Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • uchvatna hra nemam slov
  • 10/10. Není o čem.
  • tak 10 bych tomu asi jen tak nenalozil, ale devitkova hra a hra roku to je a bude zaslouzene. hlavne at jeste patchuji jako blazni dokud to jeste hraju a neopravi nektery otravnosti az kdyz to budu mit dohrany *4*
    • Za mě také 9 (i když jsem sotva na začátku).

      Ale podle toho jak hodnotí games těch 10/10 je OK. Nemají tak přísný metr.
      Já bych neodpustil to, že někdo udělal ihned návod jak si podrobnější nastavit grafiku (a tedy třeba vypnou trávu a pak to jede skutečně na všem! anebo naopak něco zlepšit) a CD projekt to neudělal do natavení. Máš tam další věci co jsem četl...Ale tom se již psalo. To je lajdácká práce. A další menší záležitosti.

      No pořád je toho méně jako jinde. A na to jak to je velká hra, to funguje skvěle (zatím) a patchují to. Makají na tom to. To je duležité. Nese*ou na to. Navíc souhlasím s tím, že zde ty vedlejšáky nejsou tak hloupé a generické jak to bývá. Je to jako Gothic jen větší. *14* V lese najdeš zběhy a to je logické atd.

      Není to ctr+c / crtl+v (dragon age:i). Kde jsi nacházel papíry a jako velitel jsi dělal ve vlastním hradě poskoka a hledat nějaké knihy, protože to nějaký mág nemohl najít. Navíc tam se NPC ani nepohybovali a jen koukali. Počasí se také neměnilo, natož aby měli vliv jako u Divinty: OS
  • Lukass
    Taky vam prijde neskutecne blby to doplnovani petard a elixiru alkoholem.
    To me po 36 hodinach vadi asi nejvic, chapu ze sbirat na kazdou petardu nebo elixir by byla otrava ale meli to udelat tak ze to doplni treba 5 petard a elixiru a pak musite jit sbirat znovu. Takhle uplne odpada sbirani vseho, a jeto ve hre vlastne zbytecny.

    Na kameru sem si uz zvykl, combat me prijde v pohode, ale zase me vadi inventar a UI, proc je to tak blbe reseny vim, ale psat to nebudu pac bych zas beztak dostal ban :-)

    Jeste mam vytku ke grafice ktera bez sweetfx pusobi hrozne a lituju lidi na konzolich kteri to tak musi hrat. Vizual jednoznacne zklamani, naopak zvuky a hudba se me libi.
    Az na tohle nemam vytek, a davam hre 8/10.
    Myslim ze 10/10 si Zaklinac proste nezaslouzi.
    • Hlavne je v tomhle systemu trapas, ze abys neco moh aspon poprvy vyrobit, potrebujes na to nejakou kytku, kterou nijak nenajdes, takze stejne musis aspon random sbirat. Zadny ze neco roste v bazine, neco na sutrech ... neco na kopci se sibenici...
    • Naprostej souhlas. Ja zatim hodnotim 7/10. Dost nevyvazena hra. To s bylinkama co pises, jsem tu psal presne taky. Uplna ptakovina. Je to spatna kopie Gothicu, akorat v Gothicu byl primarni boj a tady jsou to animace. Soubojovy system je celkem ok. Libi se mi moznost uhybu a kotoulu + znameni + silny, kratky uder. Nejvice jsem se bavil pri bitkach s lidma, kdy jich na tebe jde treba pet najednou nebo kdyz jsem bojoval s JEDNIM silnejsim monstrem - treba vodnice. To mi prijde ok. Ale jinak bitky na druhou obtiznost nemaji smysl, na treti jsou premrstene obtizne.
  • wow this is great I received a PSN code absolutely free! Check this site out http://psn.giftcodes.org
  • Ty vole, tohle hra roku? Dyt je to strasna sragora!!! Nuda nuda nuda.
  • Po 20 hodinách hraní mám stále dojem, že 10/10 to má jen proto, že se to jmenuje Zaklínač. Do kolen mě to teda zatím nedostalo, když to srovnám s dvojkou. Mám z toho takový zvláštní pocit, že CDP chtěli strašně moc otevřený svět po vzoru Skyrimu, ale nějak si s ním už nevěděli rady.
    • spoock
      10/10 bych tomu nedal, má to až příliš mnoho bugů a nedodělků, ale příběhově je to dost na výši
      • Mám za se bou sice jenom 12 hodin ale bug ani jeden a to samé nedodělej. GTA IV, Skyrim, Fallout 3, AC Unity. Tam je milionkrát více bugů.
    • Veskoslav
      Si to proklikej tu svoji blbost GGG....Skyrim je defacto mrtvý svět, kdy tvá rozhodnutí nemají prakticky žádný vliv na okolí a porměnu tvého okolí. A nemódovaný Skyrim je prázdná skořápka plná chyb, které Betha nebyla schopna ani 5 let po vydání opravit. Dvojka Zaklínače je nejslabší díl série a jde vidět, jak hodně jsi mimo....
      • Skvěle vliv rozhodnutí popsal Vávra ve FC.

        Dohrál hlavní linii ve Skyrimu, zachránil svět, zabil hodně draků, byl největší borec a každý to věděl...Tak vylezl ven a čekal, ten zástup lidi jak mu gratulují a ono nic *1*

        Kvalitní myšlenkové pochody, toho kdo to vymyslel. Tady i hloupý vedlejšák má následky a nebo přemýšlíš o tom, co se asi poté stalo...
        • Veskoslav
          To vidíš třeba když se přidáš k Bouřným hávům, nikdo to neřeší, všude tě vítají, císařští tě zdraví....Teď jsem v Zaklínači pozabíjel skupinu Císařských a už visí v okupovaném území oznámení na mou hlavu.
          • PreidaQ
            Skyrim: 10/10
            Witcher 3: 10/10

            No vidíš a Games ti jasně říkají, že obě hry jsou kvalitativně na stejné úrovni. Jsou to zatracení lháři, nebo se snad mýlím?
            • PreidaQ
              No a já si pamatuji, že jsem se ve Skyrimu velmi bavil. Je klidně možné, že svět byl mrtvý, souboje nic moc a intentář stál za prd. Ale přesto si pamatuji, že jsem při hraní koukal s otevřenou pusou a vychutnával skvělou atmosféru prostředí, vychutnával ten obrovský svět. Kdybych ho hrál dnes, možná bych byl kritičtější, ale v té době si skvělé hodnocení zasloužil.
              A něco podobného čekám, že bych mohl zažít u Zaklínače. Odpustit mu chyby, které má či nemá a ponořit se do něj.
            • Veskoslav
              Jsou. Skyrim nemá žádný nosný zajímavý příběh, byl plný bugů a nedodělaných věcí, systém magie byl naprosto zabitý, systém inventáře tragický. Skyrim je jedna z nejvíce nadhodnocených her. A myslím tím základní Skyrim bez módů a DLC.
    • Pokud máš už v základu posunutou hodnotící stupnici (viz DA:I), tak později už prostor na hodnocení moc nemáš.
      • Jo, jo.

        To je ten "problém". Jakmile jsi více benevolentní a více her dostává 9, tak poté ten prostor pro něco lepšího je pouze 10. A pak se prostě ptáš, proč má tohle 9 a je to vychvalováno když to je v porovnání se hrou stejného druhu o třídy horší ve všem. A ano. Psal by jsi se stejně kdyby nebyla čísla, protože by text byl stejný...

        A i když nebereš grafiku (aby jsi neřešil DA pro staré konzole). Generické questy v RPG? to jako fakt? 9/10...Jo, když si to takto recenzeti posouvají, pak to je jak jsi napsal. A to je i jinde. Filmová FPS s pruhy kde máš návod co dělat, když uvidíš "X"....to je prostě benevolence.
    • Lukass
      Kdyz muze dostat takove paskvil jako Order v mnoha recenzich 9/10 nevim proc by nemohl Zaklinac dostat 10/10.
      A tech her co maji 8, nebo 9 a vubec si to nezaslouzi je hromada.
      Pro me zaklinac neni ani cista 9, hodnotil bych 8.5, protoze sou tam veci ci me vadi, ale jako celek hra funguje dobre.
      Hodne lidi si stezuje na problemy s kamerou pri soubojich, ale ja snou zadne problem nenam.
      Naopak kamera za Geraltem pri prozkoumavani baraku s FOV 15 me neskutecne stve.

      Heh 5 minusu za minutu, nekteri lidi sou tady nemocni :-DDD
      • Dal som ti minus :D
  • Lukass
    Zaklinac je skvela hra, ja hry hodnotim prisnejc a proto bych dal 8.5/10.
    Ale ted si vedle sebe postavte lonskou hru roku a Zaklinace, to je jako Felicie versus Ferrari. Hrozny co mohlo vyhrat lonskou hru roku, vsak sem ju taky vydrzel hrat 5 hodin.
  • Klikac dorazil.Kde je Zaklinac kdtz ho clovek potrebuje.
  • Na dvojce mě odradil combat a uzavřené prostředí.
    Zlepšili už combat nebo je pořát špatný jako ve dvojce.
    Díky.
    • Ten stejny dojem jsem mel ze dvojky take. Tedy odradil me zejmena kombat a vubec mi nejak druhy Zaklinac nesedl a odmitl jsem ho dohrat. Zajimave je, ze u trojky se bavim skvele i s tim, ze boj je velmi podobny dvojce. Nevim proc, ale jak jsem ho u dvojky vylozene nesnasel, tady me moc bavi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit