Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Kdy už vyjde alespoň ta beta. Nemůžu se dočkat! *4*
  • Games BF Fanboy strikes again !
  • Chybí mi přesně 350 Kč , až seženu jde se přeobjednávat. *1*
  • DICE slape rovnaky chodnik ako Activision so svojim COD. Zlepsenie grafiky o 3,5 percenta, rovnaka hratelnost, zbrane, technika, cele ozvucenie je ctrl+c a ctrl+v, cinska frakcia nemeni absolutne nic (len iny homo oblek a kecy ktorym nikto nerozumie), commander mod sa dostane do ruk len par vyvolenym noliferom. O, zabudol som, naskriptovane padanie 1 mrakodrapu v meste kde je tych mrakodrapov kopec (tie su vsak neznicitelne), alebo lod naburajuca do ostrova. To je take coolove, bude to bavit mozno tyzden a potom sa dostavi rovnaka hratelnost na ktoru sme zvyknuty z uz osuchaneho BF3. O netcode nebudem radsej hovorit, to sa necham prekvapit v bete.
    • Radioaktivni_surikata
      BF 3 má na rozdíl od COD výbornej gun play. To, jak má každá zbraň svůj originální feeling díky specifickýmu zpětnýmu rázu, multiplikátoru zpětnýho rázu u první střely, přesnosti první střely, kadenci, úsťový rychlost, a to vše se dá dál ovlivnit pomocí příslušenství jako je foregrip, tlumič nebo těžká hlaveň, o tom si může konkurence nechat zdát. Ano, není to realistický, např. všechny zbraně mají v základu prakticky poloviční úsťovou rychlost, ale o tom BF nikdy nebyl. Je to arkáda s prvky z reality. Grafika není o 3,5 procenta lepší, je to evoluce, ne revoluce. Kdo čekal revoluci, je blázen, vždyť BF3 vypadá i po 2 letech líp než většina konkurence. Vyspělejší je v tomhle směru snad jen Crysis série, ale tak to bylo vždycky a Crytek si na tom zakládá. Destrukce bude nejspíš opět silně skriptovaná, ale lepší než drátem do oka a opět dál, než konkurence. Já tam rozdílů a vylepšení vidím až překvapivě dost, ale to bude tím, že mám trojku prolezlou křížem krážem. Nehledě na to, že malý úpravy dokážou udělat pořádnej rozdíl. Mimochodem zbraně jsou těžce překopaný. Dobrá polovina jich bude novejch, třeba prakticky všichni moji favoriti z BF3 jsou pryč...
      • Téda, u BF se ohánět zrovna gunplayem. Všechny náboje vychází ze středu obrazovky, ne z hlavně zbraní. Zní to jako uplná kokotina, to ale do té doby než se někdo schová za nějakou překážku, nejde vidět, nejde zabít a všechny kolem kropí. Stejně tak odezvy serverů, kdy střílím na někoho, kdo běží a i když zaběhne za rok, zabiju ho. Další úplná zhovadilost je nutnost vysypání půlky zásobníku na zabití člověka, tak kde jsme. Když jsi zmínil COD, neříkám, že to je dobrá hra, recykluje snad nejvíc ze všech. Nicméně jsem si nikdy nevšiml, že by tam kulky lítaly ze středu obrazovky, ale možná jo, co tam ale určitě není jsou špatné odezvy serverů, kdy jsem schopný zabít nepřítele, který před 2s zaletěl za roh.
        • Radioaktivni_surikata
          Tak to mícháš gun play se síťovým kódem, kterej je ve trojce fakt na pytel.
    • Jak si dovoluješ srovnávat cod s bf4. Jdi do postele si ještě opilý! *12*
    • Tak nám řekni co by si tam chtěl přidat řekni nám nějakej nápad ? jenom si stěžujete a žádnej nápad by si sám ani neměl. Jestli sis nevšiml tak zvuky sou vylepšeny ale ani sis asi všimnout nechtěl páč seš jen dalši vocas co tu značku poflusává. A to nejsi sám co furt brble že je to furt stejný nebo že je to samej skript ale lepší než žádnej skript
      • Komu se ma poslat faktura? Takovy napady nejsou prece zadara, ze ...
    • BF3 očesali jak se jen dalo, žádný commander, družstva jsou k ničemu, nikdo tam nic nedělá, jen běhají lidi sem tam, očesali to aby do dalších dílů měli co nového oznamovat, přitom ve starých dílech to už dávno je, jakš takš je hratelný akorát multiplayer.

      Proč to nemůžou udělat víc jako Red orchestru, místo tohoto arkádového paskvilu pro masy?
      • Nahod si staryho bettla a do nej prislusnej mod ... to novy srajdy stojej za kulovy.
  • Miserious: ty jsi tak škaredě zarytý konzolista až to hezké není. Já hrát FPS na gamepadu, tak mlčím a šoupu nohama a ne se tak ještě ozývat. Je to opravdu hodně lame. Kvalita hry se nedá s pc srovnat.

    Teď mě napadá, proč na WiiU tu hovadinu s tím lcd na ovladači není žádná pořádná FPS. Protože samotný pohyb a střílení zabere tolik práce, kdyby hráč měl ještě sledovat ten display, to už by byl ultramasakr pro totální blázny.
    • Redneck
      "Ty máš ale pěknou držku"

      Ne, to se opravdu nedá srovnávat. Jak gamepad, tak klávenice s myší maj k realitě hodně daleko a záleží jen na hráči, jestli si zvolí to anebo to. Každej ví, že kombo klávesnice/myš je rychlejší a přesnější, ale kupodivu jsem si během hraní na PC nikdy jako mariňák ani trochu nepřipadal. A dokonce jsem naopak ani nezdegeneroval při hraní na gamepadu na konzolích, ještě pořád se trafim klíčem do zámku, dokážu jet autem velký dálky bez nehody a občas se mi i podaří napsat tady na GAMES nějakej ten příspěvek.

      Takže ať už jedeš každej match s klávesnicí a myší a replay Tvýho výkonu je jeden dlouhej highlight reel anebo se "trápíš" s gamepadem, tak bych moc nemachroval, co je lepší a co neni. Ono to ve výsledku vyjde na stejno. Miserius i Ty se u těch her bavíte a to je důležitý.
      FPS je obtížný simulovat a nemyslim, že super výkony na myši anebo i gamepadu by se měly nějak vychvalovat. S myší lítáš po monitoru a klikáš a s gamepadem to samý, akorát že pomalejš. To spíš obdivuju borce, který dokážou na volantech jezdit lepší časy než v autě.
    • Achjo dalsi zaryty PC hrac, jak ubohe. Podle me ma jak pc tak konzolva verze maji neco do sebe, napr. musim uznat ze PC ma mhohem hezci grafiku a taky ze ovladani vojaka je taky o neco lepsi ale na druhou stranu grafika neni vsechno a v BF stravite polovinu casu v ruznych vozidlech tak i ve vzdusnych prostredcich a ty se zase ovladaji lepe na gamepadu, dalsi fakt je takovej ze znam nekolik lidi kteri vlastni Bf jak na pc tak i na konzole a ne nahodou maji na konzolich nahrano MNOHEM vice casu. Tim vsak nejak nesnizuju PC verzi jenom poukazuju na to ze pro nejaky lidi je lepsi hrat na pc a pro nejaky lidi zase na konzole tot vse. Takze pane Predatore strc si tyhle kecy do....... Fakt s tebe nemuzu
  • DaddyD
    No tak to doufám, že ty mapy budou postavený univerzálněji než mapy pro Battlefield 3, kde jsou taky všechny mapy možno hrát ve všech módech (aspoň ty původní), ale spousta map byla navržena pro určitý mód a hrát to v jiných módech je utrpení (např. první set mcom stanic na Grand Bazaar, nebo kombinace Metro-Conquest.
    • A to jste tak hloupy, ze si ani 2 roky po vydani hry neumite nastavit vyhledavac serveru podle vlastni chuti? Vzdyt se da nafiltrovat cokoli od poctu hracu, typu hry a konkretni mapou a dalsi blbiny jako HC mapy, jestli chcete premium apod. Nechapu lidi, co breci, ze metro v conquestu v 64 hracich je spatne. vzdyt vas to nikdo nenuti hrat.
    • Miserius
      Myslim si, že nejlepší mapy jsou v dlc End Game... Naprosto suprově navržený pro Conquest ale i pro CTF... Pro mě nejlepší mapky ze všech tam...
      • Ty mapy v End Game jsou slepené z map jiných dlc.EA došli nápady *2*
    • Myslíš Metro Conquest 64 player CLUSTERF*CK ? :D
  • Radioaktivni_surikata
    No, začátkem října má bejt exkluzivní beta pro předobjednatele, nebo vlastníky premium účtu BF3 nebo MoH:WF. Několik dní potom má bejt otevřená beta, takže si každej bude moc hru zkusit. Pokud se mu povede připojit. Ale zatím to vypadá dobře. Netcode má bejt podle jejich slov mnohem lepší, takže uvidíme, uvidíme...
    • Veskoslav
      Všichni, kdo mají Bf3 Premium či MoH: MW, už má v nabídce Bf4 Beta, která se mu odemkne přesně 1. října, jak psal kolega. V knihovně svých her ji sice vidíte, ale instalovat ještě nejde:)
      • Nechápu za co dostal ty mínusy, vždyť je to pravda.
        • Veskoslav
          To neřeš. Tady je nějaký blázen s multinickem, co mě mínuskuje napříč diskuzemi:) Už asi měsíc. Zatím je rekord za Děkuji -24 mínus ani ne za minutu:) Dneska nic moc.
          • Jack1947
            Neni to nahodou ten tvuj "tajemny minus ctitel¸¸ THEGGG... taky se mi zda, ze posledni dobou celkem naklikava. *3*
            • TheGGG
              Škoda že víc než jeden mínus nebo plus k jednomu příspěvku dát nejde. Takže vaše poblouzněné představy o člověku co dokáže naklikat 50 mínusek na jeden koment jsou asi tak pravdivé jako důkazy o existenci slendermana
          • Veskoslave? Znáš to pořekadlo - Kdo seje vítr, sklízí bouři...
            • Falosna pokora, uminuskovat!!! :) Len srandujem, hodnotenia mam na haku.
            • Veskoslav
              Jistě že znám:) A mnohdy si to i zasloužím:) To nepopírám, jen je to legrační, jak někomu dokáže anonymní diskutér ležet v žaludku a ukazujete, že +- jsou tady už fakt jenom na srandu viz zdejší příspěvky od GGG:)
  • Asi už vím, proč to těm hardcore pařanům s páčkovačema zasere obrazovku všemožnýma "hit 100 bonus headshot cool" nápisama. Ono totiž páčkovačem někoho zaměřit a trefit dá práci, takže je to tímto musí povzbudit, je to o psychice všechno. Každý profík ví, že když není hlava v pořádku, je to v háji. Tož tak no.
    • TheGGG
      No, že jsi měl při svém narození kolem krku příliš omotanou pupeční šňůru a následkem toho došlo k poškození mozku a zhoršení jemné motoriky rukou je sice smutné, ale existují také lidé co s gamepadem hrát dokáží. Takže si vyklep drobky z klávesnice, nastav si myš na 50 000 dpi a jdi si hrát na hardcore pařana. Skuteční hráči FPS si ale ponechají gamepad.
      • Veskoslav
        No zareaguji. Moje blbost, stejně můj fanoušek nikdy nespí:) Bez AM a podobných srand by bylo sranda sledovat, jak konzolisti zabijejí. Takže přestaň mlít tyhle sraččky o tom, že skuteční hráči hraji FPS na gamepadu, protože tohle je dost slabé trolování i na Tebe.
        • Jack1947
          Prosimte, THEGGG jen zkousi trollovat a ty mu v tom (nevedome/vedome) pomahas a jeste , omylem podnitis flambovani tak probraneho tema PC hrani vs konzole".
        • A není to jedno že nejlepšího hráče na gamepadu porazí průměrný hráč s myší ? Já si taky myslím že střílečky jsou lepší na PC ale když to někoho baví i na konzoli ,kde mají všichni stejný podmínky je to úplně jedno.
          • Veskoslav
            Je to naprosto jedno. Jen je nesmysl tvrdit, že takto hrají HC hráčí, protože ti by se nedotkli gamepadu v oblasti FPS ani metr dlouhým klackem a není to o předsudcích z jejich strany:)
      • tak hlaska 'Skuteční hráči FPS si ale ponechají gamepad' mne rozesmala *1*
      • Vim ze to jen zkousis ale opravdu ten nejlepsi hrac na gamepadu dostane na zadek od nejlepsiho FPS hrace s mysi, ba dokonce mozna uz i od prumerneho.
        • Miserius
          Nejlepsi gamepad hrac mozna ne, ale prumernej/nadprumernej hrac s gamepadem urcite dostane na zadek od nadprumernyho/prumernyho hrace s mysi... ale co z toho ted jako vyvodit? Kdyz hrajes na koonzolich multiplayer tak mate vsichni gamepad...
          Jak jsem řekl, tohoto přestárlého provokatéra nechat samotného, on vždy vychladne *1*
          • TheGGG
            Alespoň je to reálnější. Né jak trapáci co běhaj po mapě a myslí si že když se za vteřinu třikrát otočí kolem své osy jsou největší real HC hráči. Hraní s gamepadem chce skill, s myší může být profík každá lamka
            • TheGGG
              sem tam na pc hraju *3*
            • Veskoslav
              Vždyť jsi minulý týden tvrdil, že na pc už nehraješ, jenom okrajově, že nové hry už jenom na konzolích. Takže zase lžeš?:)
            • TheGGG
              Nevadí ti jak se pořád pleteš?
              Jistě že je pocit ze střelby s gamepadem reálnější než s myší. Nebo si myslíš že by si se ze skutečnou zbraní mohl otáčet a mířit jak v CS? *1* *1*. gamepad prohlubuje zážitek z akce a já si i při hraní her na PC většinou připojuji ovladač.
            • Veskoslav
              Reálnější? Proboha nehul už to svinstvo;) Smiř se s tím, že všichni, co hrají FPS na poněkud větší úrovni než pro zábavu, tak v životě nesáhnout po gamepadu. A reálnější rozhodně není.
            • Miserius
              Veskoslav si asi nechal zapnutej autoaim *3*
            • TheGGG
              jaké pomocné programy, zase blábolíš z hladu? Gamepad je prostě reálnější než myš
            • Veskoslav
              Jasně. Vypni si všechny pomocné prográmky, co jsou v Bf3 na konzolích aktivní a pak přijď brečet, že nikoho nezabiješ;) A nezapomeň si naklikat:) Lepšíš se v tom:)
          • Že průměrný hráč s myší totálně smete mistra s páčkovačem nemá cenu diskutovat, to je prostě fakt. Jde o to, jak ta hra probíhá s těma páčkovačema, jak zpomalený film, MP na PC je úplně jiné kafe.

            MP na konzoli je taková hodně light verze pro amatéry.
            • kennyB
              Dneska jsi se naučil nová slova??? Páčkovač a páčkomajstr ti jde už dobře, jen tak dál *1*
      • Miserius
        Pozor hlaseni... Opět utekl chovanec Predator, dále nereagovat!
        • Páčkomajstr dorazil.
      • Víš kolik hodin vaši musí být v práci a makat, aby jsi tu mohl blbě kecat?
        To připojení k netu, elektřina a v neposlední řadě ten pc, který ti koupili, žrádlo, které dostáváš, oblečení, nájem aby jsi měl kde být a spousta dalších věcí, to všechno stojí peníze. Není ti to blbé.
        • vlastik.plaminek
          A ty to víš? Já jenom, že se vyjadřuješ jak butthurtlé děcko, co mu maminka nechtěla koupit plejstejšna, tak si teď vylívá srdíčko. Dám ti dobrou radu. Založ si blogísek, na který budeš psát, jak jsou ty páčkovače hrozné. Ten budou číst jenom tví skalní levorucí přívrženci a nebudeš se muset s nikým hádat.
  • Už aby to vyšlo sakra :)
    • Vostoq
      taky se na to těšim a nestydim se za to :-)
    • mam úplně opačné pocity
      • Stačí si to nekoupit :)
        • Si pis ze si to nekoupim. *15*
          • Jsme moc rádi a pro každého tahle informace byla jistě přínos

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit