Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Už jste byli v Novigradu? Aby člověk prošmejdil celé město křížem krážem, aby jsi na to vzal celý den :D
    • Veskoslav
      No a už jsi byl v podzemí? Tam je teprve sranda:-D
  • Veskoslav
    Jinak co nejhoršího jste zatím potkali? Ať už do vzhledu nebo schopností?
    • milos.bohonek
      Tutově tři babizny z bažin ve Velenu. Být capart, tak z nich teď mám noční můry. ;) Hodně se na tom podepsala i muzika co u nich hraje: https://www.youtube.com/watch?v=J8J9HXcOxrs Tohle se fakt povedlo.
    • Docela daj zabrat štítonoši-banditi, jelikož je člověk bere jako regulérní nepřátele a podcení je :D
      Problémy taky dělaj nepřátelé ve skupinkách, není to AC kdy jeden mlátí a zbytek kouká.
      Nejhoršího ? Po 5 hodinách snad botching (potraceněco ... nevim to česky, to prokletý novorozeně) - je to hnus :D Potěšili mě vodní čarodejnice a jejich házení bláta do očí :-)
      Kromě vyprávění a dialogů i nepřátelé působí věrohodně ... jen občas když poodejdete z boje, nepřátelé zůstanou kolem svýho území a jen na vás výhružně mávaj.
      Co mě potěšilo byl medvěd. Dobře útočí, díky srsti zranitelný igni, a jeskyni měl plnou mrtvol lidí a zvířat a pokladů ...
      • Veskoslav
        Myslíš Potracenky? No to si někdo vyhrál. To mi připomělo Slarka ze Stalkera. Celý ten svět je udělaný nádherně. Jinak až potkáš staršího Mlhavce, tak to je teprve sranda *1*
    • Tebe. To je snad jasný ne?

      Kl*tit do zadku sochu na fotce to jsem jen tak neviděl. Mozek 0.
  • Chci se zeptat, zda někdo dělal quest Mysterious Tracks (https://www.youtube.com/watch?v=XGiPc5Ff-a4). Mně se totiž stalo to, že jsem bohužel nedostal recept, který je na quest potřeba a tak nejde dokončit. Už je to druhý quest, který mám takto zabugovaný, doufám, že CD Projekt reaguje při řešení chyb pružněji než Bethesda.
  • Má to cenu hrát, bez toho abys jsi hrál předchozí díly?
    • Jasne ze ma :) Ono to viac nadvezuje na knihy, nez na predchodzie hry. Urcit sa v tom nestratis, i ked nebudes vidiet uplne do hlbky.
  • Thorar
    Sakra to je dlouhá recenze *1* ale pěkná, díky za ni :-)
  • dobry den nejde zaklinac 3 pry mam vymazat jakesi saves jak se to dela


    • prosim napisete


  • Když je to hra plná možností... Můžu hlavní postavě ustřihnout vlasy?
    • ano můžeš měnit účesy :D
  • Sithard
    Me to proste ne a ne chytnout.. hrozne rad bych se vezl na hype vlne ale do dalsiho hrani se musim vic a vic nutit :-/ Herni Geralt je mi strasne nesympatickej + ten combat je peklo
    • upřímnou soustrast, máš to prostě blbé
    • Lukass
      Tak ono to moc neni vlnou hypu ale tim ze je to fakt zabavna hra, me hlavne bavi ten svet.
      Combat je vyladenejsi nez ve dvojce, je potreba uskakovat, delat kotouly i pouzivat znameni. Navic co nepritel to jina taktika.
      Me jenom stvou zpomaleny reakce Geralta a to ze NPC delaji furt stejny veci dokola.
      Jinak po herni strance nemam vytku, hlavne questy a dialogy sou bozi, ale to sem ocekaval.
      Mam uroven 5 a nejakech 16 hodin.
      Dneska sem paril do jedne v noci, a zachvilu du uz zas parit :-)
      • Sithard
        mozna to neni jen hype a modla pro fanousky knizek ale vetsina pratel z toho uchcava blahem a internety vlhnou a me to nebavi.. si pripadam jak vyvrhel :-D
        • Lukass
          Takhle ja to mam z 90% AAA her. Ale tenhle mesic je brutalni Project Cars a Zaklinac, jak rikam do vanoc mam co hrat a o vanocich si koupim GTA 5 :-)
        • A na cem to hrajes? Neni problem v tom, ze se ti to na PC moc nehybe?
          • Sithard
            Hraju na pc ale gtx 660 to bez heirworks rozbeha plynule na vyssi nastaveni. Zkusil jsem i x360 ovladac ale to jsem byl v combatu ztracenej jeste vic :-D
        • tak si přečti knížky, to tě namotivuje
          • Sithard
            videl jsem jen serial a ten se mi libil ke knizkam se chystam uz dlouho tak treba jednou :)
            • Seriál je postavený na povídkách. Povídky jsou výborné, půvabně po takových jednohubkách vykreslují svět a postavu Zaklínače. Navíc některé jsou solidně vypointované a obstojí i literárně.

              Sága je pro mně problematičtější, nechytla mne ani jako žánrovka. Ale to neznamená, že se ti nemůže líbit.

              Když tě hra nebaví, tak to neřeš. *4* Nemůže chytnout každého.
  • Pls, mám v kufru plno přečtených dopisů, můžu je poté vyhodit? nebo se někdy budou ještě hodit? Jsem na LVL9 a pořád mi padají zelené a modré mutageny, mám jen jeden červený z vlkodlaka, z čeho to padá dále? díky za rady.
    • Pokud nejsou v záložce pro úkolové předměty tak je prodej nebo vyházej.
  • Zdravím,
    mám takový problém. Když hraji Zaklínače tak mi obraz přijde málo podsvícený. Přijde mi jako by byl nastavený nízky kontrast a jas, ale když změním nastavení zobrazení na monitoru a v systému, tak problém stále přetrvává i když mám podsvícení na max. Myslel jsem, že mám vadný monitor a proto jsem zkoušel jiný. Avšak problém stále přetrvává. Obraz mě příjde ztmavený nebo málo podsvícený a nejsem schopen přijít na to co stím. Kazí mi to dojem z celé hry. Nejsem schopný se do hry a atmosféry vcítit.
    • zdravím stahní si https://sfx.thelazy.net/games/preset/3712/ verzi A. Viditelnost je pak naprosto normální...
    • S tím mám problém taky a všiml jsem si, že například nastavení gamma vůbec nereaguje, ať posuvník dám kam chci.
      • Já jsem z toho dost smutný, protože to byla nejočekávanější hra mého života a já si ji nemůžu pořádně užít.
        • Žiadny problém som s gammou po 40h hrania nepostrehol. Buď máš problém s HW alebo očami. :D Skús hrať v tmavej miestnosti :)

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit