pisať diplomovku a toto je čistá navikovka :)
  • tý jo,teďka mě tak napadá.. Smažou se postavy po vydání D3?
    • ano

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit