Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Může mi někdo poradit jak použít ty mutageny? Nějak nevím co s nima mám dělat?
    • janchor
      Otevřít manuál a nalistovat stranu 23.
      • smejki
        pirates dont approve *1*
    • Mutageny pouzivas u skillu, kdyz ma skill takovou prazdnou tecku, tak lze vylepsit mutagenem, staci na nej kliknout a pak si vybrat prislusny mutagen. ;-)
      • aha díky tečky jsem si nevšim *4*
  • No nevim, ja se na hru opravdu tesil, hned jak byla k predobjednani na gog.com jsem ji predobjednal, ale ted po trech dnech hrani zacinam objevovat spoustu nedostatku. Uz jen to, ze sami autori priznali, ze opravili 10000 chyb o necem svedci.
    Nejvice mne asi stve podpora jen 16:10. Cerne pruhy nahore a dole na jinych rozlisenich? Kde to jsme?? Optimalizace? Nenechte se vysmat. No a pak takove veci, jako ze minimapa nema sever, takze je slusne receno k prdu a spousta dalsich veci, jako totalne neprehledny inventar. A nebo proc se nauceny recept nezapise do knihy, ale musim je VSECHNY tahat s sebou? Hral to vubec nekdo pred vydanim? U mne zatim 8/10, uvidime po patchi.
    • mám 16:9 bez pruhů na své ATI
  • Příznám se že jsem zaklínače házel do jednoho pytle s titulama jako Gothic, pro mě měly tyhle hry vždy docela dobrý námět ale zpracování mě prostě odrazovalo... po tomhle si ale musím pořádně naliskat a konstatovat že Zaklínač 2 je spolu s DA2 (i když jsou odlišné) to nejlepší co může současná RPG scéna nabídnout, souboje v obou hrách jsou výzvou a celkem zábavné, atmosféra skvělá, víc takových prosím! *4*
    • DA2 a Witchera 2 nemozes hadzat do jedneho pytla, v DA2 nebolo ziadne taktizovanie (naco ti je tank ked nepriatelia skacu z neba zo vsetkych stran, ze?), nulova obtiaznost (fakt, kto tvrdi opak nech ide hrat tetris) a vsetky skilly sa odlisovali jeden od druheho max tak v animaciach (aj ked pravda, pekne boli *1* )...
      DA2 som si nekupil, hra si to nezasluzi, jednotku si mohol hrat stale dookola (morigan ako shapeshifter&arcane warrior tank ma v prvych piatich playthroughtoch ani nenapadlo, natoz aby som to skusal) a v DA2 si si to vyskusal max dva krat, lebo si bol zvedavy co sa stane ak vymenis strany (nic). Witcher 2 nema ziadny z nedostatkov DA2 a pritom ponuka ovela viac
      • Navíc házi do pytle gothic a witcher ne DA a witcher *6*
      • A proč by se to nedalo srovnavat?

        Jako já hral DA2 na nejtěžší obtížnost a taktizovat jsem musel (pokud teda neutíkaš z boje a nevracíš se pak ano pak je to lehké že?) a DA mně připadala v obtížnosti mnohem lehčí než DA2, právěže když vylejzaj odevšak tak prot je ta taktizace nutná a nemůžeš jen klikat jako debo, v mém případě navíc nějak blbla nastavená taktika spolubojovníků takže jsem musel ovládat v podstatě všechny...

        ještě mi řekni že jsi chodil jen s jedním (hlavním hrdinou) a budu ti tak věřit *1*
  • Rozhodne bych hre vytknul mizernou optimalizaci, nemoznost zmenit si ovladani (po sipkach tu brecet nebudu to je zalezitost z dob prehistorika) coz doufam spravi co nevidet patch a problemy s FPS ktery proste nekdy litaj dost dolu (vetsinou mi pomuze restart hry coz neni nijak pohodlny) a to ani nemluvim o tom ze porad porad a porad nejde spustit v rozliseni 2580*1440 ve full screen coz me teda roztaci absolutne nejvic. Taky bych byl pro nejakou ingame napovedu nebo tutorial (ne kazdej zna geraltovi znameni nazpamet). Ja ani netusil jak se poklada past a tim ze si nenastavite klavesy tak jsem si to ani nemohl precist ani tam.

    I tak me ale proste zaklinac neuveritelne vtahnul do deje nechal s otevrenou hubou zirat na nahou Triss (sakra ta textura, ten model, to nasviceni a to vsechno pri full frontal nudity az jsem si musel dat nohu pres nohu) a ano grafikou prekonava Crysis s prstem v nose at si rika kdo chce co chce protoze je delana s laskou coz je videt na kazdem kameni, strome, prkne v plote, obleceni, vegetace, animacich vseho (stanu, stromu, lidi, zvirat, potvor).
    Soubojovej system je konecne natolik zabavnej a akcni ze pri nem narozdil od jednicky neusinam ale zaroven je i o dost tezsi se s nim naucit pracovat coz ale neni neco co je na skodu... do souboju bych jeste pridal vic nasili a odseknutejch udu :o)

    Zaklinac 2 je pro me zatim hrou roku
    • Chtel jsem pockat s dohranim na patch ale nemuzu se udrzet to nepustit!
  • ma prekvapuje ako vedia tvorcovia hry DOKURVIT hru subojmi s bossmi, prvy boss Karjan a mna ide trafit slak, hodi po mne kamen a kym geralt spravi animaciu spadnutia a zodvihnutia tak on pomne hodi dalsi kamen ktory ma zabije bez toho aby som sa mu mohol uhnut a ktomu PRIJEBANY KONZOLOIDNY checkpointovaci system ma nuti si pozriet tu istu animaciu stokrat - da sa zrusit ale naco ju tam trepu ked to clovek ide odznova *9* , dal som si normal obtiaznost, predchadzajuceho Zaklinaca som presiel tak som si povedal tak v poho, mala by to byt obtiaznost tak akurat, ale prd, ten kto to prejde na Hardcore ci ako sa to vola tak je to macher najvacsieho kalibru *12*
    • hmm ta svinka na konci neviem co tam robi *1*
  • fallout
    Nedávno jsem si stěžoval, že už nejsou hry to co bývali. Jiný uživatel mi na to odpověděl, že hry jsou pořád stejné a lepší, že ta moje nespokojenost je důsledkem vyššího věku a já sem ani neprotestoval. V podstatě sem si říkal, že má asi pravdu. Jenomže teď vyšel Zaklínač 2 a já sem k mému potěšení zjistil, že věkem to není. Zaklínač 2 je pro mě po dlouhých letech jasně nejlepší RPG, které mi svou nenapodobitelnou atmosférou, smyslem pro každý detail, nádhernou grafikou a skvělým příběhem, připomněl staré dobré časy.
    • Hlavne gramotnost a zakladni uvladnuti gramatiky uz neni co byvala .D
    • A Zaklinac 2 je moderni nova hra, ktera je lepsi nez kdejake stare hry. Takze mel jiny uzivatel pravdu ne? ;)
      • smejki
        mezi hrou a hrami je rozdíl asi jako mezi jednotným a množným číslem nebo jako mezi trendem a pověstnou jarní vlaštovkou. vlastně ne asi, ale přesně takový je to rozdíl.
        • No dřív taky nevycházely jen samé pecky, ale tuna balastu a jen občas se vyskytl klenot, na který vzpomínáme dodnes.
          • smejki
            nezpochybňuji
    • Pekne, ale kratke *9* ... tech cca 50 questu zadna slava.
    • Taky souhlasim,i kdyz vek tam taky hraje svou roli...
    • Svatá pravda
      • fallout@tiscali.cz: To jsem byl já a doteď si myslím, že věk a s tím spojená jistá konzervativnost má hodně velký vliv na prožitek... Ale zřejmě jsem se mýlil ve velikosti vlivu :-)
  • Skvostné to dílko hodné mistrů oboru svého. Oko hráče potěší a ducha občerstvuje. Mistři z Polska podpořit si zaslouží. Ten kdo zlotřile dílo ukrást se pokouší, nechť prašivým Nirgharďanem nazývati po všechny dny života svého bude.
  • Určitě se shodneme na tom, že Zaklínač 2 není špatná hra, ale podle mě si zaslouží menší hodnocení...určitě nemůžu upřít nějaký ten dobrý příběh a rozhovory, ale soubojový systém, který byl opravdu v jedničce originální a na jedničku provedený tu není, místo toho je to jak už někdo psal, jakási zhovadilost.

    Pak tu někdo píše něco o grafice, můžu řícit, že mám high-end počítač, ale nepřijde mi to moc awesome....určitě se autoři snažili, na obrázkách hra vypadá fakt excelentně, ale když se to hýbe? vše je taková rozmáznuté a divné, natožpak když si zapnete bloom efekt, to je hra pak totáln ě nehratelná a i pomalé pohyby myší vám z toho udělaí kolotoč barev a nesmyslů...takže to raději nezkoušejte zapínat, nebo zemřete na epileptický záchvat.

    Další fakt je, že mě hra bavila asi pět minut (obrazně), zkusil jsem si i boj a tak :) takových 7 max. 8/10 s odřenýma ušima, a to pořádně ošoupanýma
    • Graficky je to nejkrasnejsi RPG. Jmenuj nejake jine povedenejsi? Pokud jde o to rozmazani-jde to vypnout v nastaveni.
      Dohral jsi prolog a pustil jsi se do prvni kapitoly? Pokud ne,tak to vubec nema cenu hodnotit.
      Ja jsem v prologu na normalni obtiznost umrel tolikrat. co v celem DA2. Pak uz na to clovek ale prijde.
      • To jo souboje jsou o dost drsnější. Jsem si říkal 3 vojáci to bude pohoda a ono hovňous.I když máte jen silný a slabý útok tak musíš soupeře pořád sledovat. Souboje jsou úžasný a pokaždé je to výzva.
        • přesně. takhle "těžké" souboje sem si naposled užil u Gothic 1 a 2 od té doby to bylo jen klikání a to strasně jednoduché. nechápal sem kritiku na ovládání gothiců, bylo to nezvyklé, ale fungovalo to dobře a hráč měl pocit ze souboje
  • Fakt myslite, ze graficky trumfuje Crysis? Teda ne ze by grafika trhala zily, ale ta manie okolo mi prijde dost podivna.
    Urcite je to grafika naprosto prvotridni, ale ze by to bylo neco vylozene nevidanyho? To bych nerekl. Nenechavate se spis opit tema (podle me) kycovite prestrelenejma svetelnejma efektama?
    I kdyz ale treba co do vzhledu obleceni ma Zaklinac opravdu oproti vetsine her naskok, porad je to za cenu neustalejch zaskubu, nacitani, a vsudypritomny, vsechno jen trosicku vzdalenejsi zahalujici mlhy.
    Hra je to krasna, ale ze by se konala nejaka technologicka revoluce?

    9/10 urcite zaslouzeny - pro me krasny prekvapeni - kamos mi to musel pomalu vnucovat, at to zaparim nez se vrati ze sluzebky : D
    V podstate jediny, co me na ty hre stvalo byly ty zaskuby, dvere, apod., ovladani, a s nim spojenej pohyb po scene. To me tocilo asi nejvic. Je to teda problem ovladani na klavesnici vseobecne, ale tady to je extrem (myslim to, jak se Geralt pohybuje priserne prudce, trhane). O nejaky plynulosti nemuze byt vubec rec - musel jsem se naucit na postavicku vubec necumet, a delat, ze je to FPpohled : D
    Jo a lootovaci system - tenhle zpusob me fakt mrzi (podobne to maj Bioware hry). Po nedavnym dohrani FNV me to mrzelo o to vic. Sebrat se da jen pramalo veci, a lootu je celkove dost malo. Kdyz nad tim ted premejslim, tak jsem si mec a brneni vymenil tak 3x za hru.
    Nastesti je to tak skvela hra, ze clovek i na podobny chybky rad zapomene ; )
    • Vlatne takhle nejak asi melo vypadat Dragon Age 2 : )
      Po nem jsem si konecne spravil chut.
      • Dragon Age 2 a the Witcher 2 to se nedá srovnávat. Obě hry mě skvěle bavili, ale dragon age2 je spíše takové for fun, zatímco v zaklíači je to takové realistické. Jediné realistické fantasy.
        • "Fun" mi prave DAII nabidlo asi dve hodiny. Zbytek spis umorny cekani na neco...cokoli... ..lepsiho?
          Teda nepatrim k tem, co kricej jak je to nejvetsi shit, ale zklamani to pro me bylo ohromny. A i kdyby to vazne bylo "for fun", tak to jako nastupce jednicky stejne fungovat nebude. Ta byla celkem temna a jakztakz dospela.
          Ale nebudem sklouzavat do dalsich flameu, ze ne? : )
          Kdyz si odmyslim soubojovej system a trochu jiny levelovani, tak je Zaklinac a DA prakticky to samy, ne??
          • A co je ta posledni veta kdyz ne flame? Kdyz si odmyslis soubojovy system,jine dialogy a jine levelovani,tak je kazde RPG to same *1*
            • Jo?
              Tak minimalne Oblivion/Gothic styl vs. Dragon Age/Neverwinter by se odlisovat dalo, ne?
              Otevrenej, obsahem natriskanej svet, versus filmovejsi, pribehovejsi pojeti na uzavrenejch mapach.
              Spocitej si stycny body mezi DA a Zaklinacem, a Zaklinacem a treba tim Oblivionem.
              Nehlede na samotnej svet, kterej je (ma byt?) temnej a netradicni jak v pripade DA, tak Zaklinace.
              A proc by mela byt flame zrovna posledni veta fakt nechapu - leda proto, ze TY si myslis, ze jedna z tech her hodna nenavisti, a poctivyho flameu : P
          • Jen si ještě odmysli propracovaný svět, hrdinu sympatického až to nepřátele bolí, volby které nejsou jen aby měl člověk lepší pocit...
  • Chce to pořádný HW jinak si nezaboxujete. Pokud bude hra lagovat, tak nestihnete mačkat klávesy jak hra chce.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit