Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • jakub.horsky.7
    no, 600 komentářů jsem teda nečekal. Tohle by mohlo troufnout i Vávrovo zhodnocení skirym.
    • Rejsek
      Skoro 3400 současných příspěvků asi těžko jen tak něco překoná. Možná tak článek 100+ důvodů. proč Dan Vávra nesnáší The Witcher 3 *2*
  • jakub.horsky.7
    Nevim jak Vy ale tohle Vávra nepřekoná *10* Chudák jeho manželka co mu musí prát kalhoty *11*
    • My asi taky ne. Co se napřed naučit česky a pak začít kydat na Vávru?
  • žádny boj z kone? vzdyt to umel i staricky mount and blade *7*
    • Magister_Peditum
      Očividně nehrál... *15*
      • No, já bych tomu rozhodně boj na koni neříkal. Jediné, kdy se to dá, je když potkáš bandity na koních, jinak to máchání mečem z koně je k ničemu.
        • Machani z mecem z kone je dost silny a bandity se kterejma si jinak musim prat proste na jednu ranu setnu a ahoj...
  • RedEagle
    To 10/10 hodnotenie je fakt trocha moc. Tolko by si ta hra zasluzila napr. vtedy keby ste na začiatku hry mali na vyber či chcete hrat za Geralta alebo za nejaku vlastnu postavu z vlastnym menom ktoru by ste si vytvorili na začiatku hry cez editor postav. Hra by tak mala v podstate nekonečnu znovuhratelnost.
    • Mám na začátku GTA na výběr vytvořit si vlastní postavu? Taky si nezaslouží 10/10? Hra je Hra smiř se s tím a najdi si jinou hru nebo si ji udělej. GL.
    • Tilwaen
      Tak už víme, kde je zakopaný 10/10 pes ve Skyrimu. Na druhou stranu je bída, že The Sims 4 dostala jen 6/10; přitom taková znovuhratelnost!
      • RedEagle
        Až na to že hra Sims je čipovina pre holčičky zatial čo zaklinač je predsa len hra trocha vážnejšieo charakteru..
    • Eh, bavíme se o hře Zaklínač, dokonce třetí díl?
    • vzhledem k tomu ze nosna postava cele hry je Geralt, a všechno se k nemu vztahuje, random postava by vyzadovala uplne jiny koncept hry a vlastne by ji museli udelat celou uplne jinak. me by se to taky libilo, ale tak jak ta hra ted je, to proste podle me nejde.
      • RedEagle
        Nosna postava celej hry je sice Geralt ale hra sa nevola Geralt ale Zaklinač. Tou novou postavou som myslel iného zaklínača len s inym menom vyzorom vlastne vytvoreného. A hlavne je to hra a nie kniha čiže ta tvorba vlastnej postavy by tomu len prospela. Jedine čo by tvorcovia hry museli zmenit by bolo pridat zopar novych textov do hry.
        • To je bullshit, pribeh by vobec nedaval zmysel ked by tam nebol Geralt.... chod hrat radsej Skyrim ;)
  • Lukass
    Tady se clovek docte dobry bomby, ze nebyt konzoli Zaklinac by nebyl :-DDD
    Mam pocite ze nekteri lidi si nevidi dal nez na spicku nosu.
    • Pokud to vyjádření trochu upravíš, vyjde ti citace šéfů CDProjektu. Nebýt konzolí, hra v takovéhle podobě a rozsahu vyjít nemohla.
    • Jenže tohle řekl samotnej CD Projekt...
      • Presnejšie povedali, že Zaklínač 3 ako PC exkluzivita by mohla žiť, ale asi by to nebolo open-world, asi by to bolo ako v prípade Z2 vyriešené, a samozrejme marketing by bol menší a tak.. ale jednoznačne mohli to vydať aj ako PC exkluzivitu ale tak takto je to lepšie podľa mňa (PC hráč).. dôstojné zakončenie Geraltovej trilógie
      • Veskoslav
        Neřekl. Přečti si originál. Mimoto Z1 a Z2 se nejenom zaplatily, ale zaplatily i vývoj 2. dílu na konzole a částečný vývoj na Z3. Jinak Zaklínač 3 by na pc vznikl, ale nikdy ne v takovém rozsahu a v takovém propracování jako teď. Myslím, že každému dochází, že jedna platforma bez druhé se nějak moc neobejde. Konzole mají tu výhodu, že pirátit na ně je extrémně náročné. Na pc akorát stačí klient, umět dát download a pak instalaci. Argument, že kdyby nebylo pc, tak by byl Zaklínač 3 tak jako tak a opačně, to je čistě nesmysl.

        Už teď má na Steamu Z3 nějakých 400 000 kopií a to jsou koupené všechny za minimálně 55 euro. Ke grafickým kartám totiž je aktivace na GoGu a všech krabiček. A na fóru už někdo z "vedení" psal o více jak 800 000 aktivacích na GoGu. A to se ti prodává ještě na Originu/Uplay.
        • hahaha s tim piratenim ses fakt v obraze jako u vetsiny veci.. W3 pro tebe čecháčku Z3... byl pro konzole upiratitelny uz 14dni pred releasem... na konzole se krade vic nez na PC!! i jednim z duvodu je, ze kdyz ti rodice koupi konzoli tak to tim casto skonci.. kdezto kdyz si sam vydelas na PC tak vydelavas i na hry atd.. takze nemas problem.. :) Z 10 lidi co znam a ma konzoli je 8 kteri pirati a jen 2 co maji origose.. takze stare zname dogma ze PC je piratska platforma tak trosku nefunguje.. pokud tim ovsem nemysli, ze prostrednictvim PC stahnou konzolovou hru ;) :D
          • Veskoslav
            Já jsem někde psal, že se na ně nepirátí? Jsem napsal, že je to mnohem těžší než na pc.....Nauč se číst "čecháčku"....
        • jen tak pro zajímavost.. můžeš mi postnout zdroje ktěm číslům o prodejích?
          • Veskoslav
            Steam vychází ze Steam Spy (kupodivu čísla tam sedí a spousta firem si rve vlasy), ten GoG tam se to probíralo kolik her se dalo nVidii ke kartám, kolik je aktivací atd. Ale teď nevím, jestli to bylo na Steamu, kde se řešilo počet prodaných nebo na GoGu. To bych ti lhal. Vím, že mi utkvělo to číslo 800 000 mimo Steam.

            http://steamspy.com/app/292030
            • Veskoslav
              Oficiálně neexistovaly, pak přišel Steam Spy a polovina firem se z toho málem podělala, protože za takové data, co ta služba má, by spousta lidí zabíjela. Člověk vidí, že na tom není pc tak špatně, jak někteří tvrdí.
            • Vpohodě. Mě hlavně zajímal ten Steam, měl jsem za to, že k němu neexistují čísla o prodejích.
            • Veskoslav
              Není za co. ZA to fórum se fakt omlouvám, netuším, kde to bylo přesně, jinak bych to sem hodil. Myslím, že i CD Projekt někde psal, že počet předobjednávek je na GoG je největší (ono se není čemu divit za tu cenu na těch ostatních) a když si k tomu přičte počet aktivovaných krabiček a her "zdarma" ke grafice, tak to číslo 800 000 nebude tak nereálné.
            • Dík. O SteamSpy sem nevěděl, docela zajímavá statistika. Na to forum kouknu.
  • Od patche 1.04 mi hra náhodně padá při sesílání znamení (během 8 hodin cca 5x, předtím nebyl jediný pád). Má někdo podobný problém?
    • Ne, upřímně mám i pocit, že hra jede o fous rychleji. Slíbená optimalizace nVidia hairworks se jaksi nekoná, pořád to běží stejně mizerně, ale pády ani zámrzy nemám. Akorát občas stále slyším zvuky koňských kopyt v dialozích, i když kolem žádný koně nejsou. Jinak to šlape jak hodinky.
      • Je to asi dost náhodné, včera za zhruba stejnou dobu spadlo pouze jednou při sesílání Aard.
  • A nevide kde roste topivci mozek? Nemuzu najit
    • Topivci mozek roste v hlave topivce..Az mu naroste hlava vetsi nez telo pak ho zabij a mas poradny mozek na vajecinu....
    • frag.ment
      Předpokládám, že Uncle, Jeliman, Mart a peromezipulkama jste ta samá osoba. Mám nějaké kontakty na známé v psychiatrické léčebně, kam určitě patříte. Kdyby byl zájem, můžu vás nasměrovat..
      • Podle tve fotky v profilu mas kontakty na poradne sado maso...Pokud nechces poradit tak si pis tve podelane kecy nekam jinam..Mam rad lidi dementy co vsechno vi a jsou nejchytrejsi na svete...
      • jo, tipoval bych tě na někoho s kontaktama.
    • No roste v Topivcovi :-D
  • Nexus Moor, jsem na ,,větší příčce'' než vy všichni *2*
  • No hrajem to s mladou,a popravde receno,je to taky tunel,a nekdy nudnejsi jak uncharted.Nejezdit na tom koni,nedelat nudny pod ukoli,abych mohl postoupit dal,ponevadz nemam lv.16,tak za 10h dohrano.Tyhle vase rpg jsou vpodstate tunel,kterej se tvari jako velka hra,pritom nejezdi jak deb.Tak stema jednoduchejma protivnikama,ktery god of war nesahaj ani pokotniky,a zbytecny rozkecavani bla bla bla,tak za 10h dohrano.Jinak zaklinac super a cestina a sprostota v ni taky,nekdy jsem se musel fakt zasmat.
    • Magister_Peditum
      Tou "mladou" myslíš svoji pravačku? Jinak zrovna ty nudný "pod úkolY" jsou často zábavnější než příběhová linka, jen mezi náma. O hodně ses připravil tím svým speedrunem.
      • Ja speed run nedelam,ted jsem zachranil zeny ozraloj,pred carodejnicema,a nemuzu postoupit dal,ponevadz nemam lv16,mam i zbroj na lv16,ale nemuzu si ji navlict,mam ji preskrtlou krizkem!Nerikam,je to zabavna hra,bavi me,ale tyhle rpg jsou moc name roztahli.A uplne zbytecne,a ty lektvary to u me zabili,jsem zaklinac a ne baba korenarka,ty si uni prave lektvary mam kupovat.Bilinek mam a vseho moznyho ze uz to ani neunesu,ale udelat si to nemuzu,ponevadz mam lv9,a ne lv16.
        • ja bych rekl, ze jsi jen na takovy hry proste moc hloupej a pravdepodobne jeste malej
        • Magister_Peditum
          Pokud tě to nebaví, tak sis měl navolit nejnižší obtížnost, kdy se na lektvary můžeš vybodnout a jen vše za pochodu kosit.
          • No priznavam,ze to jedu na nejlehci obtiznost,ponevadz jsem rpg,nikdy moc nehral,a zk hraju uplne poprvi,a lektvary potrebuju,protoze pri ceste narazim na prisery ktery maj treba lv.2,a mezi nima jsou i ktery maj lv5.
  • Tak jsem to konečně rozehrál (s dvouměsíčním zpožděním oproti vydání) a moje troška do mlýna
    - není to taková bomba, jak se všude tvrdí. Dal bych 8.5/10. Můj osobní dojem je, že Witcher 1 byl lepší. Seřadil bych to W1>W3>W2. W1 měl lepší atmosféru.
    - tvrdí se, že prý v tom nejsou repetitivní vedlejší questy? Vážně ne? Osvoboď vesnici, zabij bandity, odežeň nestrůvu od hlídaného pokladu. Je to repetitivní jako kterékoliv jiné RPG
    - hraju to na největší obtížnost (Death March) a i ta je relativně lehká (ne že bych neumíral, ale zejména ze začátku, později už mnohem míň)
    - ten svět není graficky zas tak užasný
    - boje jsou repetitivní - uskoč, vyhni se, sekni, sešli znamení, vypij lektvar, potři čepel olejem, hoď petardu

    Nejspíš se to nedostane ani do mé TOP10 - třeba Gothic 2 byl taky single player open world RPG, postavy byly živější, souboje lepší, hra těžší, svět zajímavější. Příběh byl zas mnohem lepší v KOTOR nebo Baldurs Gate 2 atd.

    Závěrem: ano, je to dobrá hra, baví mne, užívám si ji, ale nejsem z ní natolik paf, jak jsem čekal že budu.
    • kennyB
      Ty tvé repetitivní questy nejsou questy, ale jen hledání menších pokladů atd. A s tou obtížností počkej, až budeš trochu dál ve hře...
      • mám lvl11 a je to čím dál lehčí, protože mám už vymakané schopnosti (druhá uroveň quen mne vyléčí), igni je taky celkem masakr. Zatím největší záhul byl, když jsem asi na lvl6 vlezl nepřipravený do těch elfských ruin - souboj s golemem, s gargoylou, s nithralem. Když si vygoogluješ zkušenosti jiných s Death March obtížností, tak se vesměs na tom shodnou, že nejtěžší je začátek, pak už to jde.

        Kombinace quen a igni je hodně silná - quen tě chrání a léčí, igni zase zlikviduje většinu potvor i bossů, třeba jen taktikou hit and run. (alternativní mod igni)

        předpokládám, že jsem tak ve třetině hry, protože většina hráčů hru dohrála tak cca na lvl30 a postupování na uroveň je pořád stejné (1000zk)

        Jako není to špatné, ale není to nic objevného. Ta zmiňovaná série Gothic předběhla dobu o 10 let.
        • kennyB
          Pravda, na alternativní úroveň quen jsem zapoměl, protože to nepoužívám. Mě W3 baví, naposledy jsem byl takhle nadšenej z DS1. Nevím jak ostatním, ale jako nejslabší část hry mi přišel Novigrad.
          • Gothic 1-2 byly daleko lepsi, 3ka uz tak dobra nebyla a o naslednicich nemluve. Tam melo smysl neco vyrabet, v zaklinacovi je vyroba totez jako ve vetsine wow like mmo. Jen trash.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit