Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • 20 minutová videorecenze, když jsem to viděl myslel jsem, že je to chyba. *1* Jinak jako vždy, recenze jak se patří... Teď by bylo hodno udělat recenzi na DA:I ke srovnání... *3*
    • Nevím jaký by to mělo smysl, srovnávat hru s duší a hru, která je pouze genericky udělána aby nějak budila dojem, že se možná něco děje.

      A řeči typu, že Witcher je přehypovaná hra - ano je, ale zaslouženě, protože v žádné jiné nebudete běhat po tom herním světě 40hodin, jen protože ho chcete prozkoumat a případně potkat další obyčejnou npc postavu, která bude mít zábavnej vedlejší quest. Protože o tom Zaklínač 3 je, o prozkoumávání a brilantní questové složce - kde bych řekl, že někdy obsah těch vedlejších úkolů dokáže zastínit i hlavní linku
      • Jasně, ale koho jiného tomu chceš dát ke srovnání... ?
        • Fordzy
          DA:I ve kterém se nedá plavat, lézt ani pořádně jezdit na koni bych fakt se Zaklínačem nesrovnával, to už radši Gothic 1, kterému chybí jen ten kůň.
          • DA:I se nedá plavat ani lézt bože zakažte tu hru
            • Fordzy
              Bůh bohužel nepomůže. Bioware se po konci ME3 zřekli Boha a začali vzívat Satana.
              • Reakce na příspěvek:

                to je fajn
  • TheGGG
    zatím hraju předchozí DLCčko a je to stejně jako původní hra naprostá pecka... tento datáček už taky čeká na zahraní...
    • je Gerča pořád takový subík, že čarodějky písknou a on on běhá po celém městě, aby sehnal šaty na ples, které barevně ladí k čarodějčiným šatičkám?
      • Ve zkratce? Ano, je.
      • TheGGG
        když si chce užít v posteli, musí trochu běhat a nakupovat, jak v reálu...
      • JJ, aneb dones deset kůži medvěda na další způsob...
        • Nejspíš si pleteš první díl s třetím *7*
        • TheGGG
          to je ale WoWko, my tu řešíme witchera...
        • No nevím většina Q jsou tam úplná paráda, např. čarodějnice z Křivušských Blat. Naprostá paráda...
      • vis ze byl ten ukol nepovinny...takze pokud jsi ho splnil, tak jsi holt subik ty sam :)
      • Still
        To značí hned submisivitu? Komiku *15*
        • Pravda, spíše latentní transsexualitu... *3*
  • Jako úplný zakončení Geraltova příběhu to bylo upřímně...nic moc. Srdce z Kamene se mi příběhově líbilo mnohem víc.
    • Čo sa týka príbehovej línie SzK v porovnaní s tou čo je v KaV, tak s tebou súhlasím.. ale inak KaV je čo sa týka DLC/datadisku úplne niekde inde v porovnaní s inými z posledných rokov.. viac ako 30 hodín pre datadisk? Úplna paráda - hlavná príbehová linka je možno slabšia ako v SzK, ale inak je podľa mňa všetko lepšie.. SzK mal síce asi najlepšiu príbehovú linku vôbec v datadisku, ale v podstate nepriniesol nič nové.. 2 nové typy nepriateľov? Možno pár nových mečov.. rozšíril pôvodnú mapu ale úplne povedané, nič moc.. sidequesty ak tam boli, tak neboli úplne na takej úrovni ako v pôvodnej hre.. zatiaľ čo v VaK má veľa nových typov nepriateľov, ku tomu starí známi aspoň inak vyzerajú aby sa viac hodili do Toussaintu, ktorý zase je podľa mňa osobne najlepšie navrhnutou mapou celkovo v open-world RPG hrách.. sidequesty sú zase na úrovni pôvodnej hry.. oveľa viac boss fightov, ktorí sú podobne ako v SzK ťažší ako v pôvodnej hre.. hudba je úplne špičková.. jedna z postáv, ktorá je veľmi dobre známa z knih je možno moja nová najobľúbenejšia postava v Zaklínačovi 3.. veľa nových detailov, vtipov, Toussaint je úplne presne vykreslený tak ako som ti ho predstavoval pri čítaní kníh, nové herné mechaniky sú oveľa zaujímavejšie ako tie v SzK, lepšie spracované a viac sa vyskytujúce sa dungeony, zaujímavé príbehy aj ku nových zaklínačským brneniam + patch, ktorí z hry v podstate spravil Rozšírenú edíciu.. áno, preferujem príbeh v SzK ale celkovo KaV je na oveľa vyššej kvalite ako prvý datadisk..
  • Skvele shrnuti vynikajici hry, na ktere mi vadi jedine...dokud se clovek nedostane do druheho datadisku, tak v NG+ neni za co utracet bodiky a neni jak zlepsovat skilly, protoze pocet schopnosti, ktere Geralt muze najednou vyuzivat, zustava stejny.

    Jinak na konzolovem ovladaci se musi znameni prepinat pomoci toho kruhoveho menu ?? Tak to bych asi nerozchodil...misto plynuleho drceni nepratel, nejake vyskakovani v prubehu boje do menu...a co se tyka zamerovani nepratel, tak jsem to nepouzil snad ani jednou, samozrejme netusim jaky problem to muze byt u ovladace.
    • Ne nemusí, přepínat znamení jde i bez kruhového menu, jen je to trochu nepraktický (nebo jsem si na to alespoň já nezvykl) *4*
    • To vis ovladac je pro ty zrucnejsi, ty nesikovnejsi museji mit k ovladani jedne hry 50 ruznejch knofliku a jeste k tomu mys, verim ze kdyby mel clovek tri ruce budou u kazdeho PC standartne tri ruzne periferie na ovladani:)
      • obsluhovat klávesnici s myší běžně zvládají už děti od 4 let. pokud máš nějakou poruchu motoriky, nemůžou za to běžné periferie.
        • ja nemluvil o veku ale o zrucnosti..prave o to jde..obsluhovat klavesnici zvladne i cvicena opice..s gamepadem to uz chce tu zrucnost. Jsi trosku hloupy, protoze jsi presne potvrdil to co jsem napsal:)
  • Na to že tu DLC dostane videorecenzi a hra jako Xenoblade X nemá ani textovou recenzi, snad ani není co říct.
    • nekromant33
      http://vignette2.wikia.nocookie.net/xenoblade/images/5/57/Xenoblade_Chronicles_X_-_screenshot6.jpg/revision/latest?cb=20140612022007

      na to není co říct
      • ne neni :)
        https://cdn2.vox-cdn.com/thumbor/ep_BBQmGEbzGbuZN1yjiE9lDzhw=/196x0:2114x1079/1600x900/cdn0.vox-cdn.com/uploads/chorus_image/image/47766089/xenoblade_chronicles_x_review_main.0.0.jpg
    • Xenoblade X meli recenzi v levelu, coz zdejsi redakci krapet omlouva, pac se jedna o ty stejne lidi.
      Bohuzel Nintendo u nas v cechach nikoho nezajima, takze se radsi pise o hrach z afriky, indie nesmyslech a rozjima se o nesmrtelnosti chrousta ve virtualni realite. To ze Xeno x, MTS:FE, Hyrule Warriors nebo jakejkoliv Mario jsou skvele a zabavne hry ceske hrace nezajima, nezajima to ani ceske herni redaktory, nezajima to ceske herni obchody, takze pokud se clovek ozve ze ho Nintendo zajima, dostane velmi rychle po hube a je navracen zpet do reality nasi male ceske malosti:)
    • Nintendo hry tady většinu nezajímaj, takže by to možná už chtělo přestat tady dokola brečet a napsat čtenářskou recenzi na Xenoblade. Určitě to zvládneš, i s kritickým hodnocením. *15*
    • Francis
      najprv si tu recenziu pozri a pochopíš, že bola zrecenzovaná komplet celá hra
      • A? Mění to nějak moje slova. Spíše je to ještě horší *7*
        • SalemCZ
          co ti brání to zrecenzovat
  • Fordzy
    Kdyby Lukáš recenzoval třeba bobek, tak si ho stejně rád poslechnu. Mikro odkaz na Skamene pobavil. Jen tak dál.
  • MidnighT91
    Přečetl jsem videorecenze a dostal jsem orgasmus. Každopádně je jedno co tu kdo říká, za 20 let co hraju jsem nehrál rpg, co by mě pohltilo víc a je jedno jestli se bavíme o Gothicu, Morrowindu, nebo Baldurs Gate. Žádná z těch her prostě nebyla takhle krásná a promyšlená. Pokud si myslíte že ano, tak je to pouze tím že jste byly o 10 let mladší. Tohle je RPG vrchol současné generace. Uvidíme co příjde dál a jaká hra to překoná. Nemůžu se dočkat...
    • hraje 20 let a mysli si ze W3 je nejlepsi rpg..ach jo..
      • W3 bych asi neškatulkoval do rpg, ačkoliv ta hra vypadá jako rpg, tak to má stejné prvky jak GTA 5 - pozor nehaním hru!
        První zaklínač byl RPG, kde jste museli šperkovat postavu - zde i když půjdete jakoukoliv cestou vývoje, tak Vás hra nijak nebude trestat - pouze budete muset hrát jiným způsobem, ale efektivita je stejná (hrál jsem za šermíře, bylinkáře, "kouzelníka" a vždy ten hlavní herní prvek byl stejný)

        Spíš jak RPG titul, kde nemáte absolutně možnost si tabulkově hnát účelně vaše atributy - by hra měla být označována jako "akční hra z třetí pohledu osoby, s prvky rpg"
        • To řekni mým kamarádům co to mají na ps 4 a vzdali to prototže nedokázali na normální obtížnost porazit krabopavouka...
        • "akční hra z třetí pohledu osoby, s prvky rpg"

          A tím si vlastně shrnul asi většinu dnešních rádoby RPG. *1*
    • Chybí už jenom housle a Witcher cosplay party...
    • Uklidni ten fanboyismum. *11*
    • To bych chtěl taky umět
  • Still
    To zase bude brkotu jaký je Zaklínač přehypovanej a je to nudná hra *1*
  • Díky Lukáši,
    Pokaždé si tvá videa moc užívám i přes to, že mě zmíněná hra tolik nezajímá. Líbí se mi tvůj objektivní přístup k látce, množství informací, které ve videu o hře řekneš a nápaditost s jakou videa tvoříš.
    V tomto případě jde ještě o mojí srdcovku, takže nemám co bych dodal. Zhodnotit celu hru bez spoilerů i s datadisky (vlastně DLC *3* ) je obdivuhodný výkon.
    Jsem rád, že i přes to všechno děláš to, co děláš..
  • solomon.short
    Ti parici utopenci me dostali, nevite nekdo co je to za kapelu/song? :)

    Jinak vyborna videorecenze, jak je u Lukase zvykem...
    • https://www.youtube.com/watch?v=Qrq4d7UkwdY

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit