Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Suprt trupr exklusivni hra pro uzasne konzole nove generace ze ktere si vsichni konzoliste ustrikli do gati ............. a z pohledu pc hrace jen dalsi prumerna hra.
    Doufam ze nam ggg rekne jak uzasne cool vymazlena gameska to je a jak o tom mluvili vsechny deti ve skolce.
  • Na té hře není nic prostě, jenom grafika to co je vtip ? nebo o co šlo ? nějak nechápu to si někdo koupí tohle ? vždyt to nemá cenu ani stahovat s torrentu, zbytečně místo na disku, crytek za tohle byste měli vykonat něco na svých matkách ale nebudu psát co
  • Kdepak je ten Crytek, co udělal první Crysis.
    • C-BEAM
      1999-2008 Crytek (PC)
      2008-2014+ Crytek (Consoles)
      • A všichni víme, jak na tom teď Cry(tek) je *4* ...
  • Milé games.cz, nechcete si ty vaše posrané reklamy strčit do análu?
    • me by zajimalo, na zaklade jakych pruzkumu zjistili, ze kdyz na me vyskoci reklama, ktera ma dvojnasobnou hlasitost a je treba kvuli tomu okamzite resit volume apod., ze takova reklama ma na potencionalniho klienta pozitivni dopad. Podle me kazdy normalni jedinec reaguje zcela naopak a za takovou prasarnu proklina prave toho, koho se ta reklama tyk a v druhe rade provozovatele stranek.
      • Když v televizi běžely reklamy, které měly vyšší hlasitost než je povolené, tak z toho byla pokuta, tady je to asi jedno, hlavně že jsou kapříci.
    • Fakt skandal, ze ta reklama sama vyskoci a hraje hrozne nahlas *16* Skandal toto! No kde to sme? Nic proti reklame ale toto?
  • "Zapomněli jsme dodat, že na PC vyšla hra, na kterou jste již zapomněli."
  • Krescz
    Kratos rika: hehe jsem lepsi *12*
    • JustinBieber
      seš kkt
      • La_Furia_Roja
        Teď si mě opravdu pobavil GGG *1*
      • oktavius66
        Radši sundej tu ponožku s pinďoura hele... *7*
      • Krescz
        lepsi nez nula s nizkym sebevedomim fesaku (kiss)
  • Vogon
    A bude to v 30 fps, aby hráči měli filmovější zážitek?
    • oktavius66
      Můžeš si to locknout na 30 FPS a nebo si ten lock úplně vypnout. Je to přímo v nastavení.
    • tak, co jsem četl na Steamu tak i na780Ti to jede na 30FPS, takže ano 30FPS čeká většinu .) *12* BTW docela slušně si s tím poradili na XO, když to vypadá +- stejně jako PC verze...
      • misho8723
        Blbosť.. na 780Ti to ide v 1920x1080 na najvyššie detaily v priemere okolo 65 fps a spadne to najviac na 55 fps.. http://gamegpu.ru/action-/-fps-/-tps/ryse-son-of-rome-test-gpu.html
      • az na to,ze XO nema polovinu efektu,ktery jdou zapnout v pc verzi jako treba SSAA,ktery srazi fps o polovinu ale je to nejdokonalejsi vyhlazovani
  • oktavius66
    Já se na hru opravdu těšil. Dostal jsem to, co jsem od toho očekával, takže nejsem zklamaný. Rubačky mám rád, tak proto se stavím ke hře kladně. Jediná chyba na té hře je ta, že je stereotypní. Jinak bitky mi přišly přehledné, dobré a to QTE mi nějak ani nevadilo. Nemusíte to používat když nechcete, ale pokud chcete mít z toho Holywoodský film, tak je to parádní věc. Slow Motion funguje v QTE dobře a každý útok jsem si skvěle vychutnal. To už nemluvím o krásné grafice, která mě opravdu překvapila. Scenérie jsou úžasné a proto vám ta hratelnost ani nevadí, když se kocháte prostředím. Souboje s Bossy mi taky přišly fajn. Jenom stačilo přijít jak na ně a pak to stále opakovat dokud nelehl. Všechny Cutscény jsem si užil, protože to je jako sledovat film. Dabing se mi taky líbil. Opravdu ale netuším, proč bych měl příběh hledat lupou jak bylo psáno recenzích. Já ho tam viděl jasně a ano... bylo to Béčko, ale stále ta pomsta je prostě OK. Stejně nejvíce se mi líbili souboje s Pretoriánskou gardou a absolutní špička je koloseum. Jedním slovem pecka. Hlavně ten skvělý soundtrack, který Vám bije do uší. Hru jsem si fakt užil a myslím, že se k ní dokonce vrátím. Za mě 8,5/10 . Opravdu to není tak hrozné jak se zdá. Nebojte se a hlavně to zkuste než začnete příště psát, že je to hovadina hned po přečtení recenzí. Přál bych si více her z období starověkého Říma a Řecka. Nemyslím tím strategie, ale normálně pohled z třetí osoby. Klidně i sekání potvor, proč ne.

    https://www.youtube.com/watch?v=w5m9MzT5KF8 prostě pro moje uši.. *5*
    • Plně s tebou souhlasím *3*
    • souhlas čééče, římany mám mrtě rád a jsem rád že hra stimhle tématem ve 3rd person akci je na světe, samozřejmě mohlo to bejt takhle, takhle a takhle ... ale není to zase tak špatný tu 8mičku z 10 bych taky dal!!!!!!! jen dál Victory For ROME *14*
    • Az na detaily, ze ... jako trebas nepouzitelna kamera, ktera vecne cumi nekam do zdi, samo presne v okamziku, kdy by clovek potreboval videt, jestli na nej nekdo utoci, pripadne bugy, typu ze nejde sebrat ostep, zrovna kdyz cloveku dojdou ... + zcela pochopitelne, tupe cumici AI, jak me jinych 5 AI bije ...jo takhle bezne vypada valka, ze se lidi postavej do krouzku a cumej jak si to jeden pekne "na ferovku" rozdava s desetinasobnou presilou.

      Blah, tohle nemuze nikdo myslet vazne ani jako pseudointeraktivni film.
  • *16* *16* krásná grafika, boj je slabý.. někdo se chce přiblížit god of war.. :) 6/10 *16*
    • Stale lepsie ako DS II kde bol slaby aj boj, aj grafika.
  • No to jste trochu zapomněli, no.

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit