Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Jak vyděláváš?

    Ve hře je dost složitý (co se týká četnosti surovin) crafting. A Já často řešil zda věc prodat, rozbít a nechat si to na později. Rozbít a prodat kusy nebylo moc vhodné. V první mapě jsem prodejem vidělal dost a matroše také dost našel.

    Tedy další dotaz je, zda dále je potřeba toho matroše hodně a je nutné ho kupovat / vyrábět (jestliže jsi to nedělal předem). Ve 2 jsem časem nahromadil hodně matroše a pouze jsem ho poté zkombinoval na lepší matroš. Zde ale díky možnosti demontáže všeho, jakoby CD Projekt napádal hráče aby to dělali....Zase poté nevyděláš tolik.
  • Podobné pocity. Zřejmě nejlepší RPG jaké jsem kdy hrál (těžko porovnávat s prvním Falloutem), asi nejlepší áčková hra jakou jsem kdy hrál a jediná áčková hra za hodně dlouhou dobu, která si desítku jednoznačně zaslouží. (Imo první od první Mafie.) První hra, která mne opravdu chytla po třicítce. A po pětadvacítce. A po dvacítce...

    Bravo, CDP. Zejména pro Bioware velká škola herní scénáristiky. "Dospělá hra" se udělat dá.
  • Jako ve W1 a W2. Tedy nic nového.

    Oproti tomu to je více jednoduhé (o tom se bavíme - tedy snad) a hlavně to nedává smysl. Doplňovat věci alkoholem. Šlo by to řešit jinak ale udělali to takto. Více jednoduše a to je celé.
    Mohl bych namítnou mimo téma, že hledat jednu kytku 25 hodin je extrém a je tahle mechanika je podle mě špatná, ale o tom nebyla řeč a stejně by to byl můj pocit.

    Ale shoda, jak tak koukám není ani na tom.
  • Tak tomu bylo a bylo to skvělé, jestliže jsi nehrál jako hlupák a popisy dovednosti odpovídali.

    Ale opět jsi překroutil můj argument.... (nečekaně *15* )

    Já psal, že kdyby to bylo bez nulování, tak to dává jiný styl hraní které není často ideální. A musíš se více přizpůsobit a tak dále.... Prostě máš něco blbě? Smůla musíš to řešit jinak. Tohle Wasteland 2 a je to super....Není to špatná věc.
    Je to jiný styl a neměl by se rušit protože jak jsi napsal "Ano lepší je strávit na postavou 20-30 hodin a zjistit, že dané schopnosti jsou naprosto k ničemu a začít znov"

    To opravdu ne.
  • Veskoslav
    No tak když nechceš zabít přítele a špatně uděláš nějakou věc, co ho zabije, tak se prostě vrátíš nebo necháš být a jedeš dál. Já jsem načetl zatím 5 krát. Ale většinou načítám z toho důvodu, že jsem prostě mrtvý. A spoléhat se na automatické savy je docela ošimetná věc.
  • Veskoslav
    No teď se to táhne. Dělal jsem hodně Zakázky kvůli penězům, takže to šlo nahoru rychle, ale teď za poslední 4 hodiny 1 level a rychleji to nepoleze. Teď už dělám skoro 2 hodiny quest a víc jak 400 XP za něj nedostanu na 13 level je hodnota XP 1500 například.
  • Tak to je opravdu chytlavé a zábavné, vracet se zpět k uloženým pozicím. Jinak já mám zatím odehráno 50 minut a jsem level 1.
  • Veskoslav
    Ano udělat na každý lektvar miliardu kytek. Jenom než jsem našel suroviny na ÚL petardu na výrobu jedné sady, tak mi to trvalo skoro 25 hodin. A to bych vyrobil jenom 2. Vlaštovečník je vzácná květina ve světě Zaklínače, ale při tom, kolik a v jaké míře jsou dané lektvrary zastoupeny, tak by musely růst celé pole.
  • Ano, receze se hodnotí podlé délky *15*

    Jak práví moudro: Když mám řici proslov na 30 minut tak se připravím rychle, jestliže mám říci proslov na 5 minut, tak mi dejte hodně času (parafráze)

    Tím nehodnotím tuhle recenzi ale jak by jsi napsal "Proč lžeš?"
  • Hmm..ja mam 23 hodin a level 4..jedes jak fretka vesko..zpomal:)
  • Ve knize ale tuším co ho čeká.

    Zde jsem to netušil :( Krom tedy těch velkých monster a někdy mi to přerušili cutscnény atd. Prostě myšlenka dobrá ale provedení ve hře bylo nejasné. Podruhé jsem si to logicky více užil
  • Hloupost to není, v knížkách to bylo stejně. Zaklínači pijí elixíry před soubojem, ne během něho.
  • Veskoslav
    Ano lepší je strávit na postavou 20-30 hodin a zjistit, že dané schopnosti jsou naprosto k ničemu a začít znova.
  • Proč lžeš? (Paroubek promluvil)

    Bavím se snad o Počátečním lektvaru? Bavím se o většině lektvarů které vyrobíš jednou a poté je doplní při meditaci automaticky 1 flaška alkoholu a to včetně petard. To je zjednodušené a hloupé.

    Btw, ten agresivně poučovací styl, tě koukám jen tak neopustí. *11*
    Hlavně, že balamutíš dál.
  • Veskoslav
    Takže mám odehrané cca 25 hodin, level 12. A řeknu Vám, že takto mě ještě nikdy žádné RPG nechytlo. Ani 1. Zaklínač, ani BG atd. A ten systém questů a rozhodnutí. Člověk nikdy neví, co má dát a jak se to vyvine. Pak musí dávat zpětně uloženou pozici, protože dosáhl něčeho, co nechtěl. Už teď mám minimálně 3 rozhodnutí, u kterých netuším, co z toho vznikne. Nejhorší je, že jsem udělal další tři, která už teď ovlivnila svět okolo mě. A ze začátku se to zdálo jako prkotiny, které nemají vliv na děj. Nejvíce mě dostávají ty drobnosti. I ta blbost, že Geraltovi rostou fousy. Mě osobně potěšil soubojový systém, protože ten si prostě každý udělá podle sebe. A souboje na koních či pronásledování monstra na koni, to je také lahůdka. O grafickém zpracování nebudu dlouze psát, dole přidávám pár screenů a jediné slovo. Nádherné. A samozřejmostí je pochválit skvělý překlad a pro mě osobně polský dabing, který podtrhuje atmosféru hry.
    A pár rad:
    1. Bez alchymie se neobejdete. Ať už oleje, lektvary tak nakonec petardy. Každý lektvar by měl mít vyšší verzi. Ale musíte najít recept. Ty najdete v pokladech, v zapadlých pevnostech, za plnění úkolů atd. Největší výhodou je to, že jakmile jednou vyrobíte, už nemusíte hledat znova suroviny. Lektvary se doplňují pomocí meditace (tím doplňujete i oleje, petardy) a spotřeby alkoholu, proto sebou mějte aspoň 10 flašek nejlépe trpasličí slivovice. Je totiž rozdíl mezi alkoholem/pitím, které není alchymistické a které je. Alchymistické doplňuje právě lektvary, zbylý alkohol životy. Proto svírejte všechno, co spadne a má u sebe napsané alchymistická přísada. Nevíte, kdy a na co se bude hodit.
    2. Vyberte si styl. Nedoporučuji rvát zkušenostní body do všech skupin najednou, budete to mít maglajz. Já se třeba soustředím na rychlý souboj s mečem + červený mutagen (vylepšuje mi 2. fáze mutagenu o 20% útočnou sílu) a IGNI znamení+modrý mutagen (2. fáze mutagenu +10% síla např). Každý si tam vybere něco. Na lektvary, na boj, na znamení.
    3. Plňte i ty sebemenší úkoly, které se zdají banální. Mnohdy to má šílený dopad na okolí a naprosto Vám pozmění nějakou událost. A už jenom to, co se z toho questu vyklube, to stojí za to.

    A to je asi tak všechno. Hru za sebe můžu vřele doporučit, pokud si hra udrží tempo, lepší jsem nehrál za „herní kariéru“. Přidávám pár snímků ze hry obraz hry: http://imgur.com/a/w2pCV#0
  • Recenzovaná verze: Xbox One

    A já se ptám, komu tím prospějete?
  • Krása nenulovaní postavy byla v tom, že jsi se učil hrát i se stavem který nebyl ideální.

    Tohle bylo hodně ve starých RPG a mělo to kouzlo. Zde by to také mělo kouzlo a více logiky. Navíc to lidi často dohrávají 2x+ tedy. Není problém to dohrát nějak a v EE edici jinak (kdy už víš jak)
    Osobně nemám rád nulovaní všude. Moc to dává prostor tomu věci měnit, nevžít se do postavy a vůbec hrát to jako hlupák.
  • JEN TECHNICKÁ K HUDBĚ: ona polská skupina se jmenuje pouze "Percival" a jedná se o čistě folkovou záležitost. Její folk-metalové "sestřenka" si říká "Percival Schuttenbach". Hrají v ní ti samí lidé, ale trochu více "od podlahy": https://youtu.be/xcDGakQSM_4
  • Jop ve dvojce to bylo více podle knih,kde gerald nepil elixíry při boji ale pěkně jse na tu potvoru připravil :)
  • nesiko, ja mu uskocil vždycky..combat je v pohode..

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit