Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tak draku je tam spousta, clovek to cte kazdou chvili..
  • Veskoslav
    No tak draky zabíjejí rytíři. Podle mě Zaklínači nezabíjí draky, protože jich je moc málo. Ale kdyby jich bylo jako Wyvern, tak si myslím, že by zabíjeli i je. Přeci jenom spotřeba rytířů na jednoho draka je docela vysoká.
  • Pako.
    Zahral jsem si to. A mrzi me, ze jsem tohle video nevidel driv... https://www.youtube.com/watch?v=QIeEZeKN8JE
  • Za mě také 9 (i když jsem sotva na začátku).

    Ale podle toho jak hodnotí games těch 10/10 je OK. Nemají tak přísný metr.
    Já bych neodpustil to, že někdo udělal ihned návod jak si podrobnější nastavit grafiku (a tedy třeba vypnou trávu a pak to jede skutečně na všem! anebo naopak něco zlepšit) a CD projekt to neudělal do natavení. Máš tam další věci co jsem četl...Ale tom se již psalo. To je lajdácká práce. A další menší záležitosti.

    No pořád je toho méně jako jinde. A na to jak to je velká hra, to funguje skvěle (zatím) a patchují to. Makají na tom to. To je duležité. Nese*ou na to. Navíc souhlasím s tím, že zde ty vedlejšáky nejsou tak hloupé a generické jak to bývá. Je to jako Gothic jen větší. *14* V lese najdeš zběhy a to je logické atd.

    Není to ctr+c / crtl+v (dragon age:i). Kde jsi nacházel papíry a jako velitel jsi dělal ve vlastním hradě poskoka a hledat nějaké knihy, protože to nějaký mág nemohl najít. Navíc tam se NPC ani nepohybovali a jen koukali. Počasí se také neměnilo, natož aby měli vliv jako u Divinty: OS
  • Ve Skyrimu máš draků dost :).
    V době, kdy se witcher odehrává, jsou draci dosti vzácní.
    Navíc Zaklínači draky nezabíjí, takže v tomto ohledu je asi celkem jedno, kolik by jich ve hře bylo.
  • TheGGG
    xone verze je překvapivě o něco lepší, než ps4. Občasné propady na obou konzolích, čekám na patch
  • Nehraji na konzoli a s propady FPS jsem se nesetkal, takže se k tomu nemohu objektivně vyjádřit.
    V mém případě tedy nemám technickému zpracování co vytknout.
  • Veskoslav
    Krvavé války mezi lidmi a elfy? Vyhlazení a zničení trpasličích říší? No to by byla hodně smutná a krvavá hra.
  • A proc to tak delas když ti to vadi? Jde to i jinak
  • Samozřejmě, že žádná hra není bez chyb. Ale hra, která trpí poklesy fps i na konzolích si podle mě absolutní hodnocení vážně nezaslouží.
    A já nevím jak ty, ale mě výrazné poklesy fps dokáží znepříjemnit právě ten herní zážitek o kterém píšeš.
    Technické zpracování má přímý dopad na herní zážitek. Tudíž si tato hra podle mě takové hodnocení nezaslouží.
    Jiným hrám (a vydavatelům) se podobné věci vytýkají, tak proč né zbožňovanému witcherovi? Dvojí metr?
  • No je pravda, že je to spíš takový puntičkaření, když jsou to vlastně ty samý lidi, ale to já jen tak, ať je to správně :)

    Jinak Percival určitě za poslech stojí, Percival Shuttenbach už mě například tolik nezaujal, i když písnička Wodnik s babou z Arkony je rozhodně zajímavá :D
  • 5 korun českých . *3*
  • U barona.
  • Když již Miloš řekl, že CD Projekt snad neopustí svět zaklínače, tak jaké období by jste chtěli?

    Já bych rád dobu, ve které teprve dorazili lidi a chtěl bych zažít ten úpadek elfů a vzestup lidí. Klidně hrát za Elfa (ušopleska) Ve W1- W3 již vidíme jak to dopadlo. Nelidi jsou skoro jako černoši v USA za dob Ku-klux-klan, ale někdy vypráví o tom jak to bylo.

    To bych chtěl vidět, to by byl zcela jiný svět. Také bylo více draků a ne jen Saesenthessis (Saskia). Které navíc klidně mohla nadobro zemřít. (podle toho co hráč udělal ve W2 anebo je trvale pod nadvládou někoho jiného - opět W2)

    Svět Zaklínače je více realistický a uvěřitelnější pro nás Evropany a proto bych byl rád, kdyby toho bylo časem více. Nice takové zde není. KC se stále chystá a to bude historická hra.
  • U Last of Us se o tom taky plno recenzí nezmiňovalo, přesto v některých pasážích (většinou interiéry se zapnutou baterkou) k poklesu docházelo.
    A tady je to to stejne, na PS4 to trpí poklesy, kdy pokud to klesne pod 30, tak se to zjevně lockne hned na 20fps.
    Xbox verze poklesy trpí údajně taky.
    A nejsem sám, kdo si toho všimnul viz: http://www.vg247.com/2015/05/20/the-witcher-3-wild-hunt-frame-rate-not-smooth-on-either-console/
    Tohle podle mě není zrovna ukázka kvalitní optimalizace. Kluci se mají zjevně ještě co učit.
  • PreidaQ
    U hry, která nepřináší vlastně nic nového, pouze řemeslně skvěle dotahuje některé aspekty (propracovaný svět), bych s výrazem "redefinice žánru" šetřil. Tohle je spíš "logickým vyústěním".
  • tak 10 bych tomu asi jen tak nenalozil, ale devitkova hra a hra roku to je a bude zaslouzene. hlavne at jeste patchuji jako blazni dokud to jeste hraju a neopravi nektery otravnosti az kdyz to budu mit dohrany *4*
  • Keby len oni, kazdy clovek co ti povie ze to je super hra, dostali od CDPR odmenu.
  • Veskoslav
    Věčně bez peněz, takže moc ne. Nejvíce zabíjením a prodejem trofejí a pak prodejem zbrojí, co najdu.
  • Ještě si můžeš vyvenčit koule nad krabicí a dát si facepalm, až vystřízlivíš.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit