Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Gojira
    Neumřel?
  • Chim
    Když je to Witcher, tak hlavní postava musí být Geralt. A Geralt musí vypadat jako Geralt a ne jako Ally McBealová, Mad Max nebo jako Rudolf Hess. Protože pak už by to nebyl Geralt ale jen něco, co se jmenuje Geralt, ale přitom vypadá úplně jinak. A tedy by to ani nebyl Witcher. Čímž se dostáváme zpátky k mému předchozímu příspěvku. Hrozí, že následovat bude cyklický odkaz a jelikož se nechci ocitnout v situaci, kdy drajvr nahůkuje funkci tím, že pečne tabulku systémových kólů, takže není dobré ho anloudovat pokud tam má skočit jiný thread a něco dělat. A já určitě nechci skončit někde v neplatném kódsegmentu, takže si dovoluji v této debatě již nadále nepokračovat.
  • Presne. Geralt alias máslíčko nebyl prece jedinej zaklínač na svete. Proste mu chybi charisma IMHO.
  • MickeyMutant
    Někdo 24/7 není, a ani nechce být, tak je prima, že tu možnost má.
  • Keyz
    Chat jsem nesledoval. To ani skoro nešlo jak to jelo rychle :)

    Rozdíl je jasný. Nemusíš to používat a nejsi omezen na vlastnictví jinou službou. Jak jsem psal. Nejde ani o praktické využití. Určitě většina lidí bude online ale o smysl a postoj.
    Nejsem šílenec abych byl všude připojen i když nemusím. Jakmile bude nějaké státní registr kde budou tvoje údaje také to bude postoji i když to bude v hodně věcech praktické.

    Proto i kdyby tohle nahradilo Steam, tak bude uživatelům steamu jedno. Vesele budou online a menšina bude mít možnost volby. Super pro všechny.
  • kdyby alespon dali možnost upravit vzhled, nesnašim jeho ksicht a ty ulepene bile vlasy
  • MickeyMutant
    Rozhodně bude celkem těžká (přes dvě kila).
  • h0p3
    Prosím pověz mi, kolik sběratelských figurek máš doma ?
  • ucho
    Witcher 3 za 20 dolarů, zajímavé.
  • Gojira
    Jo byl to on. Oznámili to asi rok zpátky
  • Daboval
  • Lukyz
    Nedaboval náhodou toho Nilfgaardskýho císaře Charles Dance? ( Tywin Lannister )
    Ten hlas mi přišel hrozně povědomej *4*
  • Chim
    Protože je to Witcher. Se stim smiř. Až se to bude jmenovat Role playing game with fully customable character in Witchers universum, pak bude možné si vytvořit i vlastní charakter. Do té doby máš smolíka.
  • Tak jinak, protože je to zaklínač *7*
  • asi si nesledoval ten chat na streamu ze. Okamzite se spustil nekonecnej sloupek prispevku "rip steam, steam is dead, fuck uplay, bye bye origin" apd.

    Ja omezen nijak nejsem, steam je moje herni knihovna, ktera se mi o hry stara, a absolutne nijak me neomezuje. To ze ji musim pustit abych neco hral a uzasny gog klient ne, to opravdu je hruza no :D Nevim ceho se snazeji dosahnout. Optional klienta vyuzivat nemusis, bezva, ovsem hru si vyupdatujes jak, kdyz si tohle ani nenainstalujes ? Manualnim patchem kterej bude vydavat gog a opet se objevi to ze to polovine lidi nepujde a budes si muset stejne klienta nainstalovat? Nevidim absolutne zadnej rozdil mezi nainstalovanym a nespustenym klientem (gog) a ninstalovanym a spustenym klientem (steam). Nikdy me nelimituje pripojeni k internetu. Jsem pripojen 24/7 jak doma, tak na ceste - telefon. Kdyz muzu bejt online, tak online jsem.
  • witcher 3 = chcu!
  • Keyz
    Nebylo to tak vázáno na hlavní postavu.
  • aha takže fallout nebo nwn nebo tes nemeli pribeh, seems legit
  • Možno i Regis ten netopier na konci čo zabije toho týpka.
  • Keyz
    Video se v 720p nesekalo!

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit