Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Ristoro
    Slovo které tam padlo, je nadávka i v angličtině, takže o čem to mluvíš? Jaká nemístná nadávka? To, že to přeložili nesprávně, je úplně jiná věc, milý Lunku.
  • Pekne. Poviem to takto kto sa zaujíma o všetko možne čo sa týka historie a geografie, ma prechodený trošku realný svet myslim respektíve lesy, hory, krasové uzemia, jaskyne, priepasti, dedinske krčmy či mestke hostince tak musi uznať že je to v momentalnej dobe to naj čo môžme vo virtualnom svete vidieť, hneď ma to napadlo ako som vo videu videl tie vinice, višňové sady, políčka , slovanske opevnene vsi a monumentálny hrazdený Novigrad a to ešte nehovorím o mrazívých Varjažských ostrovoch. Bratri podľa mňa tu nejde o grafiku v pravom zmysle slova ale o ten svet a jeho atmosferu. Nieje to ani omalovanka ale ani šedý zákal je to uplne vyrovnane. A to že to už nikdy nebude ako jednotka to je dané enginom. Ja viem Zaklínač 1 ma asi najlepšie možne spracovaný svet čo sme v hrách videli všetko proste do seba zapadá tak ako to mal kedysi gothic 2 možno aj 3.

    Vďaka CD Projektu a všetkým fanúšikom
    Českej, Nemeckej a Poľskej hernej scény ktorá je mňe sobne najbližšie.Zdar
  • Two words, one is big the other whoop.
  • tak me to je taky jedno, ohledne toho hype. Ale tak proste diskuze, tak se tu povida..
  • Počkej jakmile bude vycházet Kingdom Cum: Delivery

    To budeme vědět i kolik Vávrovi vypadalo přes noc vousů....
  • Je mi z toho přístupu na *11*

    Podle toho co zde píší ostatní, si nějaký postižený polák na oči řekl, že když takto vidím já, tak asi tak vidí každý a tak to udělám na ho*no všem! To je ale de*il! Jak vůbec může dělat barvoslepej grafika, když to nevidí tak, jak to je? To je další vtip... To si jako nastaví barvy jinak a dělá třeba modrou a říká si "tohle je tedy zelená tak si tak budu představovat" :D

    Pak to vypadá jak to vypadá. Pár postiženců si prosadí barvičky protože je moc obtížné to udělat jako volitenou věc. Dokonce říkají aby si to zdraví člověk měnit nějak na monitoru! Co to jako je? Jak tohle může ten postižený jedinec na oči tvrdit? On má problém se zrakem, ostatní ne. Tak proč to sakra cpe dalším? Kolik tam je jako % lidí s daným problémem? Většina? Sotva. Tedy nelze to nastavit tak, jako by to bylo většina. 51% lidí ten problém nemá. To byl byl národ de*ilů.

    To je teda firma... *11* Hnus. Proto to vypadá takto přepáleně a divně barevně *11*
  • uz se tesim az to budu hrat na obtiznost nigtmare nebo hard nechapu ty cypy co to hraju na normal a jeste machruju na youtubu jaky su borci jako agraleus a podobny nejdrive to dvakrat projdou a pak machrujou jak jym to hrani jde *12* *12* *12*
  • Blue.Shark
    Chápu tvoje argumenty, ale asi prostě vnímám hype jinak. Respektive ho nevnímám. Když se mi něco líbí, čtu si o tom, a když ne, zprávy přecházím a můj vztah ke hře to nezmění. Navíc hype kolem čehokoliv stejně generují fanoušci. Herní web jen informuje o tom, že vývojáři vypustili další informaci nebo video, tudíž by bylo celkem nefér (a pro daný web nevýhodné) nějaké informace prostě nezveřejnit. Každopádně díky za slušnou odpověď *4*
  • seš prostě píka, co chce být za každou cenu jiná, ultrahipster transsexuální homouš
  • Vůbec to není tezke, ja jen ze když vychazi skoro jakakoliv hra co ma hype tak to skoro kazdymu vadi..jen u zaklinace to je v poradku, tak jsem si myslel ze by bylo dobře to připomenout :)

    navíc ten hype tady u nas zrovna u tohohle titulu je uplne zbytecny, stejne si to skoro každý koupi, uz je davno rozhodnuto. U nas jsou celkem tri serie u kterých se lide chovaji jako fanoušci hokeje. Mafie, Gothic a Zaklinac. Jsou posvatne, nedotknutelne a zcela jiste nejlepší. Ani jedna z nich u nas hype nepotrebuje, prodavaji se jak housky v samosce.
  • karlman.hajsky
    Komu vadí větší kontrast barev prosím, ale prosím vás nestěžujte si na to že to vypadá nereálně.Je to HRA!!! Ta by podle mě měla vypadat nereálně, jestli chcete realitu, tak od toho tu jsou jiné věci. Třeba to za vaším oknem, nebo co se vizualizace týče tak například film. Více nereálně vypadá bytost, která se snaží být tak detailně vytvořena do reality, že pak více bije do očí její umělá roboticky vypadající tupost.
  • Blue.Shark
    Můžu mít malý dotaz? Je tak těžké ty zprávy přecházet bez povšimnutí? Když se blíží datum vydání hry, zprávy o ní se přece množí vždycky.
  • Tak hlavně, že je tam zákodovaná politická korektnost. Už žádné připomínky na odstávající uši elfek. :)
  • MickeyMutant
    Myslím, že tehdy říkal, že je to takhle jednodušší na vývoj, protože mají ve studiu několik částečně barvoslepých designérů a grafiků. V Polsku totiž prý žije mnohem větší procento podobně handicapovaných lidí než je světový průměr, podobně jako v Čechách jsme prý třeba zas náchylní na rakovinu tlustého střeva.
  • MickeyMutant
    U Call of Duty musíš brát v potaz, že zkušených hráčů je ve skutečnosti málo, ostatní by se ve hře ztratili. Proto museli v téhle sérii postupně slevit ze svých náročných uměleckých záměrů, aby dokázali oslovit co nejvíce zákazníků. Teď je to přehledné a sváteční hráč má i bez buzoly šanci dorazit do cíle ukojen.
  • Blue.Shark
    Za děcko už se nějaký ten rok nepovažuji, ale máš body za pokus. Zkoušel jsem si srovnat obrázky z prvního a ze třetího Zaklínače a v barevné paletě nevidím žádný bolestný posun. Navíc mám pocit, že modifikace všeho možného na sebe nenechají dlouho čekat. Pokud ale vkusné fantasy posuzuješ jen podle počtu barev, vážně bych nechtěl být ve tvé kůži.
  • 70%? Možná tak 70% herních PC, v globále to bude přes 90%
  • Hral jsme plno fps mysi a plno fps gamepadem, nikdy mi neprislo ze by to bylo nejak vyrazne horsi. Mozna na nejake profi urovni vynikne vyhoda rychlosti mysi, ale pro normalni hrani mi to prislo vicemene jedno. navíc plno cinnosti jde na gamepadu proste rychleji a tak nejak pohodlneji. nebo to mozna bude tim ze mam nahrano gamepadem spoustu her a mysi taky..tak jsem holt zvyklej.
  • A hype+++ zacina..kazdej den pet clanku o zaklinaci..
  • na gamepadu mas plno knofliku, staci používat horni trigery pro makro (samo musí to jit nakonfigurovat nebo to musí byt pripravene).Kolikrat to je daleko rychlejsi nez na klavesnici. vlastne jedinej zanr co lip hraje na klavesnici a mysi jsou strategie, a mozna fps, ale i tam se to gamepadem v pohode da.
    mys a klavesnice jsou periferie na praci, gamepad periferie na hrani..nevim co porad kazdej resi.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit