Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • tady vidíš, děckám je to fakt jedno a tady je krásny příklad. Ano máš jiné priority, někteří by chtěli vkusné fantasy...
  • Koukni na naše mínuska. Děckám je to jedno, jesti je to kýč nebo ne a čím víc barev tím více prodeje... souhlasím, že Witcher není klasická high fantasy, takže ty barvy se k této hře nehodí. Mělo by to být více depresivnější.
  • Blue.Shark
    Vidíš to, mně třeba tohle vůbec žíly netrhá. Pro mě atmosféra Zaklínače není v tmavých barvách, ale v tom světě. Když se jdu podívat do přírody, taky se pokaždé neplácám v blátě a nevídám pampelišky, co kvetou šedě. O to více se mi líbí, že ve zdánlivě pokojné a prapodivně povědomé Zaklínačské přírodě za soumraku pobíhá nespočet monster, které mi ukousnou hlavu jen tak na pozdrav. Nikdy jsem nepochopil, proč to lidem tak vadí. Asi mám jiné priority.
  • ámen
  • Krescz
    yeap
  • Ty jseš ale kokotisko...
    Byl jsem na tebe dost jemnej? *1*
  • wenceslaus
    Tohle idím jako čiré PR. Na hru se těším a ty barvy nějak přežiju ale... tomuhle nevěřím. Normální grafiku barvy přebarvíš/přepálíš jednoduše, ale obráceně to už nejde.
  • Keyz
    To vzali nějak opačně.

    Namísto aby tam dali nastavení pro lidi kteří mají problém, tak to rovnou udělat tak, jako by ten problém měl každý. *15*
  • Mám předobjednáno a prozatím mně nic nepřesvědčilo že by ta hra měla být špatná ještě spíše přemýšlím zda si ještě jednou neprojet dvojku a zkusit dát natalisovi foltestovu dceru.Mohla by to být zajímavá kombinace, když je cíšař ve wyzimě.
  • slovo šance je tu duležité, Kolik handikepovaných si Witchera 3 skutečně zahraje ? a to mám spolužáka s tímhle postižením. takže ono jde o hodnotu te šance vs jistota že to pokazí atmosferu.
    BTW COD s těmi koridory je taky slevení nároku ?
  • corfer
    Mě osobně to překvapuje s ohledem na to, že dnes už si CD Projekt RED může dovolit prakticky cokoliv. Před lety Poláci pobíhali po E3 a lámali novináře, aby se přišli podívat na jejich hru. Tenkrát šlo o vytvoření brandu a kdyby tehdy letěl Nekonečnej příběh, nebejt to CD Projekt, mohl taky Geralt z Kaer Morhen do Wyzimy letět... Na psu...
    Zaklínač byl hodně svébytnej produkt a nejde mi na hlavu, proč tu sychravou slovanskou atmosféru tak pečlivě zametli pod ten nános zářivých barev. Možná je to tím, že značka už na vlastních nohách stojí. Teď hlavně dobýt svět. Sylvester a Tweety: Divoký Hon...
  • pěkné, ale já bych chtěl vidět video porovnání mezi PS4 a PC verze. Jaký je skutečný rozdíl, jak vypadá výsledná verze na PS4.
  • Colby.Sawyer
    Boží prostě úžasné video zatím nejlepší ukázka ze hry. Například ty prastaré rituály mě překvapily a scény z vody vypadají úžasně!
  • to je prostě čisté PR.... kvůli 1% barvoslepých hráčů ze hry dělat omalovánky.
  • Hovorí sa, že niekomu stačí málo, najmä tým simplexnejším postačí nemiestna nadávka a sú vo vytržení, je úplne jedno, že to je preložene nesprávne.
  • každý den sleduji na steamu odpočet a vůbec to neutíká... Podobné videa udržují moji nedočkavost stále na plné otáčky :D
  • Ristoro
    Kdo psal o překladu? Já se směju tomu, co tam je napsané. To hned neumím anglicky :(?
  • omfg *11*
  • MickeyMutant
    Mně to neříkej, řekni to Konrádovi. Ale myslím, že trochu slevit ze svých nároků pro šanci zpřístupnit hru opravdu všem hráčům bez ohledu na jejich handicap by myslím nikoho nezabilo.
  • Dolero
    Myslím, že se bude dát v nastavení změnit jas a kontrast... *3*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit