Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • pamatuju doby kdy se v Oblivionu kritizovala quest šipka a tady mate dokonce i radar a termovizi lol
  • Ted jsem koukal na Eu na srovnavacku Novogradu,pred a po vydani,rozdili tam jsou,ale mali,vcem fakt vidim,a to markantni,je paleta barev,ktera je ted odost horsi,nez v tom demu.Na to zamku,na s slunecnicich atd,je videt,ze to vpodstate je stejne,ale ted ta paleta barev je hnus.Kdyby moderi udelali puvodni paletu barev,tak je to totozna hra,a vylepsit ohen,ten je odost horsi.Me prave pripada,ze za vse,ze to hur vypada,je zvolena paleta barev,kdyby to byla ta puvodni,tak je to totozny.
    • ještě dlouho tady budeš chodit zbytečně ?
  • Rozchodím zaklínače 3 na:
    Vista SP2 32b. plně aktualizovaná
    Paměť 4,00GB
    Procesor: AMD Phenon 9650 4jádro 2,30GHz
    Grafika: Asus ATI R R7 250, 1GB DDR 5.

    Vyzkoušel to už někdo na Vistách? (paměť 4GB už ano), stačí mi základní rozlišení a přijatelná hratelnost
    • Keyz
      Ne.
      OS: 64-bit Windows 7 or 64-bit Windows 8 (8.1)
  • Chidlink
    Tak koukám že Zaklínač 3 opravdu prorazil do maistremu. Hra je jednoduchá i na nejtěžší obtížnost, ale jak tady tak koukám, tak si spousta lidí neporadí ani s tou třetí.
    Bojový systém je nudný, protože to není žádná výzva. Já jak pročítám ty diskuze, tak aby člověk udělal hru, která se bude prodávat, musí ji hlavně udělat lehkou.
    Jdu hrát Divinity Original Sin, tam mají nepřátele alespoň trochu mozek. *3*
  • prosím poraďte jak se dostanu na ostrov mlh
  • Kotrmelcova show muze zacit *1*
  • Me by zajimalo kolik jste za 10/10 dostali zaplaceno....
    • 5 korun českých . *3*
    • Keby len oni, kazdy clovek co ti povie ze to je super hra, dostali od CDPR odmenu.
    • Pako.
      Zahrej si to. Tohle je hra za kterou recenzenti platí vývojářům.
      • Pako.
        Zahral jsem si to. A mrzi me, ze jsem tohle video nevidel driv... https://www.youtube.com/watch?v=QIeEZeKN8JE
        • PreidaQ
          Tohle jseom neznal, ale dobře to pro změnu dokáže poukázat na tuhle hru zase z druhé strany. Zvláště hlouposti, kterých se v některých hrách snad nikdy nezbavíme. (snad nezbývá než čekat na Kingdom Come a doufat).

          A Vesemir měsíce, roky sám bojující s gryfem neskutečně pobavil.
          • WAB je dobry channel. Neboji se ukazat jak to je a vypichnout veci kvuli kterym by tyhle prehypovane hry nemeli dostavat 10/10. Nadruhou stranu rekne proc by sis tu hru mel koupit a co od ni cekat. To je presne to co si predstavuji od recenze. Recenze kterou si tyhle portaly, co tomu davaji ultimatni hodnceni nemuzou dovolit ze strachu o flame a naslednout neprizen ctenaru. Kdyz vsude ctu jak svkely je system boje a pak zjistim, ze locknes nepritele a spam spam spam....dekuji, ale reknete mi pravdu. Tomuhle klasicky fanboy nemuze rozumet, ten ti napise ''pako jsi to zwarezoval'' *1*
        • Koukám, že i Angry Joe má svoje epigony.
          • Ba naopak, originalni je dost...
        • Veskoslav
          Strašné...A tím nemyslím hru. A zahrál? Takže zwarezoval.
          • *fanboy alert*

            To bych nepsal ''mrzelo''....ale to neres.
  • Zdravím vás,
    rád bych se taky zeptal zda tento díl Zaklínače rozjedu na starším herním notebooku s níže uvedenými parametry:

    CPU: IntelCore i7-3630QM
    VGA: Nvidia GeForce GTX 670MX / 3GB
    RAM: DDR III 8 GB

    Jedná se o herní notebook MSI GT60 a pokud ano tak na jekém rozlišení ho hrát, protože tento notebook má rozlišení 15,6" FHD 1920 x 1080.
    • Rejsek
      Rozjedeš. Udělej to jako já. Stáhl jsem to, vyzkoušel jsem to, jelo to, dalo se to, smazal jsem to, koupím to *3*
      • Lukyz
        Kdybys měl zájem, za lidovku mám jeden kód na GOG navíc *3*
        • Rejsek
          No, já vlastně pařím teprv 1. díl, pak si dám druhý a pak až teprv koupím třetí. Ani jeden jsem ještě nedohrál a chci si to sjet od začátku. Vzhledem k tomu, jak často hraju, bude 3 díl v té době taky za lidovou cenu :)
      • tak samo že si to koupíš hned potom, co jsis to stáhl....
        • Rejsek
          Ne že bych měl potřebu se na téhle zcela anonymní diskuzi nějak obhajovat, ale věř, že mám svědomí čisté, hra už se na mém disku opravdu nenachází. Pokrytectví mi není vlastní *3*
  • Je to dobrá hra. Ale na 9/10 a ne 10/10. Stačí si počíst to "Jak hodnotíme".
    • Ronox
      No pokud jsi to četl, tak si tu desítku vážně zaslouží, jelikož doopravdy posouvá žánr open-world fantasy her. Sice je to o knír řecké babičky, ale zaslouží si jí.
      • To by mě teda fakt zajímalo jak to posouvá žánr open-world fantasy her. Možná dozadu. Sice si můžeš jít v podstatě kam chceš, ale jsou tam silný mrchy který nemůžeš dát. Splníš všechny vedlejší questy ve slabší lokaci, vybíjení potvor je za nuzný xp a tak můžeš stejně jen postoupit na lokaci kudy vede hlavní linie. Jsem asi koupil úplně jinou hru W3
        • Nikam to nic neposouva. Zaklinac 3 ma akorat lepsi grafiku, hudbu, zvuky a animace to je cele. JInak soubojovy system je sice ok, ale obtiznost nevyvazena. System lektvaru divne provedeny. To jsem se vice bavil u Far Cry 4 i graficky i akcne.
        • Magister_Peditum
          Nevím, jak ty to hraješ, ale já si v klídku jedu hlavní dějovou lini, občas si odskočím splnit vedlejší quest a expuju plynule. A že tě zabije wyverna, protože tvůj Geralt je nějaká 5lvl casořidka, to je docela logické.
          • Nemluvil jsem o tom že bych měl zrubat všechno hned, ale o pseudo otevřeným světě.
            • Máš zvláštní představy o otevřeném světě. pro mne je jeho kouzlo třeba i v tom, že jako v Gothicu nemůžu na pátém levelu naběhnout kam se mi zachce.
  • Drakersss
    Tohle je opravdu parádní článek http://konzolista.tiscali.cz/articles/onearticle?article184095-vp-page=1&link=cd-projekt-red-zaklinac-3-divoky-hon-by-bez-konzoli-nikdy-nevznikl-184095
    • Parádní článek?Vždyť je to jeden odstavec...ti ke štěstí stačí málo.Jo a podle průzkumu je nejvíce pirátů právě mezi konzolisty.
      • Myslíš ten inteláckej průzkum? Totální nesmysl, na střední jsem byl jedinej konzolista ve třídě (20 lidí) a pokud lidi hráli hry, měli jen PC a buď hráli F2P blbiny anebo všechno zwarezili. Bylo pak smutné poslouchat ty kecy, proč si kupuju hry, když to můžu mít na kompu zadáče (nemluvě o nechápavých pohledech). Nejlepší ale bylo, když pak při občasných herních rozhovorech brečeli, jak se vývojáři zaměřují na konzole, který jim ty hry "ku*ví" a na PC se*ou. A i mimo školu to většinou nebylo jiný...
    • Morraw
      Možná je to slovíčkaření, ale přijde mi, že ten český překlad článku není přesný a všude se používá bulvární nadpis "Zaklínač by bez konzolí nikdy nevzniknul"

      "He also said that suggestions that the PC version of the game was held back by the console editions is accurate, but only to a point: Without the Xbox One and PlayStation 4 releases, he continued, The Witcher 3 as it is wouldn't exist on any platform, because the studio simply couldn't afford to make a game of this scale exclusive to the PC"

      Už i z toho českého článku je patrné, že Zaklínač nemohl vzniknout pouze pro jednu platformu. Ať už pro konzole nebo PC. Přesto ani v originálu nevidím jednoznáčné "bez konzolí by nevzniknul" Spíše "nevzniknul by v takovém měřítku".
      • Drakersss
        Ano to souhlasím, ale je tam to podstatné co jsem vysvětlil výše.
    • V čem je parádní? CDPR řekli že zaklínač 3 by bez konzolí nebyl tak velký, což dává smysl. Název článku v konzolistovi tvrdí, že by bez konzolí vůbec nebyl. To není parádní, to je lež!
      • Drakersss
        No to že by bez konzolí vůbec nebyl není lež ale krutá realita. Tenhle článek jsem přihodil na tento web z toho důvodu že je tu plno lidí (a nejen tady) co tvrdí že konzole zbrzďují vývoj her a že by bez konzolí dnes hry vypadaly lépe. Tihle lidé si neuvědomují že vývojáři mají tržby hlavně z konzolí a tím pádem se jim hra zaplatí proto si můžou dovolit do hry více investovat. Takže když by nebyly konzole tak na PC nehrajete velké AAA hry jako je zaklínač protože by se to vývojářům nezaplatilo na PC. velké AAA hry z roku 2015 by v takovém případě vypadaly jako hry které jsme viděli v roce 2005.
        • keby nebolo konzolí, tak by viac hráčov hralo na PC a teda by boli vyššie predaje PC hier. tvrdenie, že keby neboli konzoly, tak by tí ľudia čo na nich hrajú nehrali nič je dosť zcestné, logicky ak už si niekto kúpi hru na konzolu, tak len málokto si ju kúpi aj na PC. Ale ak by tu konzolu nemal, tak ak bude chcieť hrať bude musieť kúpiť hru na PC.
          • jenze pak jde o to jestli si tu hru ten clovek na pc koupil nebo upiratil....jak tu nekdo psal,tak pirateni na konzole neni nejlehci. nerikam,ze neproveditelny. takze asi tak. to souzneni konzole a pc je proste fakt a i kdyz jse primarne konzolista,tak diky za pc....bez nej by nebyly soucasny konzole
          • Jenže je i zcestné předpokládat, že by se na PC přesunuli všichni (osobně bych nepočítal ani s polovinou) současní čistě konzoloví hráči. No, stejně tahle diskuze je je fakt pouze kdyby kdyby...
        • Morraw
          Samozřejmě člověk, který si umí dát dohromady víc než 1+1, to ví. Konzole poskytují kapitál a PC technologie, rozšiřují herní prvky atd. Vadí mi ale, že vznikají takové články, které naopak tuhle nevědomost prohlubují a povzbují k větší nenávisti mezi platformama. Nejvyšší čas, aby to samotní hráči pochopili. Symbioza konzolí s PC je nevyhnutelná pro vznik dnešních AAA her.
          • Drakersss
            Ano souhlasím s tebou úplně se vším. Je smutné že se oba tábory nedokážou respektovat já hraju primárně na konzolích ale proti PC a hráčům nic nemám... pokud jsou teda normální. Tyhle články se píšou na obou táborech jak Konzole tak PC weby a to nejen tu ale i v zahraničí.
            • Já bych to ani neřešil. Kdo potřebuje hate ohledně hraní PC her, asi nemá jinou věc, co by ho v životě naplňovala. Nechte ty id*oty nadávat. Opravdu nemá cenu je řešit.
        • pravdu mají oba tábory. Konzole poskytují na vývoj peníze (z prodejů), takže je možno vyvíjet lepší hry. Na druhé straně konzole omezují potenciál PC, a to ani tak po grafické stránce (i když to taky), jako spíš po ovládací. Osobně nemám rád konzolové ovladače, to je můj největší problém s nimi. Hry které jsou dělané pro konzole pak mají suboptimální ovládání na PC. Přeci jen na WSAD + myš nemá nic.
          • Drizzt - píšeš hlouposti, když je ovládání dobře udělané tak je hraní na gamepadu lepší jak na myši a klávesnici. Osobně po osmi hodinách práce s myší v práci ji rád odložím a doma hraji výhradně na gamepadu a nějaká zatracená myš + PC mi absolutně nechybí.
            • nightborne
              Mainman - tak tak... taky si nedokážu představit, že bych si šel zahrát counterstrike na gamepadu =). Ale na druhou stranu třeba Ori, DMC nebo Axiom Verge na K+M musí bejt pekelně nehratelná záležitost... jde o žánr =).
            • Drakersss
              Reakce na MainMan: Jednoduše hraješ a hraješ a hraješ pak najednou po těch letech zjistíš že to nic není a jsi vtom opravdu dobrej :)
            • Nepřijde ti, že výběr ovládání je dost subjektivní záležitost? Já používam na něco klávesnici, na něco gamepad. Nikdy třeba nepochopim, jak někdo (každej konzolista) může hrát střílečky na gamepadu.
            • Drakersss
              Taky preferuji Gamepad a to i na PC od dob ps1 hraji na gamepadu tak už to mám v ruce :)
          • Drakersss
            Za to nemůžeš trestat konzole ale vývojáře že nedokážou doladit a přizpůsobit ovládání na PC když už ta hra má vyjít i na PC. Co se týče grafické stránky tak vývojáři řekli že kdyby se soustředili pouze na jednu platformu ( neplatí to pouze pro CD Projekt Red ) ať je to Ps4, Xone nebo PC tak je hra na úplně jiné a to lepší úrovni a mají pravdu stačí se podívat na exkluzivní hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit