Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Neporadí mi teda někdo proč mi to pořád píše tu chybu se špatnejma přihlašovacíma údajema?Zkoušel jsem to celou noc a nic... *13*
    • Options - nastav server na north america
    • mas spatne prihlasovaci udaje
      • A proč se na stránkách battle.net s těma samejma přihlašovacíma údajema normálně přihlásim?Všechno píšu dobře,zkoušel jsem to snad 100 x...nevim v čem je chyba...
        • -nainstalovat EU verzi ne US
          -zmenit v registrech HKEY_LOCAL_MACHINE\SOFTWARE\Microsoft\Windows\CurrentVersion\Explorer\User Shell Folders\Common AppData

          "Data Aplikací" na "Data Aplikaci" s krátkým i
          • Tohle je jeden z nejdulezitejsich postu z tech 1000 sr*cek co se tu objevily.
          • Ok zkusim nainstalovat EU a pak ten přepis... *3*
  • 1000
  • Tak jsem tu betu dohrál za wizarda a teda přes určité obavy je to z mého pohledu naprostá pecka... už dlouho mě něco takhle nechytlo od začátku, jako bych se vrátil o deset let zpátky. Je to super rubačka, všechno co jsem si přál, tam je, mě osobně navíc sedí i to prostředí, prostě se mi to líbí. možná nejsem tak náročný hráč jako ostatní, ale mě to prostě dostalo. Podle mě to je tak, že kdo si to chce užít, užije si to, kdo na to chce nadávat, bude nadávat.. naštěstí patřím do té první kategorie. Nebyl jsem si jistý, zda do toho jít, ale teď už je to ložené. Jdu do toho :)
    • No ja to mam naopak, bral sem D3 jako mustbuy a kdyz sem dohral betu za sorcku tak me absolutne nelakalo zkouset dalsi postavy, ani plnou hru. Pockam na recenze, prece jenom to nebudu odsuzovat po kousku bety, ale urcite si to neporidim v predprodeji.
  • skusal som sa prihlasit ako fuck@yourself.net s heslom ******** a aj tak error 37 - server is busy. V podstate ani neverim ze nejaka open beta existuje... *7*
  • Your login information was incorrect.Please try again.(Error 315300)___Tohle mi to pořád píše...všechny údaje jsou shodný se založenym účtem na battle.net i se tam pod nima přihlásim...Neví někdo co by mohlo bejt špatně?
    • asi jsi nekde udelal chybu, preklep
  • Takže podruhé:
    Animace jsou pořád hrůza. Zvlášť ten hubený druh zombice, když dostane ránu. Jak kdyby byla z gumy.
    Automatické sbírání orbů mi přijde jako naprostá demence.
    Když nějaká zrůdička začne útok (resp. animaci útoku) hned u mě, tak mě trefí, i když v době "dopadu" stojím pár metrů opodál.
    Hláška o volném slotu equipu objevující se snad každé tři minuty je dost otravná.
    Dostupnost všech skillů a zároveň limitování jejich kombinací - ble. (a navíc věta "choose a new skill" hahaha)
    Deset vteřin v singlu čekat na změnu charu...no kde to jsme?
    Popisky skillů jsou celkem na nic. Heal kolik? Damage kolik? Pff.

    Na duhou stranu je semtam hezky zničitelné prostředí a mág vypadá jako frajer ^^
    • Tak běž na Titan Quest forum D3 flamere...
    • mág vypadá jak žena, chvíli sem si myslel že je to ženský charakter:(
      • Já spíš myslel ten ksicht na obrázku během dialogů, správný povýšený uhlazenec. Podle toho modelu se stěží dá poznat co je vůbec za rasu.
        • Chlap sorcerer = jasný homoš. *15*

          Btw to fakt dakomu chýba dajaký pošahaný skill tree s kvantom nezmyselných skillov, ktoré nikdy nepoužije a sú tam len ako prerekvizita pre nejaký uber lvl30 skill? Imo masívne zlepšenie oproti d2. Primyslite si bonusy zato, že neustále nedávate respec a máte poriadny build. Len s tým rozdielom, že je hrateľný od samého začiatku bez otravného tweakovania, chodenia s nerozdelenými skillpointami a hľadania kadejakých steals mana a steals life itemov.

          A tie útoky príšeriek jednoducho tak v diable fungujú - bolo to tak aj v dvojke aj v jednotke.
          • @esc
            Máš zajímavou představu o "homoších".

            Ta spousta takzvaně nesmyslných skillů přidává dost na variabilitě a mě pokaždé bavilo hrát s několika z nich, ne pobíhat s naprosto generickým charem, kterých jsou všude tisíce.
            Otravné tweakování? No jo, dnešní hráči vlastně chtějí všechno hned, HNED.
            V D2 to sice je taky, jenže útoky tam je mnohem rychlejší, takže to není tak vidět.
            • Twinking jsem nevěděl co je a ten mě nezajímá, navíc tu o něm nikdo nemluvil. Pokud tohle lidi dělají a pak si stěžuji, jsou to prostě idioti, no.
              Se svojí negenerockou assassinkou jsem si ten hell prošel, s negenerickým necrem v MP taky. Barbar ani paladin me nikdy nelákali.
              No jo, moje smůla to je, budu muset počkat na Grim Dawn nebo zůstat u D2/TQ. To přežiju ^^
            • Vieš vôbec, čo je ten twinking (nie tweaking)? Obyčajný powerleveling, kde si novým charakterom odkladal od starých celý gear. V podstate to, čo robí teraz polovica hráčov v bete d3 a potom sa sťažuje, že je to veľmi ľahké.

              A mne teda kopa skillov, ktoré som nikdy nepoužil vôbec nič na variabilite nepridala. Skrátka tam boli, aby boli, pre nič iné. Až synergie to trochu zlepšili, lebo sa z nich stali "posilovače" pre skilly, ktoré sa skutočne používali.

              Ale nikdy som s barbarom nepoužíval bash, stun alebo concentration, nikdy som s paladinom nepoužíval sacrifice alebo holy bolt atď. Jednoducho preto, lebo v porovnaní s whirlwind, blessed hammer a inými boli skrátka nanič. Tak úplne nanič, až to bolo smiešne.

              Chcem ťa vidieť ako by si so svojim "negenerickým" charakterom prešiel hell/8 s bash barbarom alebo sacrifice paladinom. *15* Alebo ice bolt/firebolt sorckou, fire/cold arrow amazonkou atď.

              Mne takéto skilly v d3 chýbať nebudú, ak tebe áno, tvoja smola.
          • no super, takze ted mam barbara s cleavem a nemusim pouzit vubec nic jineho...v d2, jsem si ten oblibeny skill mohl tunit s kazdym lvlem a citil jsem ze se zlepsuju, tedka mi hra 1x za X lvlu dovoli milostive priradit runu, nebo vzit skill, ktery stejne dal nepouzivam...to je opravdu velke vylepseni
            • Absolútna väčšina rún mení skill - ako po grafickej stránke, tak čo sa týka damage a špeciálnych efektov ako stun, slow, area effect, knockaback etc. Pozri si na youtube obyčajný a narunovaný meteor alebo arcane torrent.

              Fury generátorov je viac a nie všetky ostatné skilly sú fury spendery - a aj niektoré fury spendery dokážu obnovovať fury. Pozri si kalkulátor na battlenete.

              Predpokladám, že ty si v diable 2 ani pasívne skilly nepočítal čo? Tak taký barbar mal potom len 20 skillov namiesto tridsiatich. *15* Čo na tom, že mal whirlwind a nikdy nemusel nič iné použiť. Čo na tom, že paladin mal blessed hammer a nikdy nemusel nič iné použiť, že druid mal fury a nikdy nemusel nič iné použiť.

              Čo na tom, že aj v titan quest dostal warrior onslaught a už nikdy nemusel nič iné použiť, že spirit charakter mal ternion a nemusel nič iné použiť, že hunter mal scatter shot a nemusel nič iné použiť. Že v torchlight mal destroyer devastate a nemusel nič iné použiť a že vanquisher mal explosive shot a nemusel nič iné použiť...

              Každý class v každej takejto hre má najsilnejší skill a ten je 99% času využívaný - ale ty ani náhodou nemôžeš vedieť, či to bude u barbara v d3 cleave s explosion runou. Krátky pohľad na skill calculator hovorí, že ani zďaleka. A to ani nemusím hovoriť o tom, že blizzard bude všetky tieto skilly v následných patchoch postupne balansovať (na rozdiel od iných štúdií).
            • jasne 120skillu ... boze to je kec, tim ze tomu priradis jinou runu tak mas hned jiny skill ?? a pocitas do toho i pasivni ne ? no super, to je opravdu hodne nekriticke mysleni. Az na to, ze doplnovacky fury mas 3 - bash, cleave a frenzy a od toho se to odviji. Takze mlatis jednim z tech 3 = musis mlatit jednim z tech 3 a obcas pouzijes nejaky aktivni skill kdyz se ti doplni fury = tvuj manasteal.
            • Lebo cleave s explosion runou ti vydrží určite celú hru a nič iné ani nebudeš musieť používať. Alebo je dobrý len preto, lebo monštrá sú tak 2-3 úrovne pod tebou a tá explózia ich zabíja naraz.

              Každý class má nejakých 120 skillov, ty si vyskúšal možno štrvtinu z nich (všetky nízky level), ale už vieš, že nemusíš používať nič iné ako cleave. *15*
  • tak jsem to spustil, musim rict ze ty roky práce jsou na hre opravdu videt, je videt ze se pohrály s každým detailem, grafika parádní, atmosfera tam je taky.
    Bohužel hratelnost je klasicky diablovská, t. j. primitivní na urovni solitairu ve windows. Hrozne rád bych si zahral nejake poradne izometricke rpg, ktere by bylo tak dotahnute do detailu jako tohle. Bohužel tam by se jim investice nevratila, protože je videt co chteji masy = primitivní rubačku.
    • to už by ale pak nebylo Diablo... Fanoušek série chce aby to byla rubačka. Pořádné izometrické RPG je pak Baldurs Gate.
  • http://eu.battle.net/d3/en/forum/topic/3781468252?page=1 _____ uz to faka..
  • Po zahrati bety musim rict ;) ze se dramaticky vytratila atmosfera a vypada to na poradny fail (myslim predevsim u jejich hardcore fanousku).
    • Já nejsem hardcore fanoušek Diabla, ač jsem kdysi užil s přáteli mnoho desítek hodin společného paření po síti v Diablu 2 ... a za mě - vypadá hodně podobně, jen ověnčené pár novinkami a technologickými finesami. Osobně jsem zatím spokojen a hodlám si D3 koupit. Betu jsem pravda zatím neměl čas projít, hrál jsem asi jen hodinu. Co mi trochu chybělo je postava Paladina. Mám rád melee + těžkou zbroj, ale to je drobnost ... třeba v datadisku.
      • kidnap
        Taky bych rád hrál za paladina.
    • 12345678900123456789
      jsem hardcore fanousek diabla a za fail to rozhodne nepovazuju
  • fakt super jsem si zahrál *11* *11*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší