Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • zavidim majitelum PC mam xbox a po hruze s Dragon Age 2 bych tohle bral vsema 10
    • fallout
      A já zase závidím tobě... můžeš si zahrát L.A. Noire a až se ti zahřeje Xbox tak, že to zamrzne, tak si na něm můžeš uvařit kafe... *1* *3*
      • Notak, nebuď na Shepparda ošklivý, on sem nepřišel prudit. S troškou štěstí se za čas dočkáme LA a sheppard dostane Zaklínače2.
        • fallout
          však já sem to nemyslel zle... dělal sem si srandu... *3*
  • Škoda že to má jen cca 30 hodin :( Prolog, dvě objemné kapitoly a pak Epilog?! Tedy po 50+ hodinové jedničce jsem čekal víc. Být to dvakrát tak delší, tak CD Projektu líbám nohy. Takhle jenom tleskám ve stoje.
    • Mahcake
      30 hodin? Ani to ne, dohrál jsem to za dva dny a to ani ne hrubýho. 10+/- hodin.
      • Whisp
        No a ja som to hral 5 dní v kuse, 40+ hodín čistého herného času *2* Ale zas som sa celkom piplal s výstrojom, vyrábal som si rôzne časti brnenia a zbrane na ktoré som musel zháňať suroviny.
      • ale jenom hlavni dejovou linku a odklikal vsechny texty
        • Mahcake
          Mám hotový všechny kontrakty, neodklikal jsem ani jedinej text, craftoval jsem co jsem mohl, Kayranovu "čepičku", Draugovu výzbroj, skoro všechny meče, bomby,elixíry atd. Chceš snad důkaz? *3* Jak jsem řekl 10+- hodin.
    • miker17
      6 novích dlc přidávají 2 subquesty dohromady asi 6h navíc + hromadu věcí ... boužel druhý q.pack vyšel jen v prém. edici které se u nás neprodávala .....ja sem si to dlc proto stahl od skidrowa
  • Ano ano přiznávám se jedničku ani nevím proč ale nedohrál jsem... ??? .... přitom tohle sem hrál u kamoša a přemýšlím o koupi tak dlouho sem se uněho natom sekl jak mě to bavilo npc/ai reagující na vše prostě paráda ( vím že vám to připadá jako kdybych hrál první rpg ale není to tak ) prostě super hra povedlo se jim to *4* *4*
  • Jediný co je fakt že je tam na nic jsou ty animace průhodu dveřma jiank to je hra udělaná na jedničku
  • Hanzales
    Co se mne tyce, jsem nadsen. Za standartni cenu tri dvd, mapa, mince, papirovi pajdulaci majici smrnc, krasna krabicka, manual, pruvodce, komix (doted tretky), ale hlavne volitelna audio stopa + volitelne titulky a skrz naskrz namakana hra sama o sobe. Jednoduse nadhera a ukazkova zalezitost, ze ktere by si mely vzit priklad nejedny vzdavatelske spolecnosti. Recenzi poctu zitra neb padam unavou (skoro treti probdela noc) ale to nadseni muselo ven :)
    EDIT: ja hravam na numpadu a invert mouse. Jinou hru bych za to ukamenoval, ale tady jsem to prekousl ani jsem si toho nevsiml. Navic jeste prijde patchu, ktere vse dopiluji do tech 10/10 tak jako tak. Minimalne je to masterpiece, ktery se dnes nevida casto.
  • Já bych zatím vytknul 3 věci- směšná náročnost UBER detailů, asi to opravdu celou scénu renderuje 2x... ale ok, i tak vypadá hra skvěle.
    Druhou věcí je ovládání, naštěstí jen to mimosoubojové, kdy se na něco trefit je bez kurzoru občas k vzteku.
    Třetí chybu mám osobně v tom, že mi nefunguje žádný bonusový obsah...ani předobjednávkový DLC, ani Troll (ten už se jednou začal stahovat, jinak ale ani ťuk) ani ten *SPOILER* bonus, který si vyhrajete od mnicha v hospodě při pokeru, který by se měl objevit v hlavní nabídce v bonusu.
    Štve mě hlavně ta poslední věc, ale nemám sílu se o to starat. Proč? Protože i tak je ta hra tak moc úžasná, že to snad ani není možné. :-) Souboje jsou super, lepší než v prvním díle, kdy byl skupinový soubojový systém směšně mocný. Nejsou moc těžké (Vysoká obtížnost), když využíváte Znamení, ale jsem zatím na začátku... ale tahle hra se nemůže pokazit. :-)
  • Mahcake
    Jediný co tomu můžu vytknout je délka. Jinak dávám 10/10. *1*
  • dnesnym dnom sa zberatelska edicia nachadza u mna v sufliku , zamknuta na 3 zamky, cakajuca na obdobie po skuskovom *3* , z recenzi vyplyva , ze autori opat nesklamali a mozme sa tesit na naozaj fantasticky zazitok ako v 1 *4* *3* , takze prajem hracom vela prijemnych zazitkov *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit