Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Až na ty spoilery jak prase pěkně napsaný článek. Dávejte si na to pozor, nebo aspoň na začátek hoďte spoiler alert. U většiny recenzí se tomu vyhli, tady to sází jak zelí. Děkuji
  • Jinak hoši, kdo máte do kapsy hluboko, lze si koupit zaklínač za 30 eček
    https://www.g2a.com/r/w1tcher
  • Jack1947
    Ty vle je jen pár her s maximálním hodnocením a 2 jsem už hrál ( nějaký čas) takže tohle si zahrát musím taky, už kvůli té úžasné optimilizaci... akorát nevím jak dlouho mi to bude trvat. Času fakt není nazbyt, příští týden je pojebaná praxe. *7* *12*
  • No neviem...ohladom Witchera 3 vo svete zatial ticho po pesine...ziadny rozruch ani trhak sa nekona. Ani GOTY to nebude. 10tka je podla mna prehnana....to si skor zasluzil Bloodborne
    • Namatkou:

      Gamespot 10/10
      Guardian 10/10
      Daily Telehraph 10/10
      Gameplanet 10/10
      Game Trailers 98%
      Game Informer 98%

      Nebo o jakem svete to mluvite?
      • No tak Guardian je schopnej dát 5/5 (má pět hvězdiček) všeličemu. *1* Ale že dal Zaklínačovi desítku konzervativní Telegraf, to teda čumím. *1*
        • Ja to bral z metacritic, tam vsechno prepocitavaji na procenta, takze 5/5je pro ne 100%.

          Telegraph me take prekvapil, a GameTrailers rovnez byvaji dost prisni, takze ta desitka od nich tez neco znamena. Gamespot desitek v historii take zas tak moc nedal.
    • xH4wK
      http://www.metacritic.com/browse/games/score/metascore/year/pc?sort=desc

      Podla mna predzenie GTA V, v userscore uz je vyssie.
  • pane bože já to nechápu co to šílenství má znamenat, už Zaklínač 2 byl naprostá tragédie a co jsem si pár minut zahrál toto tak musím říct že větší kravinu jsem ještě nehrál, Zaklínač 3 je naprostý herní odpad *10* *10* *10* *10*
    • Jack1947
      Nebo závisdíme že nám to nejede a ostatním ano? Poor.
  • Koupena za 1800 v jrc tak jsem zvedavej. Snad to bude lepsi nez skyrim nebo kingdom
    • jakubc
      Koupeno za 850 na Gogu. Rozhodně je to lepší než Skyrim...
      • Vážně lepší než Skyrim??:D zaklínače mám rád, ale Skirimu nesahá ani po kotník.
        • Fanboy?
      • Nooo..o tom by se dalo polemizovat. Skyrim je v nekterych vecech daleko dotazenejsi. Kazde NPC jde okrast, zabit, schovat jeho mrtvolu,kazde ma aspoň maly dialog o par moznostech. Interaktivita je daleko propracovanejsi, všechno jde sebrat, prenaset atd. A nejsem si moc jistej jestli by se polaci vydali smerem open worldu nebyt masivniho usepchu Skyrimu..takze...jinak samo W3 je vyborna hra, ale boduje krapet na jinem poli nez serie TES.
  • DEMON S SOULS je jenom jeden a ani po 5ti letech nemá konkurenci. Dark S, a Dark S, 2 slabej odvar ale moc dobrej. ZAKLINAC 3 ? - co to jako má bejt. To si Poláci dêlaj srandu ze vsech. Dalsí herní prúsvih a ostuda tahle ukecaná Polská omalovánka. ZAKLINAC 3 MUSÍ byt znicen. Praise the Sun.
  • Dorazilo DS komando klikacu. Zase ty obcykle kecy o genialnim pribehu, skryte filozofii a podobnych blbostec, ktere si vymysleli jenom fanousci a autori se od toho distancovali...s nema nema cenu resit. Podle nich je to uber, super, mega ultra hra stoleti s genialnim soubojovym systemem.
    • del0
      Hlavně je to nejlepší RPG, protože možnosti roleplayingu nemají konkureci - můžeš postavu plně ovládat gamepadem, vybrat si, jestli v tunelu půjdeš do leva nebo prava, dokonce si i vybrat class, zbraň a rozdělit body do statů jak chceš. Kam se hrabe nějaký Witcher 3. To je naprosto prázdná hra...
  • hodnoceni 10 a proc? super pribech pekne nakresleno a to je vse vse ostani prumer priserna alchymie az mne znechutila je tam hrozne predmetu na zbyrani nevim jetly si je mam nechavat nebo prodavat pusoby to na mne ze je tam sposty ptakovin ktere nijak nevyuziji k cemu? hodnoceni 10 to je podle mne smesne.
    • Směšná je tvoje čeština. *3*
  • Nechtel bych byt zena Daniela Vavry, ktera ted musi kazdou chvilkou prat jeho kalhoty zahnedle hruzou z toho, ze Rpg jako je 3. Zaklinac nemuze nikdy prekonat.
    • Pravdu mas, ocakavam onedlho novy clanok ktory bude tejto hre vytykat ze ludia nemaju rano ked vstanu karpiny v ociach a zaklinac nemusi chodit na velku a malu potrebu.
    • Jedna malá rada do života. NIKDY neříkej nikdy :-)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit