Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ano ano, úplně nová hra o úplně novém hledání nových červených fleků v trávě a úplně nových otaznících. A to se vyplatí. *1*
  • protoze se to vetsine libi?
  • no nekecej, witcher neni realny stredovek. panejo a to ti trvalo jen tri hry nez si na to prisel
  • TheGGG
    viz komentáře o konzolích skvadra...
  • To už je prostě moc i na mě *7*
  • hype ti vymyl mozek, proto jsi si toho nevšiml

    Agro tam je naprosto minimální, proto nepřátelé dost často nereagují

    https://www.youtube.com/watch?v=mcGiINmzEyM

    tady se podívej, pokud mi nevěříš...
  • víte co je APOBAB? to je Automatická POhádková BABička ze čtyřlístku. Jak to tu čtu, tak spousta hejteru splnuje definici APOBAB, jedou si svoje pohádky který někde četli, nikdy to nehráli a opakujou to jak kolovrátek... viz DS skvadra atd...
  • Ještě chybí lakatosh a Femto.
  • UH? tak toho sem si fakt nevsiml za celou hru a dost o tom pochybuju, agro tam samo je
  • Ta hra nemá funkční agro nebo jak se tomu nadává, takže pokud tě odhodí tři metry, jsi z dosahu, proto nereaguje. Takhle je to u všech nepřátel v Zaklínače, stačí ujít pár metrů a nepřítel stojí a hledí a ty ho klidně můžeš ustřílet...
  • Veskoslav
    DS jádro dorazilo:) Třeste se, smrtelníci:)
  • Hra mne hodně bavila, na druhou stranu mne mrzeli některé herní mechanismy . Například některé monstra mne zklamali - boj s příšerami má být rychlý a smrtonosný (a to nejsem Witcher fundamentalista - je mi fakt jedno jestli Triss má jiný vlasy než v knize). Třeba takový běs - sice vás odhodí 3 metry ale během doby kdy se tak nějak dáváte dohromady si někam jen tak odkráčí, místo toho aby vás dodělal nebo se na vás rozběhl ( u toho vidím promarněný potenciál nějakého glyfu - pro rychlejší vzpamatování se) . Ze základní hry byli asi nejzajímavějším monstrem Mlhavec. Polednice, Lešij taky ušli a doopravdy zábavným soupeřem byl až pavoukovec a ta obří žába.

    Pak mne trošku mrzela absence animace pití lektvaru. V jedničce byla. Ve dvojce to bylo vyřešeno elegantně rituálně byť trošku zdlouhavě a ve trojce se zřejmě jen tak stačí zakousnout do kousku kuřete během boje. Když alchymie přidává dobu trvání lektvaru tak ať to má taky význam. Člověk by si pak rozmyslel v jaký chvíli si dát elixír Rafárda bílého

    Určitě by si šlo pohrát i se třídami zbroje podobně jako v DS, ale je asi fakt, že by to narušilo koncept úniku.

    Tak trošku doufám, že nějaký šikovný modér si s W36 pohraje. Byla by škoda kdyby Nexus byl majortině pro mody do Skyrimu a Falloutu.
  • Nefňukej pořád.
  • iSpirit
    Ach bože...
  • Kozy
    *1* *1* *1*
  • V konzolovém světě se magická optimalizace rovná downgrade, takže tvoje věta je velkou ironií.
  • Still
    Tak tak *1*
  • TheGGG
    tobě ta murica nějak leží v řaludku co? Doporučuji se odstěhovat na novinky nebo do kremlu...
  • TheGGG
    ty jsi na tu grafiku hodně založený co? Starší soused prodal pár stovek hektarů a tak jste si koupili PC za 200 000,- a teď brečíte, že musíte hrát na stejné grafické úrovni jako zbytek toho herního p*vlu kolem... ah, vždy mě zlepší náladu, když nějaký pomatený pcmasterace brečí kvůli grafice... příště pozor, co v lese sbíráte za houby....
  • Still
    Konzole mě nezajimají, takže jejich optimalizace mě nebere...
    Downgrade? I když to nebyl ten bombastický trailer, pořád je to hodně nadprůměrné....

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší