Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit
  • Nezatracoval bych to uplně, kvůli videu z jedné mise. Třeba je tohle zrovna jedna z nějakých akčnějších misí a může se stát, že zbytek hry bude stylem starého Hitmana - plížení se, žádný zbytečný zabíjení, žádý zbytečný násilí a žádnej hluk.
    Podle mě chtěj prostě ukázat něco, nad čim člověk po chvíli neusne a ne nějakej úkol, kde se půl hodiny zkoumá jeden fízl, zda půjde doleva nebo doprava, aby se hráč mohl vklidu dostat za další dveře....
    • Doufám v to.
  • Mechwarrior_bw
    som myslel že niečo nové ale škoda... každopádne chcel by som vidieť túto mapu v level editore, musí byť posypaná spinačmi scriptov na každom kroku.

    Ale technicky fajn, až na tiene...
  • Posldení dobou se hodně lidí chytlo hudebního motivu z "Inception". Ten začátek je jak vystřižený z toho filmu
    • sugyn
      Spis obecne Hansa Zimmera, http://www.youtube.com/watch?v=CspFuuWpZkY
      Nevim jiste ale mozna jsem ten stejny zvuk slysel ve valce svetu.
  • dojmy? Koukám na Splinter Cell, ne na Hitmana. Já teda nekupuju.
  • Hitman stará dobrá klasika. Co víc dodat určitě to bude skvělá hra *1*
    • EuroSamurai
      Hrál si vubec předchozí díly?
  • Proč mi to jen připomíná Deus Ex?
  • Už se těším,ale zabíjet nevinné policajty si mohli odpustit :)
    • Jo, taky mě to zarazilo. Přijde mi to dost nehitmanovské. Vůbec mi to připomíná spíš Splinter cell.
      • A když jsi v minulém díle zabíjel doktory, agenty FBI, členy ochranky a jiné civilisty tak to bylo jako něco lepšího?
        • EuroSamurai
          K tomu aby si nezabíjel policisty,civilisty apod. tě vybízeli zbraně který si dostával a v prvním díle si za civilní oběti dostával peněžní pokuty.
        • Nevím jak ty, ale já to procházel čistě, jen s chloroformem.
          • No v každé misi to ale takhle hladce nešlo.
  • sry za of topic ale neumi mi nekdo poradit, treba mam obrazek a chci zjistit puvod toho obrazku, teda odkud to nekdo stahl, z jake stranky. Jaky je na to program? *3*
  • Vypadá to pěkně.
    • JJ vypadá to moc pěkně...
    • Delas si srandu? Vzdyt ta hra je uz primo delana pro dementy! Rentgenove videni? Ukazujici se trasa nepratel?? Minimapa s pozicemi nepratel??? Bylo by lepsi, kdyby v Hitman 4 umrel...
      • Když nebudeš chtít vědět kudy půjdou atd. prostě si tu možnost nezapneš jednoduchý.
        • Jde o to, že v Hitman hře by taková možnost vůbec neměla být.
          • A to proč? Když se někomu při hraní hodí pomoc proč mu to chceš brát?
            • Mechwarrior_bw
              myslím, že by hráčom vôbec nezaškodilo keby museli trochu pohnúť rozumom a nespoliahať sa na podobné barličky. Blízko k tejto sérii má napríklad aj Thief a jediné čo tam hráč mal k dispozícii bola načarbaná hrubá mapa na papiery (niekedy ani tá), obyčajný kompas na určenie svetových strán, zoznam úloh a šmitec. Všetko musel človek vyskúmať sám, nehovoriac o rôznych tajných lokáciách a secretoch ktoré nájsť si už vyžadovalo zvýšiť mozgové obrátky a aj potom ich hráč často neobjavil. Pri pohľade na absolutium normálne tŕpnem čo urobia s Thief 4 *13*
            • keby tam nebola tak retardovana AI plna skriptov tak budiz. drbnem niekomu sosku o hlavu, zhodim dalsieho z lesenia. a nikto nic nepocuje, ale hned jak vzlietnu holuby tak zrazu tam nabehnu flojdi, lebo to je strasne podozrive. samy skript. health regen, action bullshit. a tiez fakt ze obchadzaju povodny cast (napriek prejavenemu zaujmu sa projektu zucastnit) nevesti nic dobre. rovnaky smutny osud co zosmiesnil a zabil splinter cella asi caka aj hitmana
            • Lituju lidi co potrebujou v dnesnich jednoduchych hrach pomoc...
  • Diana is voiced by Vivienne McKee in three of the first Hitman games, but is replaced by actress Marsha Thomason in the upcoming Hitman: Absolution. Her face will be shown for the first time and she and 47 ARE SAID TO HAVE A "CLOSE RELATIONSHIP"

    ...od tohohle výroku jsem se veškerých nadějí, že by to přece jenom nakonec nemusel být až takovej průser, radši dopředu vzdal.
    • Tohle není jediná s prominutím sra*ka.

      Dál je to třeba ,,David Bateson will not be voicing Agent 47,,. (původní 47) a nebo ,,The original soundtrack for the game is composed by Peter Kyed and Peter Peter, replacing the game's previous composer, Jesper Kyd.,,

      Hudba od Jespera Kyda to bylo možná to nejlepší na sérii Hitman

      *10*

Pokud chcete přidávat komentáře, musíte se:

Registrovat nebo Přihlásit