Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uchvatna hra nemam slov
  • milos.bohonek
    Jakou bránu máš na mysli? Normálně všude projíždím.
  • milos.bohonek
    Kdyby hra byla na konzolích technicky zpackaná a trpěla propady fps, tak se to v této recenzi konzolové verze uvede. O vážných technických problémech čtu jen na internetu, sám jsem žádné nezaznamenal. Ty když hraješ, tak ti to zlobí?
  • Pardon, to není vykrádačka Tolkiena, ale Howa a Leeho. Tolkien sám prý z ilustrátorů oceňoval jen práci Cora Bloka.

    Tím nechci říct, že nevidím, že se CDP v mnohém inspiroval. Vykrádačka Tolkiena zní ovšem docela absurdně, Tolkien sám byl přece velký synkretik, milovník mnoha mytologických systémů a nadšený opisovač. Byl snad taky vykradač?
  • Samozřejmě to nebude hrou,když většinu protivníků jsem porazil takto:sek,kotoul do prava,sek,kotoul do prava *1*
  • Pako.
    Zahrej si to. Tohle je hra za kterou recenzenti platí vývojářům.
  • Jo to jo, ale většinou to ,,nove,, stoji za vyliz si kapsu, asi je lepsi delat to dobře..
  • Velkou roli hraje rytmus souboje a načasování akcí. To se mi vcelku líbí.
  • Me by zajimalo kolik jste za 10/10 dostali zaplaceno....
  • Konzolistům *3*
  • Jinak vlivu savu z W2 na W3...

    Lidé vytáhli ze souborů hry seznamy NPC a všech questů ve hře, to samé všech názvů věci... Vliv savu (vlastního) je přesně takový, na kolik otázek se vás zeptají ve hře, jestliže jste si dali možnost, vytvořit události z W2 ve W3.

    Tedy 5 (jestli nekecám). 5x se vás zeptá postava. Na co se ptá je na netu... ale neptá se na to zda a co jse provedli s drakem (byla možnost ho zabít / zachránit) a co jste provedli s Anaïs a tak dále. Hlavně Anaïs mohlá mít dopad na politickou situaci a přetahovanou v rámci politického boje.. To samé další věci. Ten hon na čarodejnice, zabití krále (byla zde ta možnost ve W2)....To nemá vliv....

    Mass Effect má tedy větší dopad (co se týká množství). Kvalitu zatím nejsem schopen pousoudit. Ale kdyby třeba Saskia byla ve hře (jestliže přežila ve vašem savu), tak by mohl změnit hodně jako drak... Je to škoda. Navíc ve W2 byla možnost zásadně změnit osud Svoboného údolí, kde právě byla Saskia.
  • Nejlepší grafiku má totiž samozřejmě TTD. *3*
  • Karle, Karle.
    Není to přeci jen o tom hrát za postavu, která má nepovedený build, ale také o tom, aby jsi si mohl zkusit i jiný způsob hraní.
    Witcher není není nějaká akce, kterou dohraješ za 10 hodin a pak si to hodíš s jinou postavou či s jinými dovednostmi.Je to hra na spousty a spousty hodin, takže je určitě na místě, aby hráč měl možnost překopat svoji postavu.
    Dnes je to u her, kde jsou složitější RPG prvky a delší herní doba vcelku běžná věc.

    U her typu wasteland (tzn rpg s více postavami) není špatný build takový problém, protože máš spousty jiných charakterů, kteří mohou tvoji postavu zastoupit.
  • Souboje probihaji takto, sek, sek, sek, sek, sek..mrtva potvora..taky se muzes krejt mecem, dost to pomuze. uskoky pouzivam tak jeden nebo dva za souboj..jen když se potrebuju dostat kousek dal..zajimavy ze hrajem stejnou hru..ja problém nemam a ty jo..v cem to asi bude..vid? Napoveda: ve hre urcite ne:)
  • A je to výborný rozhodnutí. Grinding je otravný, proč s ním hráče zatěžovat? Připravit na souboj se musíš i tak, ale inteligentněji - zjistit, co na které monstrum platí, plánovat. Ne tupě znovu a znovu craftovat = mačkat tlačítka. *5*
  • Nezažil jsem hru, která by neměla nějakou drobnou chybičku.
    Nebo ty snad znáš hru, která by si 10/10 zasloužila a je ve všech směrech dokonalá?
    Ber to jaký známky ve škole. I s jednou chybou přeci můžeš dostat jedničku :)

    Btw co znamená zpackané technické zpracování?

    Jo a ještě jedna věc. Hry jsou od toho, abychom je hráli, bavili se u toho a měli z hraní zážitek.
    To je dle mě to hlavní kritérium. A to podle mě Witcher 3 splňuje, i když je ve hře občas nějaký bug (ještě aby v open world rpg nebyl) a grafika není ta nejlepší jakou kdy kdo udělal (což neznamená, že není hezká).
  • *7*
  • Nechápu ten hype okolo.Souboje probíhají takto:sek,úskok,sek,úskok a stále dokola jak pro malomocného.Nepřátelé jsou schopni zabíjet ikdyž jsou zády k hlavní postavě.Neřešitelným problémem je i projetí brány na koni.Při boji v úzkých uličkách je kamera všude jen ne tam kdy by měla být.Ale abych jenom nehanil.Příběh je poutavý,vizuální stránka je krásná,optimalizace je ok.7/10
  • PreidaQ
    Tvrdit, že udělat něco, co tu ještě nebylo, je blbost. Vždycky je způsob, jak udělat něco nově. Fakt.
  • fallanga
    Až na ten nepovedený hitbox a zbytečné rozdělení na úskok a kotoul, ano, je v pohodě.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit