Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Do pravého battlefieldu patří jenom conquest. BF série se měla držet svého stylu a nechodit na ruku CoD a CS hráčům. Bohužel prachy jsou prachy a z BF série se stal CoD číslo dva.
    • Radioaktivni_surikata
      Pravej Battlefield, to je jako nějaká spešl edice z Reichu? *1* Si hraj jenom conquest, co ti brání. Pindy pindy pindy *12*
      • Brani mu to, ze kvuli pridavani kravin pro codysty je BF cim dal vetsi srajda. Stejne zdaleka nejlepsi byl mod modern warfare ... i BF2, kterej z jeho uspechu vzesel byl jen slabym odvarem ... a pak uz do jde jen od 10 k 5.
  • Kde jsou ty casy, kdy se vydavaly dalsi mapy a obsah zdarma v patchich... radsi koupit alfa verzi hry a k tomu dokupovat jednotlivy slozky
  • Hanzik815
    Měl jsem možnost Battlefield 4 hrát. Byl jsem předtím značně skeptický, protože z gameplay videí to vypadalo prostě jako trojka. Až poté, co jsem to asi půl hodinu hrál, mohu říct, že si to tu čtyřku za jménem zaslouží.

    Těžko se to vysvětluje, ale ta hra je prostě jiná a zase o kus dál. Asi jako když po Bad Company 2 vyšel BF3. Lepší přirovnání mě nenapadá, byť asi nebude úplně správné. :D

    A jestli si někdo chce hrát na konzoli nebo PC, to ať už se rozhodne sám, co mu vyhovuje.
    • No to si mě moc nepotěšil, protože mě po Bad Company 2 přišla trojka spíš jako krok zpět...
      • to by me zajimalo, co podle tebe slo u BF3 smerem dolu oproti BC2. U BF3 mi chybi uz jen ten comander a byl by to BF2 v peknejsim kabatu. Pokud je ten comander v BF4 udelany dobre a hratelnost zustane na urovni BF3, tak neni co resit.
      • Hanzik815
        Tak asi je to hodně subjektivní, ale mě přijde, že se to stále posouvá směrem kupředu a pokaždé si člověk najde něco nového. Asi by si to měl nejprve každý zkusit, to se pak hodnotí lépe.
        • V BC2 mám nahráno přes 200 hodin, v BF3 něco kolem 150.

          Je to podle tebe dostatečně dlouho na vyzkoušení?
  • Pro ty co tvrdi ze na Konzoli je hrani FPS her na gamepadu strasne a ze na PC by kazdy namlatil konzolistovi p***l nerikam ze to tak neni ale tady je dukaz o tom ze na konzolich hrani FPS bez nakych Auto Aimu :D jde aniz by stim mel jakykoliv problem. http://www.youtube.com/watch?v=tYZHHvWbGWU Hrac se jmenuje IReapZz a zaberi se stridaji s xDarknesss je to hrane na Xboxu ma par videi aji z PS3. Je mi jasne ze nekteri bud napisou ze to je hrane na mysi nebo neco podobneho ale to resit nebudu :D.
    • christianus
      To video je o nicem, podobne jako 90% podobnych videi z hrani i na PC. Je prervany efektama, upravovana rychlost a strihany jak se hodi, takhle jde udelat skillera z kazdyho. Cistej gameplay by byl lepsi. Co se ovladani tyce, jak uz sem nekde jednou psal, ovladani fps na gamepadu bude vzdy pomalejsi. Kdyz mozek sam zamiri reflexem, tak ze "skubne" ruka na mysi, nebo palec na kuliccem trackballu o presnou vzdalenost prakticky okamzite, je jasny, ze to bude presnejsi a rychlejsi nez sebelepsi krouceni analogem. Proto progamerum tolik zalezi na co nejmensi ms odezve mysi, protoze reflexshot je zaklad aimskillu. Analog je zase plynulejsi a neni treba snim porad "mrskat" aby se kamera otacela. Kazdy se hold hodi na neco jinyho.
      • Cisty gameplay mas tady http://www.youtube.com/watch?v=4qrv0y_Okv0 jenom je zrychlene kdyz se nic nedeje a killstreaky jinak killy jsou bez jakykoliv uprav. Sice je to na Xboxu ale podle me neni ani tak poznat rozdil mezi hranim na mysi ale je to takove tuzsi no nez na PC.
  • Radioaktivni_surikata
    Pro většinu lidí asi trochu mimo, ale právě jsem zjistil, že Battlelog už si zase rozumí s Operou. Po snad 3 měsících, konečně! Chce to stáhnout novou verzi 16 a už vše frčí, jak má.
    • Mne battlelog na opere stale nejde :(
      • Radioaktivni_surikata
        Tady stáhni aktuální verzi, akorát stačí kliknout na "Stáhnout".

        http://www.opera.com/cs/

        Na verzi 16 to jde, sám to mám ozkoušený. Ve verzi 12 je to stále nefunkční. Operu nestačí jen aktualizovat, ale je nutný stáhnout a nainstalovat tuhle verzi. Jak tu někdo psal vejš, má engine z Chromu a proto se to tváří jako jinej prohlížeč. Takže můžeš mít nainstalovaný obě verze zároveň, jak 12, tak 16.
    • command42
      ono si niekedy nerozumeli ? :D
      • Radioaktivni_surikata
        No bohužel ne. Poslední 2 nebo 3 měsíce jsem musel používat jinej prohlížeč, protože v Opeře mi nešly zaškrtávat filtry ani se připojovat na servry. Což je u multiplayerový hry docela problém. Nešlo to od posledního updatu Battlelogu, s novou Operou to ale zase funguje.
        • Jakakoli hra, ktera je svymu spusteni a pouzivani vyzaduje podobny zhuverilosti si zaslouzi jediny ... skoncit v propadlisti dejin.
        • command42
          sry ja som sa sekol :D....ja par rokov nepouzivam operu :D...chrome je naj co moze byt z toho co som pouzival
        • Jazz
          S novou Operou, co už není Opera...
          Fuj, zasranej chromoidní engine.

          Kdyby to alespoň mělo stejný funkce, takhle si můžu stáhnout Chrome a nepoznám rozdíl až na jinou ikonku a jméno....
          • Radioaktivni_surikata
            Tak jakej engine to má pod kabátkem běžnej smrtelník nepozná. Rychlý je to pořád jak blesk, pořád je to narozdíl od Firefoxu nebo IE velmi nenáročný na HW, stabilní a věci jako Opera Link fungují. Jestli je stejně bezpečná poznám až s časem, zatím ji mám krátce. Opera:Config je bohužel ještě dost osekanej, ale nový fce maj přibejvat, např. Opera:Flags jsou od verze 15 slušně rozšířený. Mně se zdá bejt tahle verze jako běžnýmu uživateli dobrá.
  • Chlapci, chlapci, a kdo vas ten premium nuti kupovat? nejak to nechapu? EA drzi u hlav pistole a kdo nehraje jejich hry toho popravi nebo co? protoze u me doma z ea nikdo nebyl.. LOL
    • command42
      Zatiaľ...
  • Omlouvam se za trochu mimo tema, ale nehrajete nekdo nekdo Battlefield 3 na podobny sestave (AMD Phenom II X5 720 3.6GHz, ati 5870 512DDR)? Je mi jasny, ze to na ultra detaily nebude. Jen by me zajimalo, jestli s tim jde hrat multiplayer, tak jestli to ma cenu kupovat, nebo radeji nasetrit na novou grafickou kartu.
    • BF 3 můžeš ještě dneska koupit v super balíčku za kilčo :)

      https://www.humblebundle.com/

      Je tam i Dead Space, Mirrors Edge,... samý super gamesky :)
    • Grafika ti nepomuze, mp ti bude brzdit cpu.
      • Procak x3 720 procak a hd4850. MP byl o nicem, v prestrelkach 30-35 fps, to je na pozitek z mp malo. Navic nove mapy jsou podstatne narocnejsi, takze tam by to bylo jeste min. Kup za 3k novou grafiku a budes mit 50+fps
  • Mě nejvíc štvou ty běžecký výkony! Bolt by záviděl , stovka tak za 3s! Ještě to hraju na xboxu, takže trefit někoho pravou páčkou je kumšt!
  • Jack1947
    Tohle bude chtit koupit, teprve az vyjdou vsechny DLC nebo aspon nejake , neco jako premium edici driv asi ne ( teda si myslim.)
  • Mód Defuse bez respawnů vypadá výborně, jsem zvědav jak se hráči vypořádají s tímto CS stylem.
    • pokud to nebude az tak arkada jako ted BF3 (zasobnik na cloveka) tak to ma potencial.
    • *10*
    • Pokud dobře vím, tak v CoD je podobný a patří asi mezi nejoblíbenější. Ale jak se tam jmenuje..uh..Search and destroy, myslím. Řekl bych, že se dobře uchytí i v BF.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit