Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Glitch horse- The Witcher 3: Wild Hunt: https://youtu.be/pXvydpcEQ5I tohle mě trápí. Zaseky Koně u objektů. Jinak pecka a hra desetiletí ;)
  • Prumerny akcni RPG. Spatna optimalice. Vyvoj postavy uplne o nicem. Combat je ale asi nejvetsi zklamani. Z toho gryfa jsem malem porodil, chargne me - skocim proti nemu a nic se mi nestane... chargne - skocim do jinyho smeru a ve vzduchu 2 metry od nej me trefi... na co jsou v te hre uskoky kdyz se utokum neda uskocit? Ani nahy baby to nezachranej. 7/10
    • nesiko, ja mu uskocil vždycky..combat je v pohode..
      • fallanga
        Až na ten nepovedený hitbox a zbytečné rozdělení na úskok a kotoul, ano, je v pohodě.
    • Veskoslav
      Trolling level 2. Vývoj postavy je podle mě nejlepší za dlouhou dobu a ve spojení v kombinaci 4 silných stránek a nulovacího lektvaru si člověk může udělat postavu prakticky jakoukoliv. Od bojového "mága" až po sekající mlýnek na maso.
      • Krása nenulovaní postavy byla v tom, že jsi se učil hrát i se stavem který nebyl ideální.

        Tohle bylo hodně ve starých RPG a mělo to kouzlo. Zde by to také mělo kouzlo a více logiky. Navíc to lidi často dohrávají 2x+ tedy. Není problém to dohrát nějak a v EE edici jinak (kdy už víš jak)
        Osobně nemám rád nulovaní všude. Moc to dává prostor tomu věci měnit, nevžít se do postavy a vůbec hrát to jako hlupák.
        • Veskoslav
          Ano lepší je strávit na postavou 20-30 hodin a zjistit, že dané schopnosti jsou naprosto k ničemu a začít znova.
          • Tak tomu bylo a bylo to skvělé, jestliže jsi nehrál jako hlupák a popisy dovednosti odpovídali.

            Ale opět jsi překroutil můj argument.... (nečekaně *15* )

            Já psal, že kdyby to bylo bez nulování, tak to dává jiný styl hraní které není často ideální. A musíš se více přizpůsobit a tak dále.... Prostě máš něco blbě? Smůla musíš to řešit jinak. Tohle Wasteland 2 a je to super....Není to špatná věc.
            Je to jiný styl a neměl by se rušit protože jak jsi napsal "Ano lepší je strávit na postavou 20-30 hodin a zjistit, že dané schopnosti jsou naprosto k ničemu a začít znov"

            To opravdu ne.
            • však nulovanie malo už aj Diablo 2 s datadiskom
            • Karle, Karle.
              Není to přeci jen o tom hrát za postavu, která má nepovedený build, ale také o tom, aby jsi si mohl zkusit i jiný způsob hraní.
              Witcher není není nějaká akce, kterou dohraješ za 10 hodin a pak si to hodíš s jinou postavou či s jinými dovednostmi.Je to hra na spousty a spousty hodin, takže je určitě na místě, aby hráč měl možnost překopat svoji postavu.
              Dnes je to u her, kde jsou složitější RPG prvky a delší herní doba vcelku běžná věc.

              U her typu wasteland (tzn rpg s více postavami) není špatný build takový problém, protože máš spousty jiných charakterů, kteří mohou tvoji postavu zastoupit.
  • Witcher 3 je klasicky pripad nafoukle bubliny, ktera splaskla v momente, kdy se zjistilo, ze CD Projekt RED nejsou zas takovy frajirci, jak je vsichni vychvaluji a uctivaji jako bohy RPG zanru jen proto, ze udelali hru podle knizky. A co jako? Se z toho mame vsichni najednou [dopln si]?

    Hype kolem tehle serie nechapu. Zkousel jsem jednicku a zkousel jsem i dvojku a pritom je to takova nuda s hroznejma animacema, pribehem, ze i vozralej bych ho napsal lepe, nezajimavejma postavama v cele s "always a serious face" Geraltem a svetem, kterej je zazivnej asi tak jako prednasky o vyrobe horcice.

    Kdyz jsem navic zjistil, ze u W3 naprosto zmrvili optimalizaci, zacal jsem se vysmivat vsem usoplenym fanboyum, ze tak branili CDRED a pritom nemeli vubec duvod, protoze je to stejne matlacky studio jako kterekoliv jine.

    Je mi jasny, ze nez W3hype vyprcha, bude to chvili trvat, takze je asi lepsi se vyhnout internetu na chvili. Timhle vsim jsem vam chtel jen rict, ze az poridim PS4, tak si W3 koupim.
    • o čem to mluvíš jsi ožratý nebo tak blbý ta hra má vše naprosto, nechápu copak ti udělali v cd projektu tě nepozvali na prezentaci, ta toto hra nabízí naprosto užasný příběh a skvělý svět a to nemluvím o různorodosti misí tohle nemá žádná hra na světě
    • 4 odstavce kydů, přitom stačilo stačilo napsat: nesnáším Zaklínače.
    • Klasický česká chudák.
  • Hra se zpackaným techickým zpracováním a tristním chodem na konzolích s propady fps dostane 10/10? To jako vážně?
    10/10 by měla dostat naprosto vybroušená hra, která je na vysoké úrovni po všech stránkách.
    Hra je to sice jinak kvalitní, ale absolutní hodnocení bych ji minimálně za technickou stránku nedal.
    • milos.bohonek
      Kdyby hra byla na konzolích technicky zpackaná a trpěla propady fps, tak se to v této recenzi konzolové verze uvede. O vážných technických problémech čtu jen na internetu, sám jsem žádné nezaznamenal. Ty když hraješ, tak ti to zlobí?
      • U Last of Us se o tom taky plno recenzí nezmiňovalo, přesto v některých pasážích (většinou interiéry se zapnutou baterkou) k poklesu docházelo.
        A tady je to to stejne, na PS4 to trpí poklesy, kdy pokud to klesne pod 30, tak se to zjevně lockne hned na 20fps.
        Xbox verze poklesy trpí údajně taky.
        A nejsem sám, kdo si toho všimnul viz: http://www.vg247.com/2015/05/20/the-witcher-3-wild-hunt-frame-rate-not-smooth-on-either-console/
        Tohle podle mě není zrovna ukázka kvalitní optimalizace. Kluci se mají zjevně ještě co učit.
        • TheGGG
          xone verze je překvapivě o něco lepší, než ps4. Občasné propady na obou konzolích, čekám na patch
    • Nezažil jsem hru, která by neměla nějakou drobnou chybičku.
      Nebo ty snad znáš hru, která by si 10/10 zasloužila a je ve všech směrech dokonalá?
      Ber to jaký známky ve škole. I s jednou chybou přeci můžeš dostat jedničku :)

      Btw co znamená zpackané technické zpracování?

      Jo a ještě jedna věc. Hry jsou od toho, abychom je hráli, bavili se u toho a měli z hraní zážitek.
      To je dle mě to hlavní kritérium. A to podle mě Witcher 3 splňuje, i když je ve hře občas nějaký bug (ještě aby v open world rpg nebyl) a grafika není ta nejlepší jakou kdy kdo udělal (což neznamená, že není hezká).
      • Samozřejmě, že žádná hra není bez chyb. Ale hra, která trpí poklesy fps i na konzolích si podle mě absolutní hodnocení vážně nezaslouží.
        A já nevím jak ty, ale mě výrazné poklesy fps dokáží znepříjemnit právě ten herní zážitek o kterém píšeš.
        Technické zpracování má přímý dopad na herní zážitek. Tudíž si tato hra podle mě takové hodnocení nezaslouží.
        Jiným hrám (a vydavatelům) se podobné věci vytýkají, tak proč né zbožňovanému witcherovi? Dvojí metr?
        • Nehraji na konzoli a s propady FPS jsem se nesetkal, takže se k tomu nemohu objektivně vyjádřit.
          V mém případě tedy nemám technickému zpracování co vytknout.
      • Nejlepší grafiku má totiž samozřejmě TTD. *3*
  • Morraw
    Nejvíc mě těší ty ohlasy na obrovské množství obsahu a úkolů. Navíc to hodlám prokládat s GTA V, abych tak prodloužil zážitek z obou her na maximum. Stále však doufám v nějaký optimalizační patch. Ten poslední vůbec nepomohl. Po zamknutí FPS na 30 hra jede hezky plynule bez stutteringu, ale hned v té první vesničce mi to padá k 25. Takže netroufám si říct, jak to bude vypadat ve větších městech.
    Trochu mě zaráží poměřování se Skyrimem. Podle mě jsou to dvě dost odlišné hry. Zaklínač je pro mě silně příběhová hra, kdežto Skyrim mistrovsky zvládá samotný open-world a radost z explorace.
    Jinak otázka: Jak moc se podle vás příbližil Zaklínač se třetím dílem k mainstreamu?
    První dva díly měly unikátní atmosféru. Teď když je Zaklínač open-world jako většina nových her, je v něčem jiný oproti ostatním ?
    • Osobně bych řekl, že W2 (a možná i W1, který osobně příliš neadoruji) se fantasy "mainstreamu" blížil víc. Pokud ne, tak jsou na tom obě hry podobně. Ale nepřijde mi mainstreamové, že je ti líto monster, které zabíjíš. *3* A osobitou atmosféru tahle hra má.
  • Jak hra s tak špatným ovládáním postavy může mít 10/10 v dnešní době. Je to zdá se nějaký trend viz GTA... ale díky bohu za 1st person view tam...jak jsem psal jinde.: "Nechci narušovat zdejší "nečekaněvětšinověkladně" se přetlačující orgie co zadupávají do země všechny ostatní názory, ale jsem jediný, komu přijde ovládání postavy (pohyb) strašně nemotorný až (konzolově) chaotický?. např: pohyb v interiérech, kde je problém se často strefit na poprvé do dveří, raději 2x narazíte do zdi, to samé platí o jízdě na koni. Hra určitě netrpí nějak skvělou grafikou na dnešní dobu, obecně však působí velmi povedeně a příjemně, až teda na ten styl pohybu hráčské postavy viz 14 let starého Gothic 1"

    na lepší grafiku doporučuji https://sfx.thelazy.net/games/preset/3696/
    • Kup si gamepad.
  • Jinak vtipný obrázek ze hry
    https://twitter.com/DanielVavra/status/601357955523551232

    *15*
    Ale pořád a to je nutné říci znova. POŘÁD, jsou zde budovy více realistické než v nějaké čiště americkém fantasy typu DA (kde se řeší hlavně možnost sexu všech se všemi)

    chatky nemají okna jen díru, vypadají jak mají vypadat, To samé města a tak dále. Stále to je více evropské věrohodné poctivé RPG, než americké rpg na efekt které má být hlavně epické a je jedno jak to je nedomyšlené....

    Jen doufám, že CD projekt nepůjde více americkým stylem a další hry nebude ještě více lehké a osekané. Zde to osekali jak jsem psal :( Zejména doplnění petardy alkoholem je opravdu hloupé a trapné....
    Ale protože se na Games.cz nešetří 10/10 a dostaly to i některé vyloženě nedodělané hry a v některých prvcích přímo špatné, tak zde těch 10/10 byla jasná volba. Zde.
  • všem fandům se moc moc omlouvám ale Zaklínač 3 je po boku Mafie 2 pro mne naprostej herní odpad, kterej si nezaslouží ani 1/10, tohle hodnocení je výsměchem všech slušných her *11* *11* *11* *11*
    • Tvoj komentar je vysmechom vsetkych slusnych nazorov na tuto hru :)))))
    • Radšej napíš aké máš s hrou problémy. Myslím, že komentár s riešením ti príde rýchlo. Ja osobne si tú nezahrám. Mám slabé PC.
    • jebus
      Nerozjels to, co? *3*
    • Mas k tomu nejakej konkretni duvod?
  • Recenzovaná verze: Xbox One

    A já se ptám, komu tím prospějete?
    • Konzolistům *3*
  • mám od 19.5. nainstalováno ale ještě jsem nehrál.v klidu si počkám až dopařím gta

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit