Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Pro ty co mají problémy s FPS a mají NVIDII.

    1. Nainstalujte si poslední beta ovladače grafické karty. 275.27
    2. Odinstalujte si (třeba přes ovladací panely) "3D vision" součást těchto ovladačů.

    Už to sice hodně lidí psalo, ale třeba to tu ještě někdo neví. Hodně to pomáhá.
  • Nevidim rozdil mezi High/Ultra to je kapku nedomakany... jinak cert vem grafiku hra jako takova pecka :P
  • kotty
    Hra vypada suprove, uz ted me mrzi, ze me tenhle mesic na nej nezbyly penize :( Holt, kdo si pocka, ten se docka...

    Mel bych dotaz, ktery nepřímo souvisy s touto hrou: kdy bude vyhlaseni te souteze o 3 originalky Zaklinace, mys a GK?
    • psali to v bleskovce, někdy zítra :-)
      • Může to být i dnes, pokud vím psali, že do neděle večer, což obvykle znamená v neděli večer, ale třeba to bude dřív :)
      • kotty
        Diky, to me uniklo :)
  • Ti šetrnější čekají, jak dopadne soutěž.
  • Zaklínač 2 je to nejkrásnější, co můj počítač na minimální detajly kdy vyrenderoval :D
    Sere mě tam jen pár věcí: Jak od jedničky změnili kostkový poker, změna systému inventáře, který je teď neuvěřitelně nepřehledný a absence jídla/vody/alkoholu.

    Kromě toho je Zaklínač 2 neuvěřitelně dobré RPG. Není to to nejlepší, co jsem kdy hrál, ale nové RPGčka drtí jako nic - designéři si se světem děsně vyhráli, psaní je o úroveň výš jak v jedničce, soubojový systém je jak zábavný, tak výzvou (já vím, že na něj lidi nadávají, ale mě fakt pekelně baví).

    Co se mě týče, drtí Dragon Age, drtí Mass Effect, drtí .... No drtí toho fakt hodně :D Jen by konečně mohlo přijít příběhové RPG, co překoná Planescape: Torment :D
    • Hrál jsi Albion? Planescape/Albion/Fallout 1+2 jsou dle mého špička původních PCRPG, dokonce lepší než baldury.
      • z alibonem sem se nesetkal ale souhlasim s tim ze F a F2 patri k topce. Osobne radsi preferuji i styl BG nez planescape tohle uz bylo na me moc ukecane a hlavne sem tam nemohl hrat za sveho paladina:P i ve falloutu sem mohl jako soucast bratrstva kazdopadne je smutne kde drivejsi velke firmy typy black isle, bioware aspol tedka prodoukuji ve sve podstate orpoti dobe minule beckove tituly black isel uz teda neprodukuje nic :}. Jeste ze porad existuji vyvojari kteri si dovoli to co autori zaklinace. ja jim moc dekuju a poslal sem jim pres 2k za sberatelskou. A pkud vydaji v podobnem duchu trojku muzou se opet na me penizky spolehnout. Navic si jich vazim za exkluzivitu na PC + ze konecne je to hra ktera je i narocna na HW a neni tolik ovlivnena dnes jiz slabsim konzolovym HW
        • Já bych neřekl, že Bioware produkují béčkové tituly. Dokonce bych řekl, že produkují hodně dobré hry, jen už to není ten původní žánr, který jsme tak milovali. Ale třeba Mass Effect 1+2 jsou excelentní hry.
      • Albion je parádní, ale nehrál jsem ho moc - tak nějak jsem se do té hry nebyl schopný dostat ať už to bylo z jakéhokoli důvodu. Spíš u mě do té trojice patří Betrayal at Krondor :D
    • kostejnesmrtelny
      K tomu inventáři jenom doporučim používat ty filtry, jsou poměrně logický a dost to pomáhá.
      Jinak souhlas *4*
      • No jo, filtry jsou paráda, ale to není vše, co mi leze na nervy: Štve mě i třeba to, jak v jedničce moc pěkně ošetřili, žes nemohl po kapsách tahat 10 mečů. Proč se ve dvojce rozhodli pro typicky konzoloidní inventář, tuplem když to je IMO jedna z těch věcí, která by pro konzoli a pro PC šla udělat odlišně pokud s tou konzolovou verzí do budoucna tak počítají, tak to klidně mohli nechat jak to bylo v jedničce, možná s přidáním váhových omezení a více kategorií.
      • On má v lecčems pravdu. Třeba na "junk" filter není a prodávat ho musíte ze záložky "all" Dál třeba nechápu proč sou recepty a craft vůbec v inventáři. Jednodušší by bylo aby tam byly jen ty coi máte vácekrát a aby obchodníci prodávali jen ty co nemáte. Je v tom zbytečně zmatek.
        • kostejnesmrtelny
          Jo, to s těma receptama je pravda. Já je prodal, abych si vyčistil inventář a pak čuměl, proč nic neumím. Tohle je hloupý. *7*
  • hra je dobra (po odohrani celeho piatku :), som internatista :D ), graficky je to parada, ale najviac ma NASRALA "misia" hned na zaciatku co utoci ten drak na hrad, ktorej zaciatok som musel ist asi 20x, pretoze prebehnut z tej prvej drevenej budky v ktorej sme sa vseci schovavali pred drakom bolo skoro nemozne, vyckal som si na moment ked odlietavat chrbtom ku mne, vybehnem a zrazu pomne chrli ohen, bud som rovno zomrel alebo mi ostalo 0,5 cm zdravia, som m yslel ze rozbijem klavesnicu *10* *10* *10*
    • Jo tento moment jsem hrál taky asi tak 15x. Quen jsem používal, ale zas tak moc nepomohlo. Hraju na vysokou obtížnost a souboje se dají zvládat i ze začátku hry. Ale spíš to je taktika sekni/dej kouzlo a uteč. Horší už to bude s bossy.
    • Quen?
      • to ma nenapadlo *7* ale ide aj o to ako to je debilne naskriptovane, ze sa neda prebehnut bez toho aby si nehorel, ten drak keby odletel aj na Mesiac a ty vyjdes s tej budky tak bude v milisekunde pri tebe a ty budes horiet, takato pi...... ma vie pekne nasrdit
  • kostejnesmrtelny
    Ad Hráč (omezenej počet reakcí je na vztek):

    Mám C2D 3GHz, ATI HD 4870, 4GB RAM a jedu na High s vypnutým AA, framerate nespadl pod 30 FPS, a vypadá to naprosto božsky.
    Problém bude někde jinde, hošíku...
    • Fakt? wow, tak to nevim kde je chyba u me... mam to same, akorat 8800GT, ale grafikou to neni, protoze jsem si od kamarada pujcil 560Ti a nejelo to o nic rychleji... procesor? Mam C2D 2,13Ghz pretaktle na 3,0Ghz a jede mi to na nejnizsi detaily a jsem rad, ze jsem rad... je to hratelne, ale obcas uz je to pekna slideshow, kde je chyba?
      • kostejnesmrtelny
        Taky jsem kdesi na fóru četl, že ovladače GK se rády třískaj s nastavením hry samotný. Tudíž, jestli ho máš zapnutý, tak nech v Catalystech / tom-co-má-nVidia-místo-Catalystů všechno na aplikaci.
      • jestlize mas cca 19-22fps musis odinstalovat 3d vision ke geforce. mel sem ten samej problem. pac sem mel starsi verzi. Dalsi vec ktera ti muze drzet framerate na stejnem je UBERSAMPLIN(po cesky nejlepsi) to je treba dat na OFF pac ani na core i5 @3.6ghz 8gb ram ssd disk a gtx580 to neni plynule.
  • No, špatný to není, ale ty QTE si teda mohli odpustit. Nevím, jsem teprv na začátku, ale trochu mě mrzí, že hra -co se prostředí týče - ztratila takovou tu slovanskou atmosféru.
    • Je pravda, že vesnická pole z jedničky tam už nejsou, ale třeba act 2 je takový travnatý skalnatý. Prostě je hned poznat, že to není americké RPG ač už si českou vesnici nepředstavíš.
    • Paul_cz
      QTE se dají vypnout v menu, až na fist fights.
    • kostejnesmrtelny
      Není to tak. Počkej až dorazíš do Flotsamu. Prolog je jen takovej...no, prolog *3* , jak po stránce prostředí, tak hratelnostní.
    • Nemyslim. Nesud podle prologu.
  • Amylee.Anderson
    To byl... světelný meč?
  • Tushan
    je ten combat system tak blbej jak to vypadá ve videích nebo je to jen můj pocit ?
    • Bojování s mečem je nic moc. Ale combat systém jako celek s pastmi/bombami/znameními mi přišel dobrej. Obecně mínus za boj s mečem a velké plus za obtížnost.
    • 1.-je blby
      2.-zvyknes si a neprijde tak hrozny
      3.-ta hra te tak vtahne,ze i pokud si nezvyknes, budes se bavit jako uz dlouho ne *1*
      • Tushan
        aha
        no takže to není hra pro mě

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit