Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • huraa, tesim sa na dalsie multiplatformove RPG, skvele ovladanie prisposobene na gamepad, zbesile klikanie tlacitka vtedy, ked to hra zobrazi *7*
    multiplatformovost, vrchol evolucie hrania *1*
    • nevim jestli si to pamatuješ, ale komba v zaklínači jedničce se dělali tak, žes kliknul tehdy kdyt ti to hra zobrazila *15* ... a to vyšel jenom na PC
      • No a? Kdyz se neco na PC nelibi, tak za to vzdycky mohou konzole, to si pamatuj :-).
    • smejki
      Hoši, já chápu, že jste skeptičtí, ale demagogičtí byste být nemuseli
    • Cosi
      Vy jste troubové. Druhý zaklínač měl quick time eventy hned jak vyšel na pc. (Souboje s bossy, pěstní souboje) A nikomu to nevadilo. Ale hned jak se objeví zpráva, že to bude na konzole, tak to bude celé zjednodušené. Vaříte tu z vody a divil bych se, kdyby jste vůbec nějakou konzoli měli.
      • vadilo mi to, 2jku som nedohral, a mal som segu megadrive, bola to pecka ;)
        • Tak proto jsi to nedohrál.....neměl si na to gamepad *3*
          • niee *1*
            preto,lebo uz to bolo velmi akcne, mi to pripominalo skor die by the sword, akcnu arkadu s rpg dialogmi
    • V době kdy byl Zaklínač 2 ryze PC záležitost jsem ho hrál s PS3 ovladačem na PC. Po 20 minutách trápení se s klávesnicí a myší jsem byl donucen zapojit gamepad a světe div se herní zážitek byl naprosto jiný pro mě osobně o dost lepší.
      • no problem bol medzi stolickou a monitorom,a ?
        • Ano, v klavesnici. Proto pouzil gamepad
          • Priste bych si to mohl precist, sorry
  • Hm, hra, ktorá v mojich očiach rapídne zvyšuje hodnotu konzoly. *4*
  • michelangelo
    Jestli si Zaklinace zahraju na PS4-ce a nikoli na PC zavisi na jedinem - na cene konzole.
    • No určitě bych nepočítal s tim, že bude levnější než deset litříků. Spíš tak 12-15. Ale možná se mýlím a sony se uchýlí k nové strategii...
  • Tak snad vám vydají i předešlé díly, minimálně dvojku. Jenom ať hru vydají hezky všude, více platforem znamená více peněz na nové hry.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit