Novější Starší

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Psychotic
    Moc se mi líbí lidi, kteří si myslí, že všchno je tady jen a jen pro ně a co není děláno speciálně pro ně, nemá co existovat. Jsou takoví... směšní. *1*
  • Psychotic
    "Pouze většina je důležitá." *1* Jasně, kámo *1*
  • At si riká kazdej co chce ta grafika je mrdec
  • Bože nemluv
  • Záleží jaký typ barvosleposti máš. A co je podel podle tebe "Poměrně velká" ? Pouze většina je důležitá 51% a tomu tak není.

    A jak jsem na to přišel? Psali to v reakci na dotazy tohoto typu a také zde reflektoval mickmage. Parafrázoval slova CDprojektu.

    Nějaký online test je k h*vnu bez přítomnosti lékaře. Na netu je tolik "profi" testů které mají hodnotu 0. I když u tohoto problému to zjistíš lehce. To má pravdu.

    Ale nemá smysl se bavit i nějakým postižení. Jsou to chudáci to je tak celé co se dá říci.
  • Kdyby jsi byl více vzdělán, tak by jsi věděl, že barvoslepost je dědičná a navíc s velkou pravědpodobností: http://www.wikiskripta.eu/index.php/D%C4%9Bdi%C4%8Dnost_pohlavn%C4%9B_v%C3%A1zan%C3%A1

    A ano. Jsi do konce života postižen, protože to nejde léčit a je to závažný problém. Protože člověk zrakem vnímá zdaleka nejvíce ze všech jeho smyslů. A takto vnímáš špatně. Dokonce řadu věcí, nemůžeš.

    Ale chce to prvně mít inforamce než, kecat jaký jsem cvok když kecá. Nekecám.
  • A to este neni ani vonku *2*
  • Kdes vlastně přišel na to, že CD Projekt navrhuje hru primárně pro barvoslepý? *1* Poměrně velká část mužský populace je mimochodem barvoslepá a má problém zejména s odlišením oranžový a zelený, ale buď klidnej, NENÍ to dědičný (mohu potvrdit, táta je lehce barvoslepej, já dávám v testech rozlišování barev většinou vysoký skóre, protože jsem vycvičenej z postprodukce, gradingu a hrátek s křivkama, řekl bych).

    Zkus tenhle test a pak se nám všem pochlub svým úžasným skóre. http://www.xrite.com/online-color-test-challenge *1*
  • Máš možná trochu pravdu. (Zejména s tím vyvažováním mainstreamové usa a asijské produkce, když vezmu v úvahu, jak hluboko klesli třeba Bioware od prvního Baldura po Dragon Age, je mi z toho trochu smutno.) Zarážející je, že - kromě Rockstaru, jehož GTA je pro mne příliš přitažený za vlasy a příběhově většinou příliš "vymletý" - "nejameričtější" hru vlastně udělal kdysi dávno Dan Vávra. *1* Ačkoliv tady už možná trochu příliš zaměňuju Ameriku a Nový Hollywood. *13*
  • S tebou to je ako debatovať s mentálne retaradovaným.
  • Inquisitor
    Nemnožit se, do konce života v koncích. A to jako k vůli barvosleposti? To jsou teda perly :D
  • Herdek nejlepší video co jsem do teď viděl. Kdo to má teď sakra vydržet *16*
    Přeju CDProjektu ohromný úspěch a nám propocené židle *14*
  • Navíc je snad návhr desgnu to, že to udělám pro postižené? To poté dělám protože to je pro postižené a většina populace není postižená barvoslepostí.

    Pak to vypadá takto vy *11* a navíc ta arogantí rada: Přenastavne si monitor *15* Zdravej člověk si má něco měnit složitě na monitoru ale postiženec ne. To je tedy věc....
  • Jejich hry pro lidi....

    A je snad OK říci u všeho "jejich hra, jejich produkt jejich film" a je fuk jak to je a co to je. Takto schvaluješ každou sra*ku.....Jinak ano je to od nějakého postiženého jedince a tolerovat každou špatnou věc pro většinu = podpora této špatné věci. Proč máme sakra čumět a tolerovat špatné barvy a nasvícení? Když většina lidí je nemá takový problém a pouze minimum lidí je tímto postiženo. Od kdy proboha postižený člověk cpe svoje problémy ostatním aby se oni museli přizpůsobit jeho problémů. Ano JEHO.

    Ten by se měl léčit (i když zde to nejde a je do konce života v koncích - tedy nemnožit se) anebo nepracovat jako grafik, kde na to prostě nemá předpoklady. Svoje sluníčkové perly si nech na setkání podobných jedinců. Určitě se rád přizpůsobíš každému ho*nu.
  • Inquisitor
    Nebo ku*buřt.
  • Psychotic
    Napřed si zajdi k doktorovi, protože třikrát se pozvracet u psaní jednoho příspěvku může být symptom vážné nemoci.

    Pak si ten svůj výtvor znovu přečti a zkus přijít na to, proč zníš jako úplný @#%$, když lidem s jiným názorem na design jejich hry říkáš "poštižený Poláci". Uvidíme, jestli to zvládneš.
  • Hype neexistuje je to všetko umele a šíri sa to ako diskuzný vírus, ľudia radujme sa z toho že možme sa zrejem posledný krat ponoriť do sveta Andrźeja. Som rád že existuju svety ako Gothic 2, Zaklínač alebo Kingdom Come- je to ako keby som višiel vonku u nás v strednej karpatskej Európe, su tam pararely nie len vizuálne ale ..... Človek to rád rieši tie problémy ,unikne z realného sveta a vidi aký je podobný ten herný ale je to iný pohľad a vtedy si to uvedomi o čom to je, jasne že viac ako 2 hodiny za tým sedieť ani nevydržim ale som rád že sme sa dočkali.,proti Alzheimerovi. A tieto Europske hry tvoria dokonalú protiváhu Americkej a Asijsko Japonske produkcie + netreba zabúdať ani svojsku Sovietsku hernu scénu ktorá umí niekedy divne prekvapiť -
    Len čo mí fakt čudne , načo by som mal písať o hre ktorá ma nezaujala že to nič , je to názor ale niektore veci sú čisto schválne keď vidím tych par mien ako neustale dookola vlastne pardon niečo netreba čítať ide tu skôr o pozitívny zmysel diskusie a nie nejake kecy dookola.
  • Tahle hra mi už začíná lízt na nervy... *13*
  • Upřímně nechápu, co máš za problém.
    Games jsou web o hrách a tak o nich píší. Pokud se blíží příchod očekávané hry, tak o ní logicky píší.
    Ta hra hodně lidí zajímá a články budou číst. Tak kde je problém?
    Pokud tě Witcher nezajímá, tak to nečti. Já zase třeba automaticky nečtu články o adventurách a nebo o hrách, které jsou jen PS4. Naopak to video jsem si rád prohlédl a jsem rád, že nemusím nikde nic googlit, ale sám web mě upozorní na novou informaci, která je s hrou spojena.

    Víš měl bych dotaz. Pokud se hraje třeba hraje zrovna MS v Hokeji a všude ve sportovní rubrice jsou informace z hokeje, tak ti to taky vadí? Tak to prostě chodí. Píše se o tom, co lidi nejvíce zajímá. Takže vážně netuším o co ti jde....
  • Rejsek
    Jednoznakně a urkitě je to píka. Dál bych ho nečrmil.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
Novější Starší